Skocz do zawartości
acezary

[Z] JBL Korall Fluid + fito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamienię JBL Korall Fluid 100ml na jakieś ślimaki.

Korall Fluid kupiłem z miesiąc temu. Z opakowania 100ml zostało 105ml ;) Fabrycznie było 110ml. Trzymam cały czas w lodówce. Szkoda żeby się zmarnowało. Ja nie wykorzystuje, bo w mojej małej kostce bez pienidła nie moge sobie pozwolić na dodatkowe karmienie. Parametry szybko szybują w górę.

Chętnie zamienię na jakieś ślimaczki. Mogę dorzucić jeszcze z 250ml fitoplanktonu od nanokaczora.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, a nie sprzedalbys ?

za ile, w niedziele bede3 w Lodzi, ew. tak kolo 17.30 moglbym podjechac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamienię JBL Korall Fluid 100ml na jakieś ślimaki.

Korall Fluid kupiłem z miesiąc temu. Z opakowania 100ml zostało 105ml ;) Fabrycznie było 110ml. Trzymam cały czas w lodówce. Szkoda żeby się zmarnowało. Ja nie wykorzystuje, bo w mojej małej kostce bez pienidła nie moge sobie pozwolić na dodatkowe karmienie. Parametry szybko szybują w górę.

Chętnie zamienię na jakieś ślimaczki. Mogę dorzucić jeszcze z 250ml fitoplanktonu od nanokaczora.

Fluid JBL dozowany w Twoim litrażu nawet w ilości 10 kropel dziennie nie powinien spowodować żadnych problemów. Przyczyna skoków parametrów chyba leży gdzie indziej.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluid JBL dozowany w Twoim litrażu nawet w ilości 10 kropel dziennie nie powinien spowodować żadnych problemów. Przyczyna skoków parametrów chyba leży gdzie indziej.

Teoretycznie - TAK, ale od kiedy zacząłem dozować co 2-3 dni po poł oryginalnej pipety JBL'a parametry po 2 tygodniach strasznie skoczyły. Odstawiłem i z tygodnia na tydzień odnotowuje powolną ale zawsze poprawe parametrów. Więc stwierdziłem, że teraz już nic nie będę dozować, bo już niedługo nowy baniaczek 140x55x50 ;)

Jak dodawałem JBL najbardziej cieszyły się aiptasje. Od kiedy zakupiłem stadko wurdemanni - różyczki to już historia ;)


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, a nie sprzedalbys ?

za ile, w niedziele bede3 w Lodzi, ew. tak kolo 17.30 moglbym podjechac...

Wolałbym sie zamienić - dawno niczego nowego w baniaczku nie było ;)


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu się nie przyda?


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.