Skocz do zawartości
Tom

Dyskusje "zlotej polskiej mlodziezy" na IRC

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge, qmpel mi podeslal, autentyczny dialog z irca

nalezy dodac ze klient z mojego rodzinnego miasta pochodzi i teraz nie wiem czy mam sie do tego publicznie przyznawac :)

Master> cze

<Blondi-80> heja

<Blondi-80> czemu nic nie piszesz

<Master> pisze pisze

<Blondi-80> to pisz bo zaraz bedem się zbierac na rejw patry

<Blondi-80> jak masz na imie ?

<Master> norbert

<Blondi-80> ja jestem kaska

<Master> fajnie sluchasz techno ?

<Blondi-80> nie ale lubie się przy nim bawic

<Blondi-80> cos malomowny jestes misiu

<Blondi-80> skont jestes , bo ja z gliwic

<Master> e to kawalek odemnie bo ja z zabrza, znaczy doklafnie to z zaborza ale w sumie z zabrza

<Blondi-80> kawalek jak kawalek, zalezy czym się jedzie

<Master> ja bym dojechol w 8 minut

<Blondi-80> A czym jezdzisz

<Master> BMW 320 Z KLIMĄ

<Blondi-80> ojjjooooooooo. Suuuuuper pewnie bardzo bogaty jestes

<Master> wiadomo

<Blondi-80> a jaki silnik i który rocznik

<Master> 2 litry benzyna 91 rocznik nie bity stuningowany ful opcja

<Blondi-80> a co w tej ful opcji

<Master> radio tosziba 200 watowe tuby basowe w bagazniku alusy spojler przyciemniane szyby tlumik basowy i napis z tylu master

<Blondi-80> kurcze to niezla gablota, a masz skure kseony i stroboskop ? kiedys jechalam w takich bmw, cudo bylam taka podniecona ze uhhhhh

<Master> o troboskopie mysle, skura wiadomo kseony kupie se w niemczek bo tam turcy majom wszystko kradzone tansze. W sosnicy koledzy z klasy sprzedaja ale nic nie spuszcza

<Blondi-80> a gdzie chodziles do szkoly

<Master> 2 lata do samochodowki ale olalem to i pojechalem do niemcow

<Master> teraz mam czas to jakie studia bym se zrobil ino jeszcze nie wiem co bo same jakies badziewia , resocjalologia i inne takie bzdety

<Master> no i ta mature musze w koncu zalatwic

<Blondi-80> czyli nie pracujesz na stale

<Master> na stale inni pracuja dla mnie w niemczek mialo się kasy jak lodu, w polsce nie jest tak latwo bo pały się czajom na kazdym kroku

<Blondi-80> jak masz taka fure to musisz niezle zarabiac

<Master> wiadomo, teraz wszedlem w handel a ty co robisz ?

<Blondi-80> ja mam 2 fakulety i w obu zawodach pracuje

<Master> co masz ? co to som fakulety

<Blondi-80> to sa kierunki jakie się ukonczylo i z jakich się ma dyplom

<Master> a jakie ty masz

<Blondi-80> jestem zaruwno fryzjerka jak i sprzedawczyni

<Master> super, ale ani do sklepuw nie chodze ani do fryzjera

<Blondi-80> czemu

<Master> mo sklepu mama a żeby się obciac na lyso nie musze chodzic do fryzjera

<Master> masz fotke ?

<Blondi-80> mam, ale ty pierwszy

<Master> daj mejla moj to xxx

<Blondi-80> spoko ty wyslij na xxx

<Master> cos mi się tu piepszy nie kce wyslac

<Blondi-80> aha sory xxx

<Blondi-80> eeeeeee xxx teraz dobrze

<Master> ok

<Master> już cie widze

<Master> kurde niezla foczka blond blosy rozowa mini

<Blondi-80> Ja ciebie jeszcze nie widze

<Master> super wygladasz w tych bialych kozakach na obcasach i samym staniku

<Blondi-80> dzieki

<Master> masz czym oddychac

<Blondi-80> no wiem chuda nie jestem, ale ostatnio wiecej pale to tak się nie tyje

<Master> a nie pieprz d*pa musi być okragla gdzie chodzisz na impry ? może by my wyskoczyli kiedy

<Blondi-80> mam twoja fote- twardziel jestes ale wygladasz inteligentnie takie muskuly musisz dozo na siloownie chodzic

<Master> wiadomo się chodzi, troche koksu i w pol roku kark znika

<Blondi-80> Suuuuuper , nigdy nie mialam takiego silnego faceta

<Master> a chciala bys mieć ?

