Skocz do zawartości
sPRYTny

Zderzenie pociągów

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie było u nas Żałoby Narodowej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam sie ,a po co ,żałoba narodowa ,przecież codzienne ,wiecej ludzi ginie w wypadkach ,po prostu szkoda że do tragedi doszło ,ale tak musiało być ,błąd ludzki


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną katastrofy jest oczywiście brak spółki PKP Krótkofalówki. Jechać nie na swoim torze i siedzieć cicho, albo nie słyszeć że ktoś jedzie pod prąd - mistrzowie.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwsza czołówka tego typu, podobne zdarzenie miało miejsce pomiędzy Toruniem a Włocławkiem w miejscowości Otłoczyn 19 Sierpnia 1980 gdzie zginęło 67 osób, Zderzyły się wtedy pociąg osobowy z towarowym http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_kolejowa_pod_Ot%C5%82oczynem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że był to błąd ludzki, coraz więcej obserwuję niestety olewania wszystkiego i chroniczny brak kasy na wszystko. PKP to już jest całkowity rozkład porobiono spółek, spółeczek a każda ma Pana Prezesa i sekretareczke i szoferka.... a ludzie pracownicy to widzą i mają wszystko gdzeiś byle "do wiosny". Niestety wszyscy oni zapominają że teraz będą opowiadać przed prokuratorem oby byli to Ci którzy zawinili albo doprowadzili do tego przez zaniedbanie w infrastr. kolejowej a nie Ci najsłabsi którzy mieli słabego adwokata bo na leprzego nie było ich stać.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

W Irlandii znowu komentują że nie dość że na Euro będą jechali wiejskimi drogami (między TIRami), bo żadna autostrada nie prowadzi na przykład do Warszawy :rofl: (w sumie to tylko stolica).

To teraz okazuje się że pociągiem też strach jechać, bo Polska od jakichś 5 lat cofa się cywilizacyjnie do poziomu Rosji, gdzie nikt nad niczym nie panuje, a politycy i urzędasy zajęci są rozkradaniem kraju na spółę z bankierami i innymi biznesmenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@KIDULT Czy Ty wiesz co mówisz , cokolwiek by się w tym kraju nie stało to wina PO i Rządu ? . to jest chore .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JerzyB czy wiesz ze stadion narodowy to najdrozszy stadion na swiecie? Czy Ty wiesz co to oznacza? Porównaj sobie koszt stadionu do nakladow na infrastrukture kolejowa. To jest przyklad tego jak sie wydaje w Polsce publiczne pieniadze. W sumie ta katastrofa bezie dobrym pretekstem do zrobienia szybkiej i BEZPIECZNEJ kolei za kolejne miliardy (oczywiscie w ramach zadluzenia obywateli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a politycy i urzędasy zajęci są rozkradaniem kraju na spółę z bankierami i innymi biznesmenami.

Zapomniałeś o Żydach, masonach i cyklistach.

Ludzie, opanujcie się. Zdarzył się wypadek, zginęli ludzie, a wy już musicie tu wylewać swoje emigracyjno-polityczne frustracje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ KIDULT Przepraszam , ale ty naprawdę chory jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja jestem z Łodzi, która najwięcej w d... dostała od wszystkich Pisów, PO, AWSów, SLD i kogo tam jeszcze chcesz. Tylko zamiast dzielnie służyć poddanym Jej Królewskiej Mości krytykując wszystko na odległość, mieszkam tu od pokoleń i chodzę na wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Łodziaki wysyłają imigrantów z trzeciego świata do sejmu i pouczają o patriotyzmie :rofl:

Może wybierzcie sobie posła któremu drogi będzie los Łodzi i znane będą problemy regionu to zła passa się odmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łodziaki wysyłają imigrantów z trzeciego świata do sejmu i pouczają o patriotyzmie :rofl:

