Skocz do zawartości
piona

Swirlej2

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ze jestes na forum tu wiedza prawie stanowi zero a Przemek nadaje sie do hmmm....do wszystkiego ale nie do interesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Szramek

Ze kto niby stanowi zero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybij pione świrlejowi i opuść to forum mistrzu:)

I nie obrażaj ludzi którzy się na tym na prawdę znają(Przemek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki wyluzujcie tyle fajnych spraw na tym i równoległym forum jest. Nie ma sensu się boksować.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znow mala wojna wisi w powietrzu? bezsens!

jak tak dalej pojdzie to nikt nie skorzysta ale duzo straca ci co chca/pragna byc morszczakami


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem do Zbycha a nie do was ty olek nie pisz na moich postach nie chce cie nawet odczytywać !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale tutaj moderatorom i adminowi brakuje jaj. Po co maja oni wladze nad magicznymi przyciskami ? w 10 min mozna by bylo tutaj posprzatac. Ja nie rozumiem jak "normali" userzy moga obrazac admina/moderatora :)_o a oni nic sobie z tego nie robia ?


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marius :

Bez urazy ale tutaj moderatorom i adminowi brakuje jaj. Po co maja oni wladze nad magicznymi przyciskami ? w 10 min mozna by bylo tutaj posprzatac. Ja nie rozumiem jak "normali" userzy moga obrazac admina/moderatora :)_o a oni nic sobie z tego nie robia ?

A ty co sedzia DRED bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami wolnosc slowajest za duza :)

a wiezy umyslu za ciasne :)

czy jak bys to wyslal na priv do Przemka to stracil bys jakies punkty ?, czy jak,rozwin temat , zaatakowales , wiec pliss podaj przyczyny a noz dozucimy cos od siebie albo kozystajac zwolnosci slowa ktorym sie posluzyles pojedziemy po tobie :)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bez urazy ale tutaj moderatorom i adminowi brakuje jaj. Po co maja oni wladze nad magicznymi przyciskami ? w 10 min mozna by bylo tutaj posprzatac. Ja nie rozumiem jak "normali" userzy moga obrazac admina/moderatora :)_o a oni nic sobie z tego nie robia ?"

Marius juz na jednym forum wolaja na mnie Inkwizytor wiec mnie ni poduszczaj bo jak sie rozkrece... :)

No ale tamto forum bez moderacji nie da sie czytac, tutaj jest naprawde wyskoka kultura i jesli ktos nie obraza innych w niecenzuralny sposob to ja jestem zdania zeby to zostawic, przeciez nie bedziemy sie moralizowac nawzajem.

Pozostaje oczywiscie jeszcze kwestia kultury osobistej ale tu moderatorzy nie maja nic do gadania (niestety).

Ale powtarzam to generalnie bardzo spokojne i kulturalne forum, zauwaz ze nawet jesli ktos ma jakies zale to potrafi to najczesciej wyrazic w cywilizowany sopsob.

A piona niech sobie gada, niecenzuralny nie jest i w kocnu chyba nikt nie poczul sie obrazony?? :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowiec, uczyć się można


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

pisałem do Zbycha a nie do was ty olek nie pisz na moich postach nie chce cie nawet odczytywać !!!!!!!!!

A słyszałeś o czymś takim jak email? Jak chcesz napisać "do Zbycha" to do niego pisz. To jest forum i tu się pisze do wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za!!! dobre froolk


kostka 45x45x45,Tunze Osmolator Uniwersalny Nano,Tunze Comline Reefpack 250,tunze 2x 6015,lampa AQL-C64(***)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze Zbycha to ostatnio raczej tu nie uwidzisz :) Nastepny obrazalski, szkoda naprawde ze sobie poszedl ale skoro taki nerwus... Szkoda bo wiele facet wie ale chyba chce udowodnic ze jest lepszy niz myslimy. Moim zdaniem niepotrzebnie, niech sie wyluzuje bardziej. Powinien naprawde szybko zalac baniak, to go uspokoi :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaleje zaleje chyba że sól razem z Mariuszem Szramek zamówił to 6 miesięcy nerwówki.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie wyrzucam postów z 2 powodów:

1-bez żywiołowej dyskusji i siły argumentów nie da się ustalić kto ma rację.

2-niekiedy oskarżenia są zasadne i wyrzucanie postów jest nieuzasadnione z punktu widzenia forumowiczów, którzy wcześniej z danym osobnikiem się nie zetknęli.Były już tu przypadki, że grzmiano na adminów, że nie banują,że nie wywalają postów, a tymczasem okazywało się, że "pomówiony" był w rzeczywistości parszywą szują, złodziejem, tudzież naciągaczem.

P.s.wojna nad forum wisi i to za***ista-tyle powiem od siebie.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie gorąco wszyscy!

Z wielkim bólem zaprzestałem uczestniczenia w tym forum, gdyż wdarło się wielkie chamstwo z strony paru klubowiczów. Nie chce nikomu pucować ale jak zdołałem zauważyć te forum należy do Przemka. Tak więc nie rozumiem po co komu obrazać kogoś na jego podwórku. (do adminów: wywalcie mój profil, jeżeli kogoś uraziłem)

Mam nadzieje że ten stan rzeczy szybko się zmieni. Puki co to pare osób nie uważam nawet za dorosłe i mam nadzieję że sobie przemyślą swoje zachowanie.

Wolałbym poczytać jaki znaleźć sposób aby w akwarium z miękkimi utrzymać prawidłowy poziom wapna bez balliga, kalkwaser, reaktora czy miksera.

Pozdrawiam!!!


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyraźną prośbe

www.aquareef.fora.pl

:)


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiesz jak spadnie:)

Pozdrawiam Andzię..

Napisz coś o sobie...bo mało jest tu kobiet i każda jest prawdziwą perełką w naszej mikrospołeczności.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak napisz coś o sobie.

rozładuje to nerwową atmosfere:):):)


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.