Skocz do zawartości
nanorafa

akwamarket.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Połasiłem się na darmową wysyłkę z tego sklepu, ale niestety w paczce przyszło coś innego niż zamawiałem (żeby było śmieszniej: droższego :)), no i kontakt ze sklepem właściwie teraz zerowy, telefon stale zajęty, na maile brak odpowiedzi. Czy ktoś jeszcze korzysta z tego sklepu poza mną :) ?


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja skorzystałem miesiąc temu pierwszy raz, jak wczoraj po 5 ponaglająco- strasząco mailach otrzymałem przesyłke - stwierdziłem, że ostatni :)


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja korzystałem zamawiając dolewkę automatyczną i czekałem na nią 3 tygodnie, kontakt praktycznie zerowy. Dopiero po kilku @ raczyli się odezwać. Generalnie nie polecam, szkoda nerwów.


Pozdrawiam 

mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, naciąłem się bo nie zadałem sobie trudu sprawdzić opinię (choć przyznam, że jeszcze mi się nie trafiło żeby mieć problemy z zakupami przez internet)... Czyli dobrze że wątek założony, niech ostrzeżenie idzie w świat...


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.rybarium.pl to też chyba ta sama firma. Kupiłem tam kiedyś świetlówki.Po tygoniu wysłałem maila czy szkło już odlane ? odpowiedź : "tak szkło odlane łapiemy gaz". Towar dotarł po kilkunastu dniach.

pozdrawiam DJ:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybarium mam prawie pod blokiem - u nich niestety mimo ,że towar według strony jest na magazynie - to niestety nie jest i pewnie dlatego tyle czekałeś - ja, jak już coś biorę od nich to i tak najpierw dzwonie i pytam - kiedy to będzie :)


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za to zamówilem 3 zegary sterujące i podkładke pod akwarium. Przysłali podkładke i jeden zegar. Po moim mailu przesłali 7 sztuk zegarów. Jakież było ich zdziwienie jak zadzwoniłem by sobie je zabrali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Rybarium.pl a tym samym akwamarket.pl jest w trakcie przeprowadzki sklepu stacjonarnego, przypuszczam że nie jest to łatwa i szybka operacja stąd też pewnie wsze problemy z wysyłkami.

pozdrawiam


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak komunikacji stron mimo wszystko to gwóźdź do trumny.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak chcę się z nimi (akwamarket) skontaktować a telefon podany na stronie jest stale zajęty to mogę dzwonić do rybarium ?


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem niedawno zakupy w rybarium i powiem wam,że bardzo szybko mi przyszło. Może dlatego, że robiłem u nich zakupy pierwszy raz i chcą złapać klienta, a może dlatego, że mieli akurat trochę wolnego czasu :huh:

Właśnie znalazłem ciekawostkę, że akwamarket i rybarium, to jedna i ta sama firma, bo jest podane to samo konto bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep nie do polecenia odradzam wielokrotnie robiłem oj przepraszam próbowałem robić zakupy na 10 udało się 1 a więc sklep masakra towaru nie mają ,zbierają zamówienia potem nawat nie potrafią wysłać :realmad:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba miałem "pecha", bo do mnie towar przychodził zawsze w ciągu maksymalnie kilku dni :) Ale fakt, że ostatnie zakupy robiłem u nich rok temu.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to ja mam odwrotnego pecha i zero kontaktu...


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.