<Blondi-80> nie wiem

<Blondi-80> znaczy chciala bym mieć ale cie nie znam

<Master> to mogę przyjechac zaraz i mnie poznasz

<Master> czy się wstydzisz , ja tam nie owijam w bawelne

raz dwa i myk

<Blondi-80> a przyjechal bys BMW ?

<Master> wiadomo

<Blondi-80> kurcze już cala podniecona jestem

<Blondi-80> a pojedziemy do gwarka wodo czy spirali?

<Master> do gwarka wiadomo a gzie indziej ? do studentuw chcialas isc do spirali ? z tymi matolami tanczyc ?

<Blondi-80> nie mow mi o spirali , tam takie biedaki chodza zawsze sama musialam sobie kupowac drinki i wracac autobusem.

<Master> jak bym tam wszedl to wszystkim bym od razu ......

<Master> a gdzie mam po ciebie przyjechac ?

<Blondi-80> wiesz gdzie jest pszczynska ?

<Master> wiadomo

<Blondi-80> to skrecasz na bojkowska a potem tak jak się na lotnisko jedzie ul lotnikow 3 blok po prawej

<Master> to jest tak pod gorke jak się jedzie ?

<Blondi-80> no

<Master> to bardzo dobrze znam, kiedys pol nocy tam czatowalem na ....... co mi kolpaki ...... I urwal naklejke z bmw

<Blondi-80> mowiles ze masz alusy

<Master> wtedy jeszcze nie mialem

<Blondi-80> a przyjedziesz do mnie w alusach

<Master> wiadomo

<Blondi-80> a przyjedziesz po mnie w czarnej skurze ?

<Master> A w czym mam przyjechac, w kurce jak jakis jełop ?

<Blondi-80> suuuuper

<Master> a ty co ubierzesz ?

<Blondi-80> a co mam ubrac ?

<Master> no nie wiem jakas krutkom kiecke dekolt

<Blondi-80> a wlosy mam spiac w kucyk czy rozpuszczone ?

<Master> co ty w kucyku wygladala bys jak dziwka a ja mam w gwarku reputacje

<Blondi-80> dobra, mam super mocno rozowa bluzeczke z serduszkiem z duzym dekoltem

<Master> a możesz ubrac te biale kozaki

<Blondi-80> jasne zawsze w nich chodze na impry

<Blondi-80> to o ktorej bys był ?

<Master> jak ci pasuje, może się jeszcze wykompie i mogę jechac tak kolo 21 mogę być

<Blondi-80> 21.30 bo musze jeszcze do kolezanki skoczyc poprawic tipsy i pozyczyc kosmetyki

<Master> dobra to akurat se bankomatu skocze

<Blondi-80> a duzo kasy będziesz wyciagal ?

<Master> no w gwarku czeba się pokazac no nie ? ale ty nie biesz ja stawiam

<Blondi-80> Suuuuuper

<Blondi-80> mam jeszcze prosbe

<Blondi-80> jak przyjedziesz to zaparkuj nie na ulicy ale wjedz za ten 3 blok tam stoi takie granatowe bmw mojego brata ale <stare I zjebane to zaparkuj obok niego

<Blondi-80> otwosz okna i zalacz jakies techno

<Blondi-80> wiesz bo mam w bloku 2 takie szpanerskie k**wy, to im slepia wyjda z orbit jak zobacza wypasiona bmw

<Master> a mam wyjsc z auta ?

<Blondi-80> no możesz wyjsc i palic , ale tak żeby było widac ze to twoje auto

<Master> wiadomo

<Master> dobra to ja sie jednak wykompie I tak 21.20 bede pod tym blokiem

<Blondi-80> A mozesz udawac ze z kims rozmawiasz przez telefon ??

