Skocz do zawartości
Pawelka

Co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w akwa takiego jednego dziwnego osobnika, na jednej ze stron znalazłem zdjecie i podpis ze to cos nazywa sie Mantis. Czy ktos wie cos na jego temat?


wszystko jest trudne nim stanie sie latwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapać? Dobre:) A wiesz jaki ten gostek jest szybki? Moze jakies porady odn. odłowu tego osobnika?


wszystko jest trudne nim stanie sie latwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpilą? Jakieś dokładniejsze wskazówki.Jakiś czas temu w nocy zniknął mi Nemo, taki raczej srednio mały, czy to mogła być jego sprawka?


wszystko jest trudne nim stanie sie latwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czekałeś tak na niego czy czymś go zwabiłeś?

Ja mojego przez 6 m-cy widziałem tylko kilka razy i to jakoś tak przez przypadek,chociaż raz jak go zobaczyłem to na szczypcach w miejscu gdzie mi mignął potrzymałem kawałek mrożonej ryby i skusił się:) Tylko ze ryby cały czas też sie interesują tą przynętą i jest problem.


wszystko jest trudne nim stanie sie latwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę złapanie jej graniczy z cudem jedyny sposób!! to wyciągać całą skałę ze zbiornika ale niestety nie zawsze skuteczny musisz się zastanowić czy warto podejmować się tego. Ja mam w swoim zbiorniku od ponad półtora roku jest bardzo piękna i przez ten okres widziałem ja może z trzy razy. Najważniejsze nie zauważyłem aby coś zgineło z obsady, najprawdopodobniej żywi się pokarmem dla ryb który opada na dno. Mam znajomego którego podziwiam za determinacje w walce z tym osobnikiem. Ma 900 l zbiornik dwukrotnie wyciągał 150 kilo skały, razem oglądaliśmy każdą skałę bez skutku dlatego każdemu odradzam. Chyba że masz mały zbiornik to możesz się bawić

PS Bardzo chętnie bym zobaczył tego morszczuka z ta igła w akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się właśnie zdziwilem że tak ot sobie go złapałeś:) Akwa mam 550l więc chyba sobie podaruję wyjmowanie 100kg skały.Niech sobie żyje.


wszystko jest trudne nim stanie sie latwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosze topic do dzialu "Inne bezkregowce" gdzie bardziej pasuje, tam mu bedzie dobrze.

Acha, nowy: w przypadku podawania takich dlugich linkow staraj sie korzystac z serwisow typu tinyUrl lub podobnych bo w niektorych przegladarkach kladzie to uklad strony.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ertman_176 napisal byl:

" JAk ktos złapie żywa to przyjade po nią nawet do kacowic :)"

Rozumiem ze Kacowice to sa Katowice w sobote rano? :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.