Ciekawe czy to samo o Tobie mówią obywatele UK, nawet ci z Trzeciego Świata. A jeśli chodzi o Godsona (bo pewnie o nim pisałeś z typowo polsko-katolicko wyższością), to jest więcej wart niż cała reszta łódzkich polityków. I więcej dla mieszkańców Łodzi zrobił niż oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle nasze forum spada na psy ,nie macie innego tematu ,jak pomoc nowicjuszom ,czy będziecie pisać o pierdołach ,był wypadek i tyle, nie wiem po co sprytny zakładał ten wątek ,może bedziemy zakładać ,wątki o byle czym ,np ; jaka dzisiaj jest pogoda ? ,piszmy o konkretach i pomagajmy ludziom ,co dopiero się zapisują na forum ,kiedyś ze 2 lata wstecz ,to się coś działo, każdy pomagał jak mógł ,a teraz ,widzę same AS na forum i nic ,wal............ mnie to czy dostane ----------------- ,czy +++++++++++ ,po prostu coraz więcej ludzi odchodzi na drugie forum i tylko czyta bo boi się krytyki .Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie bardzo ciekawe spostrzeżenia, 50% ludzi z forum jest za PO, ale jakieś 90% politycznego bagna coraz częściej pojawiającego się na n-r to te same 5-6 osób, które nie potrafią usiedzieć, żeby nie wylewać w postach pomyj właśnie na PO. Dziwne?

Jeżeli nie jesteście w stanie opanować zalewającej was żółci i musicie co chwila kłapać o polityce, to przenieście się w cholerę na forum onetu, fanpejdża Jarka, niezależnej czy co tam sobie uważacie za wyrocznię prawd wszelakich.

Ale NIE ZAŚMIECAJCIE FORUM POLITYKĄ :excl:

Nie znam przypadku, żeby ktoś przekonał inną osobę do swoich politycznych przekonań dyskusją w internecie, a 90% dyskusji kończy się skakaniem sobie do oczu. Te gadki to co najwyżej źródło kłótni i sporów, a tego i tak na forum mamy nadmiar. Darujcie więc sobie to gdakanie, frustracje leczcie gdzie indziej, bo to forum nie działa z myślą o politycznych przepychankach. A dział "Off-topic" nie jest przeznaczony do kłótni!

Jeżeli zrozumienie tego dla niektórych będzie zbyt trudne, to proponuję wrzucić do regulaminu punkt o zakazie poruszania tematów politycznych - bo inaczej widać się nie da.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Masz zupełną rację kapuhy. Polityka to temat emocjonujący, ale są do tego inne fora.

Od dzisiaj nie piszę i nie czytam tematów nie-akwarystycznych na nano-reef.pl

Wchodzę na to forum żeby poczytać o tym co mnie interesuje a nie podnosić sobie i innym ciśnienie.

Pozdrawiam :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie wesoły wracałem z Milówki a tutaj takie wiesci w radio... [*]


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie rozpad PKP to następuje powoli i udział w tym mają wszystkie rządy od 1989r. Niestety teraz to powoli wszystko pada i tyle ! To sa po prostu już granice zmęczenia materiału ......


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów hieny polityczne będą próbowały ugrać kilka procent poparcia na grobach ofiar katastrofy. Pośpieszalski już zaczął "chocholi taniec" nad zwłokami w Krakowie.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o spokój, wyzwiska będą niestety nagradzane urlopami jeśli się nie uspokoi i pojawią się kolejne posty jakie ukryłem. Zgineli ludzie. Uszanujmy to ciszą, wzajemnym szacunkiem. Pozdrawiam. Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo z tego powodu że w wypadku ginie tyle ludzi ale moim zdaniem forum to nie onet nie wiadomości w których mówią o tym od rana.Nas bardziej interesuje co innego co dzień ginie Rafa Koralowa to też jest przykre i powinno być wałkowane na tym forum a nie jest.Jak będę chciał zaczerpnąć informacji o tragedii kupie gazetę lub włączę wiadomości.


Szkiełko 110x50x60.Odpieniacz DIY na NJ . Obieg Tunze.Oświetlenie DIY CREE 200 W 5546_5620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.