Skocz do zawartości
R3n1

Magia Wielkiego Błękitu

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na to że nie wiem czy można wystawiać tu torrenty podam tylko o czym są te dwie płytki DVD . Jeżeli admin się zgodzi podam link :) Jeżeli nie pisać na priv :).

A tu o czym są te dwie płytki :

Odkryj fascynujące piękno wielkiego błękitu wraz z jednym z najlepszych fotografów podwodnego świata.

Głębiny mórz i oceanów przyciągają ciszą i zjawiskowym pięknem, kto raz uległ ich urokowi wie, że wielki błękit działa jak magnes.

Wystarczy odpowiednio na niego spojrzeć, a roztoczy przed nami widok, który chciałoby się oglądać w nieskończoność. Teraz i ty możesz dostrzec jego magię.

Siedem filmowych opowieści z siedmiu kontynentów – to niezwykła podróż pokazana oczami człowieka, który potrafi przed nami odkryć wyjątkowość najpiękniejszych miejsc ukrytych pod powierzchnią wody. Od ławicy kilkuset barakud rozświetlonych porannym słońcem przy rafach Papui Nowej Gwinei, przez spotkanie z 4-metrowym lampartem morskim przy majestatycznych górach lodowych Antarktyki, aż po wielkie polowanie na sardynki u wybrzeży RPA - każde ujęcie, każda scena hipnotyzuje i zadziwia widza.

To propozycja nie tylko dla każdego, kto choć trochę interesuje się nurkowaniem, ale również dla tych, którzy lubią odkrywać piękno naszej planety.

Darek Sepioło: podróżnik, fotograf, dziennikarz, nurek – człowiek Wielkiego Błękitu.

Należy do światowej czołówki fotografów specjalizujących się w zdjęciach podwodnych. Laureat prestiżowych konkursów fotograficznych m.in. w Moskwie, Singapurze, Nowym Yorku. Dwukrotnie sięgał po tytuł Za Najlepsze Zdjęcie przyznawany przez National Geographic.

Od 12 lat zafascynowany nurkowaniem, które stało się jego wielką życiową pasją. Podziwiając piękno podwodnego świata spędził pod wodą prawie 2000 godzin i odwiedził wszystkie najpiękniejsze miejsca nurkowe na wszystkich kontynentach.

Oto link do pierwszych 2 płyt DVD jak znajdę resztę to podam Linki :thumbup:

https://rapidshare.com/files/4281305476/Magia.rar

Znalazłem jeszcze na torrentach dodatkowe Afryka , Azja , Australia i Oceania link do nich podaję poniżej miłego oglądania sam zasysam :smoke:

https://rapidshare.com/files/2188626573/Magia2.rar


Start : 7/7/2012

288L [120x40x60] + sump 107L [92x30x39]

Oświetlenie - Arcadia series 3 HQI 150W x 2 + acti 54W x 2

Odpieniacz - Deltec TS1250

Obieg - Ocean runner OR 3500

Cyrkulacja - made in china SunSun 5000L/h i 6000L/h

Moje Akwarium 280L

Szukam osoby zamieszkałe w okolicach Nottingham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini nie maja nic do tego co najwyzej ACTA srakta

Prosze o linka jak nie tu to na priv, :unworthy:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "afryka", niesamowity film, baaaaaaardzo polecam.

Zakończenie jak z bajki, aż mi dreszcze przeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma wersje w 1080p??? czy ta wersja taka jest?

ps. ja wlasnie znalazlem i sciagam:

-Europa

-Australia.i.Oceania

niestety jest to na zamknietym torrencie ale sciagam wersje x256 czyli zgrywane z bluray, czyli wersje HD na duze ekrany, jak rozszyfrujemy jak moge je przeslac ze swojego kompa to chetnie sie podziele po pobraniu


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zrobić torrenta :D i to wszystko potem go udostępnić dla wiary :D co do wersji to nie wiem jaka jest bo ściągam właściwie jak to piszę to vol.1 już się z ciągnęło ale zaraz idę do pracy i nie mam jak sprawdzić :veryangry:


Start : 7/7/2012

288L [120x40x60] + sump 107L [92x30x39]

Oświetlenie - Arcadia series 3 HQI 150W x 2 + acti 54W x 2

Odpieniacz - Deltec TS1250

Obieg - Ocean runner OR 3500

Cyrkulacja - made in china SunSun 5000L/h i 6000L/h

Moje Akwarium 280L

Szukam osoby zamieszkałe w okolicach Nottingham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem 3 części i mi posta, z którego brałem linki, usunęli...

Film HQ, więc chyba 1080+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z YouTube'a można to sciągnąć jakimś pluginem do firefoxa albo Jdownloaderem i film z YT mozemy mieć na kompie w jakości HD jeśli taka jest dostepna na YT:)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba x264 :)

tak dokladnie :) pisalem z pamieci i mala literowka wpadla


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.