Skocz do zawartości
T.TOM.T

rozmnażanie błazenka - ponownie

Rekomendowane odpowiedzi

Moje clarki wybrały sobie taki zakamarek ,gdzie większość czasu tam spędzają. Mniejszy skubał skałę, tyle że jakby poza moim polem widzenia. Z zachowania co mnie dziwi przestały spać na sarko a przeniosły się pod niego.

A co do pewności że to nie robactwo to to na 1000 procent jestem pewien. Mam go sporo i wszelkiego rodzaju, od płaznic po kiełże na retrebelli kończąc. Uroki refungium

Edytowane przez czapa771 (wyświetl historię edycji)

120-55-55Opti. 160l sump. refungium, Shuran150. Oświetlenie LED DIY. 2X54W t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że z opisu zachowania wynika, że się opiekowały ikrą. U mnie rano po wykluciu już nie ma śladu po narybku, ale trzymam kciuki :)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój na rybek to BYŁ ocellaris, akcentuje niestety słowo "BYŁ", przed chwilą pożegnałem ostaniego malucha :no .

PS.gdyby któryś z kolegów miał chęć i możliwość wysyłki wrotki (oczywiście zapłacę i opłacę) tak na przyszłość to byłoby super.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dzisiaj zauważyłem około 40 maluchów pływających pochowanych w zakamarkach skały.

Obawiam się że nie uda mi się by maluchy przeżyły dłużej ze względu że są łakomym kaskiem dla reszty mieszkańców.


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to moje maluchy ocelarisa, przelewałem je własnoręcznie małym naczyniem z kasowanego baniaka, zorientowałem się dopiero jak w kasowanym akwa było 5 cm wody :(. Aktualnie czekają w sumpie na lepsze czasy. Jedzą wrotkę i pokarm dla spsów :) Ciekawe co z tego wyrośnie.

https://www.youtube.com/watch?v=tqj_HUaEC4Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilis :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to moje maluchy ocelarisa, przelewałem je własnoręcznie małym naczyniem z kasowanego baniaka, zorientowałem się dopiero jak w kasowanym akwa było 5 cm wody :(. Aktualnie czekają w sumpie na lepsze czasy. Jedzą wrotkę i pokarm dla spsów :) Ciekawe co z tego wyrośnie.

https://www.youtube.com/watch?v=tqj_HUaEC4Q

A to są krewetki, http://pl.reeflex.net/tiere/1473_Palaemonetes_varians.htm

Mobilnie O:-)

Edytowane przez Epsilon (wyświetl historię edycji)

8467921e4b16b110e429bd8977bed4a4u1385a1234.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce dostępna jest tylko odmiana L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.