Skocz do zawartości
jacekberetłódz

Euphyllia +dziwny pasażer

Rekomendowane odpowiedzi

Na jednej z euphylli mam dziwne żyjątko ma około 7 cienkich włosków i się chowa i wysuwa oraz obraca lekko tak jak by łapało jedzonko co to może być ??


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś mógł, to wstaw zdjęcie, ale to może być pasożyt, który nic nie robi koralowi, tylko zabiera mu miejsce... Warszawiak miał coś takiego na swojej euphylii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak mały radar? jak tak to też takie coś u mnie żyje na skale, takie pół rurówki, pomarańczowe, wielkość 5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzykwa osiadła?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też obstawiam, że to pąkle mam kilka na stanie sympatyczne a mieszkają na muszli tectusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pąkle, nieszkodliwe :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pożyteczne. Ciekawe skąd ta mania wyrzucania wszystkiego co żyje a nie jest kolorowe?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pąkla- filtrator jedna nie robi problemu ale kilka na jednym koralu moze go stresowac mialem tk na acoporch odłowu


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pąkla- filtrator mam 2 sztuki i nie mam zamiaru jej wyrzucać tylko tak pytam bo słyszałem że to szkodnik a mam to ok roku i mi się podoba :)


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może daj foto bo mamy "totolotek"


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pożyteczne. Ciekawe skąd ta mania wyrzucania wszystkiego co żyje a nie jest kolorowe?

nie mam manii wyrzucania bo zawsze jest u mnie miejsce na dziwne stworki :) bardzo dziwne :)

kiedy ucieszyłem się że mam pąkle one zrobiły sobie kolonie w euphillii ,po czasie została mi tylko kolonia :crybaby: lubią się rozpychać


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie 2 pąkle na favii.Są ozdobą tego korala.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie macie czym zawracać sobie głowy ???Jak zerkne do akwarium to moge zadać min 10 takich pytań ...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi w czym masz problem jak nie możesz spać to połknij coś na spanie i nie wydziwiaj co dziwnego widzisz że ktoś pyta CO TO JEST


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.