Skocz do zawartości
PawelL

Sklep Bielsko-Biała

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba jechać zobaczyć :)

Był ktoś na miejscu? Jakieś pierwsze opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowiutki sklep,miał niedawno otwarcie.Właścicielami są nasi koledzy z forum.Ja na otwarciu nie byłem,ale słyszałem,że fajny sklep.Jak się rozwinie zależy tylko od nas.:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musza tylko stronke uaktualnic :) fajnie ze powstaje coraz wiecej takich sklepow :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Godzinkę temu właśnie przeczytałem tego posta i z racji tego, że do sklepu mam niecały kilometr postanowiłem podjechać i zerknąć mimo, że niedziela. Akurat trafiłem na właściciela jak karmił. Troszkę porozmawiałem i muszę powiedzieć, że wygląda to obiecująco. Mimo, że sklep został oficjalnie otwarty wczoraj to już jest w miarę zapełniony towarem. Jest kilka zbiorników zapełnionych rybciami i koralami. Sam sklep ma b. dużo przestrzeni, więc jest co zagospodarować. Jestem początkującym akwarystą (170 l dopiero od roku)i dla takiej osoby taki sklep na podbeskidziu to najlepsza sprawa jaka może się trafić. Brakowało nam takiego sklepu w tym rejonie. Do Zabrza/Krakowa nie dość, że daleko to dla osoby pracującej zawsze był problem z czasem. Mam tylko nadzieję, że sklepik będzie zarabiał na siebie i będzie funkcjonował długo. Zresztą jedźcie, sami zobaczycie, dla mnie super sprawa.

W końcu będzie można postawić większy zbiornik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Byłem wczoraj i jestem zadowolony.Zakupiłem ryby i są o.k .Ceny przystępne obsługa miła więc trzymać tak dalej

@inmar to zależy od właścicieli czy się rozwinie a nie od nas bo jak nie będzie towaru lub przegną z cenami to już od nas nie zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem no i wiadomo sklep to sklep, ceny podobne jak w erybce, no ale najważniejsze mam pod nosem praktycznie :)

To nowiutki sklep,miał niedawno otwarcie.Właścicielami są nasi koledzy z forum.Ja na otwarciu nie byłem,ale słyszałem,że fajny sklep.Jak się rozwinie zależy tylko od nas.:thumbup:

otwarcie było 24.02 w sobotę :)

wole zwierzaczka kupić na miejscu niż przez neta, bo z dostawą to ceny są bardzo często podobne jak w sklepie a nieraz nawet drożej

Nie pisz posta pod postem.

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwarcie było 24.02 w sobotę :)

wole zwierzaczka kupić na miejscu niż przez neta, bo z dostawą to ceny są bardzo często podobne jak w sklepie a nieraz nawet drożej

24.02 to byl piatek :harhar: :harhar: :harhar: ale owszem jesli macie szanse kupowac na miejscu to zawsze + bo nie trzeba zwierzaka stresowac wysylka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24.02 to byl piatek :harhar: :harhar: :harhar: ale owszem jesli macie szanse kupowac na miejscu to zawsze + bo nie trzeba zwierzaka stresowac wysylka :)

sory jestem wczorajszy, jutro będę dzisiejszy. w sobotę 25 było otwarcie

a co do cen to trzeba to samemu oceniać :)

np ślimaki piaskowe mają tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Paweł a jak krewetki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł a jak krewetki???

jeżeli chodzi o czyszczące dziś przyjmuje poród :) robię 3 podejście jestem przygotowany, mam jedzenie dla nich i miejsce do chowu przygotowane, na razie utrzymałem 10 dni młode zobaczymy co będzie teraz

jeżeli chodzi o nowe to już czują się jak u siebie w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właścicielami są nasi koledzy z forum
Czyli kto? :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Czyli kto? :)

Pozdrawiam

seb

Ja ich tu nie widziałem na forum ale Marek wszystkich zna więc strzeli nickami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: poród jest jak jest ciąża a krewetki noszą jajka...

ojtam, ojtam, czepiasz się szczegółów, czekałem na tą eksplozję małych krewetek całe 14 dni, więc się nie czepiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ich tu nie widziałem na forum ale Marek wszystkich zna więc strzeli nickami

Bart i Wolf. Przy okazji mają moje meble w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Marku za ciemny kolor dobrałeś jak na sklep :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem obok i ładnie się świeci w środku :) fajnie, że do 19 otwarty w tygodniu bo każdy zdąży podjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa reklama :thumbsup: Jeśli mogę to zaraz wrzucę kilka fot z otwarcia, ale tylko jeśli Administratoria pozwoli :welcome:

kiedy coś na sklep internetowy wrzucisz, słyszałem że ty przejąłeś administracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.