Skocz do zawartości
taszyn

Pterapogon kauderni

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem, że moja parka Pterapogonów od czasu do czasu coś tam działa, ale nie przypuszczałem, że coś z tego będzie ;).

Tymczasem dzisiaj:

post-9907-0-97085700-1330345428_thumb.jpg

Zdjęcie słabe, bo to maleństwo ma kilka milimetrów i się chowa w koralowcu. Drugi pływa sobie w jednej z grót. Nie sądzę, żeby przeżyły, ale w każdym razie udało się :D:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczere GRATKI :thumbsup::clap:

Wiem jak cieszą takie rzeczy ;)


Akwarium (250l + sump 110l - wszystko brutto), światło: LED CREE 120W + 4x39W T5, pienidło: DIY by Sebastek na pompie Tunze Hydrofoamer 20, obieg wody: NJ 2300, Flitr przepływowy na pelletki, cyrkulacja: Tunze 3x6015, 1x6055, dolewka RO/DI - grawitacyjna. LR około 27kg, LS około 20kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super!

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie odławiałem młodzieży nie było taiej możliwości - i kilka podrastało, miały kilka milimetrów, 1 albo 2 dorosły do 1,5 cm więc pewnie już będą żyły, ale jak widzisz dają radę :)

gratulacje


220x80x60 (ok 1000 l), obieg AN 10000, cyrkulacja 2 x Tunze 6105 + 2 x Jebao WP 40

odpieniacz made by Gienek (na walcu 30 cm) + AN10000+tunze silent, reaktor Ca Deltec zmodyfikowany by Gienek, FR 509 na węgiel, Profilux, lampa ATI 8x80W T5 + led 4x75W, od 19.02.2014 zeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Widzialem, że moja parka Pterapogonów od czasu do czasu coś tam działa, ale nie przypuszczałem, że coś z tego będzie ;).

:thumbsup: tak trzymaj :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratulacje, pięknie wyglądaja w tym jeżowcu.

ps. popraw nazwe na czołówce filmu. (Prerapogony???)


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratulacje, pięknie wyglądaja w tym jeżowcu.

ps. popraw nazwe na czołówce filmu. (Prerapogony???)

O faktycznie, chyba za późno było ;)sleeping.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :)

Gratulacje


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje gratulacje :thumbsup: piękny prezent na święta :D

Młode chyba w naturze wychowują się właśnie wśród kolców jeżowców, miło popatrzeć,

jeszcze raz szczere gratulacje i mokrego dyngusa. ;)


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gratulacje..tez chcialbym taki sukces odniesc..najgorsze ze nigdzie nie moge parki dostac...a i odroznic samca od samicy tez nie da rady :(


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki!;)

Moje tez sie wytarly-stary w pysku trzyma mlode..chyba pora skoczyc do sklepu po jezowca;)

pozdr.

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratki :)

Małe póki co przeżyły - jeżowiec się sprawdza thumbsup.gif

@dziuso27: nie wiem, czy to dla Ciebie opcja, ale swoją parkę zamówiłem w Acroporze. Trochę poczekałem, ale dobrali specjalnie dla mnie parkę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja z opcji akropory nie skorzystam-za daleko he he..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja z opcji akropory nie skorzystam-za daleko he he..

No właśnie dlatego się zastanawiałem. Ale może masz blisko siebie jakiś porządny sklep, gdzie można się umówić na parkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ale oni tylko mlodziaki dostaja...pozostaje mi jedynie cierpliwie czekac,az ktos parke zechce sprzedac..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.