Skocz do zawartości
Krzych692

Nowy sklep w Katowicach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam wielką prośbę to kolegi LIZARDA - wypowiadaj się na tematy które znasz. Wpadnij do sklepu, pooglądaj, zobacz, popytaj a potem napisz własną opinię tylko prawdziwą zgodną z tym co widziałeś, anie pisz bzdur które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Nie cierpię ludzi którzy piszą coś by pisać a nawet na minutę nie byli w sklepie i nie mają zielonego pojęcia o tym jak tam jest i kto tam pracuje....Sorki mistrzu ale jestem akwarystą od 24 lat morska od 4 a Paweł morską zajmusie się 14lat więc takie opinie i teksty poprostu nas obrażają...Zapraszam do nas na kawkę, usiądziemy,pogadamy i wtedy Twoja opinia będzie coś warta....Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Lizard pomylił sklepy bo to co opisał ma miejsce w Jaworzu :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard pomylił sklepy bo to co opisał ma miejsce w Jaworzu :harhar:

Acha...napisałem dlatego,że dopiero po 3 razie czytania doczytałem, że pomylone i zrobiłem tylko weryfikację...Dzięki za czujność...Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co wiem to Aqua-Sea ul. Powstańców 19 a nie 7 :whistle:

Tak tak, zgadza się. Nie wiem skąd ta siódemka.

Lada dzień wpadne po zawór do AquaŚwiata ( ex-AquaSea )


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się najłatwiej dostać do tego sklepu z centrum katowic? na piechote da rade czy cza podjechać? dodam że znam katowice tylko częściowo pozdro


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wiesz gdzie jest katedra to juz prawie jestes w sklepie:P w skrócie, z rynku idziesz rozkopana obecnie ulica w kierunku wiaduktu kolejowego, pod wiaduktem i dalej caly czas prosto, az dotrzesz do katedry. stojac przed nia, idziesz jakies 150 metrow w lewo i po prawej masz sklepik.

bylem dzisiaj, i pozytywne wrazenie. zawsze mozna wpasc z pytaniem, to dostaniesz wyczerpujaca odpowiedz :)

z rynku/dworca pkp spokojnie mozna przejsc spacerkiem w 10minut


112l, 15kg LR, 9kg LS, 4x24W t5 sloneczka, JVP 101, Turboflotor Blue 1000.

Poki co na miekko :) Amphiprion ocellaris, Chrysiptera cyanea, Amblyglyphidon auresus, Pictichromis poryphera, Calcinus elegans, Archaster angulatus, Nassariusy oraz Turbo-sy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan
jak się najłatwiej dostać do tego sklepu z centrum katowic? na piechote da rade czy cza podjechać? dodam że znam katowice tylko częściowo pozdro

Ze sklepami w Katowicach to jest właśnie to - dojazd i parkowanie.

Lawirowanie po tym labiryncie rozkopanych, jednokierunkowych uliczek to horror dla kogoś kto Katowic nie zna.

Do tego na 99% nie uda się zaparkować legalnie nigdzie w okolicy sklepu i trzeba szukać parkingu, co kończy się 15-20 minutowym marszem w jedną stronę (sorry, nie dla mnie).

Jeśli uda się zaparkować w osiedlu, to szybko nasz samochód zostaje otoczony przez profesjonalistów od wróżenia z ręki... strach zostawić, bo na cegłach go zastaniemy bez szyb, albo wcale.

Jak dla mnie to już lepiej ominąć Katowice i pojechać co cywilizowanego Zabrza gdzie zawsze jest gdzie stanąć i auto

będzie czekało gdy wyjdziecie ze sklepu.

Co do Aquario to Wodna ma 100 metrów, a musiałem zapytać lumpów stojących w bramie żeby odszukac ich sklep :harhar:

Co to są konkurencyjne ceny? Takie jak na ebayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don kapitan. Troche zdementuje Cie.

Ja jako rodowity Katowiczanin, nienawidzący tego cholernego centrum rzekne, iż pod sklepem są podajże dwa specialnie wyznaczone miejsca parkingowe dla klientów Aqua-świat.

W ogóle sklep i sąsiedni sklep są umiejscowione przy brukowanym placu gdzie śmieciłby się mały krążownik.

Parking w Zabrzu nie może się imac do tego w Kato.

Wróżbici i strażnicy za drobne stracili na aktualności, nie widuje się ich.

Niestety rozkopane ścisłe centrum i jednokierunkowe to dramat ale GPSy pewnie macie a Powstańców to troche z boku a sklep lekko na uboczu.

Nie rób juz z mojego miasta dzikiego zachodu :D


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Haha w Aqua Świecie nie byłem, ale postaram się zajrzeć dzisiaj ;)

Pozdrawiam :welcome:

Wróżbici i strażnicy za drobne stracili na aktualności, nie widuje się ich.

Czytałem że teraz w Londynie jest duże zapotrzebowanie na wróżby i usługi ochroniarskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ze jesli chodzi o parkowanie,to problemu nie powinno byc:)

sklep jest lekko w 'podworku' i spokojnie mozna zaparkowac samochodzik:)


112l, 15kg LR, 9kg LS, 4x24W t5 sloneczka, JVP 101, Turboflotor Blue 1000.