<Master> po co mam udawac, podzwonie po ziomkach ma się 500 zl na karcie

<Blondi-80> ale patsz sie w strone okien czy te suki sie patsza

<Master> dobra

<Blondi-80> bedom srały z zazdrości

<Blondi-80> to narazie Norbi lece robic te tipsy

<Master> k....a skont wiesz ze mowia na mnie norbi

<Blondi-80> bo masz na imie norbert nie ?

<Master> aha

<Master> dobra to do zobaczenia foczka jestes piersza klasa bedziemy sie super bawic

<Blondi-80> jasne od razu bylo widac ze jestes swoj czlowiek to przyjezdzaj ale ta muzyke to glosno pusc

<Master> wiadomo


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj:) To jest przeciez niemozliwe :) To nie moze byc autentyczne.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić BMW,

no i wyłączyc 99 procent szarych komórek

to wszystkie foczki będą moje :)

Warci siebie oboje hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe Nie ma to jak ABS (Absolutny Brak Szyji) :) Tak się zastanawiam nad przyszłością Jak ludzie robią już fakultety z fryzjerstwa itd. to spoko przyszłość będzie... hehehe Może za kilka lat ta "foczka" zostanie ministrem gospodarki (ma fakultet) jak ją Andrzej wkręci w politykę, ABS ministrem sportu :)

A myślałem, że my jesteśmy nienormalni :)

Pozdrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie przeciez to nie moglo miec miejsca... To niemozliwe, Wildtom napisz ze to jest zart? Bo jesli nie... Ja tam nie wiem, zawsze sie raczej grzecznymi dziewczynkami interesowalem i takie "blachary" to szerokim lukiem obchodzilem wiec szczerze mowiac nie wiem w jaki sposob i o czym rozmawiaja ze swoimi "chlopakami"... ale zeby az tak???

"Jaki masz samochod i jakie ma wyposazenie?" - Nawet bym blondynce nie odpisal na takie pytanie bo poczulbym sie zdrowo urazony...

"Przepasc jaka dzieli madrzejszych i glupszych czlonkow spoleczenstwa jest wieksza niz przepasc miedzy szympansem a czlowiekiem" - nie pamietam kto to wymyslil ale mial chyba sporo racji.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie myslicie ze wysilalbym sie tworzac taki dlugi durny dialog :). Zycie pisze najlepsze scenariusze


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myslalem ze moze zaciagniety z i-netu bo juz pare czytalem, ten test jednak najlepszy.

Ja chyba jestem jednak naiwny: dorastalem x lat temu kiedy takie zjawiska jak BMW 320 dopiero sie niesmialo zaczynaly pojawiac, zylem w malym miasteczku gdzie nie wypadalo dziewczynom sie tak zachowywac bo bylyby na jezykach calego miasta, na studiach nosa poza uczelnie i akakdemik nie wychylalem, potem wyjechalem za granice wiec nie bylem wlasciwie swiadomy poziomu dresiarstwa w naszym milym spoleczenstwie. Tzn. cos tam slyszalem ale z autopsji to juz nie bardzo (z powodow wymienionych wyzej). I dlatego zawsze mnie takie teksty szokuja i doszukuje sie prowokacji albo zartu. Bo nie miesci mi sie w glowie ze taka rozmowa miala miejsce w realu.

Boszzz... ja bym nie mial o czym rozmawiac z takimi ludzmi, jakby mnie w Big Brotherze zamkneli z takimi to bym fiola dostal po miesiacu i by mnie wyrzucili. Co sie zreszta rzeczywiscie przydarzylo mojemu znajomemu - Irkowi, tak TEMU Irkowi :) Chodzilismy razem do jednej szkoly a nawet pare piwek razem wypilismy i zawsze sie dziwilem, o czym biedak bedzie z nimi tam rozmawial, to inteligentny i oczytany koles, przeciez po miesiacu przebywania z nimi zwariuje. I rzeczywiscie zwariowal :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzeć jak zrobią (w naszej wspaniałej telewizji) z tego dialogu serial tasiemiec, bo temat z życia wzięty i widzów miałby więcej niż Klan i M... razem wzięte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeju ale jazda:szok:D:D:D:D ciekawe jak ta laska wyglada ale jakos trudno mi w to uwierzyc teksty sa super {foczka} :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh czytałem to miesiac temu - to z gadu-gadu nie z IRCa (chyba nikt nie watpi ze te matoły by nie potrafiły obsłużyć IRCa)

Zycie bywa okrótne :) najbardziej mnie zniszczyło "dwa fakultety", "czaiłem się na ch... co mi kołpaki zajeb... - jak to mówiłeś że masz alusy!" i "mam bmw 320 91r - wow to musisz być bogaty - wiadomo" hehehe okrótna kara ten tekst

A tak nawiasem mówiąc, nie wiem na jakim zadupiu to było (no ofense wildtom) ale u nas w mieście dresów i blachar jest od metra i jeszcze więcej ale z BMW 320 91r to by sobie najwyżej poderwał własną rękę :) (no chyba że to gadka z 92roku hehe). Już lepszym wyjściem jest chodzić na piechote jeśli się ma zamiar poderwać taką blache, bo do BMW 91r to by nie chciała wejść hehe :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E nie gadaj, jakby miala skore, klime, alusy i CD Pioneera w srodku to kazda wskakuje :) wiadomo :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezapominaj o napisie MASTER bo to mu ze dwa konie dodalo:wink:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam teraz ciężkie dni (interes zakładam) ale ten tekst doprowadził mnie do łez oczywiście ze śmiechu, z drugiej strony ne wiem czy sie wstydzić czy się obwiać o przyszłość........

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć jaki interes :> coś z akwarystyką?


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to taką laske na pare dni mieć to fajna sprawa:D


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khmer hmmm.... no ja lubie "po" pogadac troszke z kobieta a tu mialbym problem :)

Jeszcze zalezy jak ta foczka wyglada....

Dobrze ze zona nie czyta forum :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (bo Panie tego chyba nie czytaja), nie wiem czy tekst jest prawdziwy czy nie, ale tacy ludzie to wcale nie wyjatek.

(mowie o Warszawie, bo byc moze gdzies indziej nie jest tak beznadziejnie)

Kiedys, bedac jakos na poczatku studiow postanowilem nauczyc sie tanczyc jakos troche bardziej skoordynowanie.

A ze akurat wtedy bylem singlem, na pierwszych zajeciach rozejrzalem sie za jakas panna bez pary. Ona wtedy zaczynala IV klase LO.

Ona jeszcze byla OK, chociaz inteligencja tez nie grzeszyla, ale kiedys tam mialem okazje poznac jej kilkoro znajomych, wypisz-wymaluj, parka z dialogu.

I to ludzie z L.O. a co dopiero jakas zawodowka fryzjerska?

Skora fura i komora, i taka panna jedna z druga rozchyla kolana.

Tylko pytanie, czy po czyms takim czlowiek mialby odwage spojrzec w lusterko sobie w oczy.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaManiac, nie wazne jak taka foczka wyglada, skoro inwencji starcza jej na polozenie sie plasko na plecach i pozwolenie aby facet robil co chce.

Oczekuje od kobiety wiecej zaangazowania.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisze że na pare dni taki pełny relaks, jak na wakacjach zostawiasz robote, problemy światowe i inne tylko foczka kocyk morze, gwiazdy ...... Zadnych stresujących rozmów- nic tylko przyjemnosci.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :

Panowie (bo Panie tego chyba nie czytaja), nie wiem czy tekst jest prawdziwy czy nie, ale tacy ludzie to wcale nie wyjatek.

a błąd, bo czytają :)

a fy hłopaki to po prostu cieniasy jesteście i samiast w alusy i radio tosziba inwestować to wam akfawia w głofie. :) A tak swoją drogą to zazdroszcze jej tych fakultetów i sweterka mocno różowego i dużym dekoltem :) -ale się uśmiałam...choć powinno na łzy się zbierać.

pozdrówka,

Ewa


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajmy o "czarnej skuże" i "napisie z tylu master" w tym zawijaczu asfaltu z odzysku. Niektorym kobietom naprawde niewiele potrzeba do szczescia :).

:haha Fakultet z fryzjerstwa:szok

i pomyslec ze z mojego miasta rodzinnego ten lysy Don Juan pochodzi ... nie wiem co o tym myslec :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.