Poki co na miekko :) Amphiprion ocellaris, Chrysiptera cyanea, Amblyglyphidon auresus, Pictichromis poryphera, Calcinus elegans, Archaster angulatus, Nassariusy oraz Turbo-sy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że samochodem warto się wybrać tam w sobotę, bo wtedy jest kilkanaście miejsc parkingowych które w tygodniu są zajęte przez pracowników firm które tam maja swoja siedzibę.

" Co to są konkurencyjne ceny? Takie jak na ebayu? "

A wiesz że tak, np JVP kupisz w takiej samej cenie co na Alledrogo lub ebayu i i jeszcze na przesyłce zyskasz odwiedzając ten sklep :)


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniacie wybór żywego inwentarza? Być może będę jutro w kat.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepik z dnia na dzień się rozrasta i z tego co wiem czekają na dostawę życia.Może sie załapiesz na zakupy świąteczne z 15 % zniżką na ryby i korale :) jak znasz hasło


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło to jakaś łacina pewnie :D


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wypowiem. Jako "świeżak" z dostępem do służbowego auta staram się odwiedzać różne sklepy. Głownie do tej pory zaopatrywałem się w Zabrzu. I muszę przyznać,że jest to najbardziej rozbudowany sklep w woj. śląskim jaki odwiedziłem. Planuję też zobaczyć w najbliższym czasie co ma do zaoferowania Kraków :)

Ale podsumujmy nasze okolice:

e-rybka: Obsługa miłą, profesjonalna (choć czasem sprzeczna z tym co radzicie mi na forum). Bardzo dobre zaopatrzenie w sprzęt, chemię, ryby, koralowce, itd. Dodatkowo bardzo aktualna strona internetowa - wszystko wypisane jak na dłoni. Można powiedzieć - starzy wyjadacze :)

skrzydlica (byłem raz, około połowy kwietnia): Obsługa oczywiście miła, ale sprawiają wrażenie wystraszonych i nie do końca pewnych w to co sami mówią ;) Sklep dopiero raczkuje. Średni wybór korali, ryb prawie wcale, królują ślimaki. Sprzęt i chemia - podobno mają poszerzać asortyment.

aqua świat (byłem raz, wczoraj - 28.04.): Obsługa bardziej kompetentna niż w bielsku. Dużo porad, sugestii. Salon podzielony na dwie części: słodką i słoną. Wydaje się być dobrze zaopatrzony w sprzęt. Ryb i bezkręgowców dużo ale bez jakiś wynalazków czy rarytasów, podobnie z koralowcami. Co do parkingu - są tam 3 miejsca wyznaczone tylko dla klientów. W sobotę miejsca na całym placu bardzo dużo. Bardzo fajny sklep - nie sugerujcie się, że na stronie mało jest. Warto podjechać osobiście - uwaga: brak możliwości płacenia kartą (mają to zmienić).

Jak dla mnie do zakupów pokarmów, chemii, czy niezbyt wymyślnej obsady polecam Aqua Świat.

Do e-rybki warto wybrać się na większe zakupy lub nie wychodząc z domy.


Mój reefMAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep rozwija się , jest życie, jest sprzęt , są korale, może nie za dużo, ale pewnie się chłopcy rozkręca. Postawmy sprawę jasno, wszystko kosztuje, nie sztuka dzis kupić tylko sprzedać .

Bardzo podoba mi się podejście do klienta, nie próbują wcisnąć czegoś na sile - wręcz przeciwnie - nawet odradzaja, a to Warto docenić. Za niewielkie zakupy dostałem rabat- symboliczny - ale nie chodzi o kasę tylko o sam fakt.

W przeciwieństwie do Zabrza widać dbałość o zwierząta tu nie leży nic martwego, może z racji tego ze nie ma zbyt dużo... Nie wiem, ale nie leży . Poza tym poświęcenie czasu klientowi- w er.... Do kasy i wypad a najlepiej żeby po drodze jeszcze dobrac jakaś chora rybke żeby wykończyć resztę w zbiorniku i przyjechać po kolejne- przykład mojego kolegi - w tym sklepie mam nadzieje ze nie będzie takich numerów przynajmniej się nie zapowiada

Gorąco polecam , mam nadzieje ze się nie tylko utrzyma i rozwinie, ale i zdobędzie nie tylko moja pozytywna opinie


zbiornik 150 / 50 / 60h , odpieniacz by Sebastek na pompie tunze 9420 , NJ 4500, cyrkulacja tunze 6065 + Jebao WP40

lampa 2x140W panele LED grzalka 300W

55kg LR 18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veni Vidi Kupiczi :)

na Powstańców 19 bardzo sympatycznie kompetentnie i wróżę nam długą współpracę :) Co najlepsze, na moim trakcie tramwajowym do ścisłego centrum mam już dwa bardzo fajne morskie sklepy (jeden na Wodnej). Dla nano podmiankowców dostępność RO i solanki w zasięgu kilkuset metrów to rarytas. Pozdrawiam i zapraszam bo warto.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wodnej to Aquario. Tomasz, chcesz Anthelii do Twojej kosteczki ?


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest Amazonka niedaleko placu Andrzeja :-) bardzo stary sklep

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Składam kondolencje. Niestety lada dzień właściciel zje swoich podopiecznych bo tak słabo przędzie sklep.

Bieda zagląda tam przez szyby :(


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda w sklepie jest jak za czasow PRL ale życie można zamawiac i sa dobre ceny a Janusz jest zakrecony ale ma duza wiedzę

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Obecny zbiornik 142,5 + PANEL 

http://nano-reef.pl/forums/topic/107060-142-5-panel

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.