Skocz do zawartości
cromags

METALLICA a przed nią..... możecie wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, niebawem rozstrzygnięcie konkursu na kapelę, która zagra dodatkowo przed Metallica, ja optuję za Sreamaker:

www.antyradio.pl/Antyfest-2012-Final

Znam gości i wiem, że potrafią wiele a przede wszystkim grają krwisty heavy metal a nie sieczkę! Głosujcie proszę na nich, zaszli tak daleko i mają szansę na granie przed Metallica. Są tuż tuż...

Pozdrawiam

cromags


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie takie muzyki ale co mi tam :) Poszło :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale jesli ten dostepny kawalek jest ich to nie maja chlopaki wlasnego stylu, a szkoda. :wallbash:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czekam tylko na Metallice :nuke:


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Metallica od czarnego albumu zeszli na p.. Jak to się ładnie mówi, poszli za pieniędzmi.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Metallica od czarnego albumu zeszli na p.. Jak to się ładnie mówi, poszli za pieniędzmi.

nic dodac, nic ujac, ten zespol juz sie wypalil


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Metallica miała jeden album - czarny, a potem to już tylko komercha i promocja w mediach.

Ale jeśli ktoś słucha i zna taką muzykę to nie wiem czy nawet ten "czarny" album był jakiś wybitny jak na warunki roku 1991 ;)

Technicznie średnio, wokal nudny jak kluchy z olejem, niby głos fajny, ale szybko okazuje się że gość nie potrafi z tym głosem niczego szczególnego zrobić i każdy kawałek taki sam, jak wyraz twarzy Stevena Seagala w filmach :harhar:

A ten Scream Maker przynajmniej wzoruje się na dobrych kapelach :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metallica miała jeden album - czarny, a potem to już tylko komercha i promocja w mediach.

Ale jeśli ktoś słucha i zna taką muzykę to nie wiem czy nawet ten "czarny" album był jakiś wybitny jak na warunki roku 1991 ;)

Technicznie średnio, wokal nudny jak kluchy z olejem, niby głos fajny, ale szybko okazuje się że gość nie potrafi z tym głosem niczego szczególnego zrobić i każdy kawałek taki sam, jak wyraz twarzy Stevena Seagala w filmach :harhar:

A ten Scream Maker przynajmniej wzoruje się na dobrych kapelach :thumbup:

No masz racje z tym czarnym albumem :) ale po nim definitywnie metallica się skończyła. Do techniki to ja nie jestem fanem Yngwie Malmsteen-a ale czasem sobie go posłucham :). Nie wydaje mi się też aby to byli muzycy po szkołach muzycznych :p (choć mogę się mylić). Po prostu udało im się zaistnieć. Steven Seagal tak, tylko jeszcze trzeba grać na gitarce i śpiewać :) popróbuj w domu czegoś szybszego a zobaczysz, że to nie takie łatwe :p .

Scream Maker tak wokal ala hellowleen :) solo w tle iron maiden, reszta jak z bullet for my valentine bądź czegoś podobnego to utwór nr 1 :p .

Nr 3 zdecydowanie Megadeth :p .


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, ale jako, że w propozycjach nie ma Jarzębiny to mi wszystko jedno i zagłosowałem na Twoją propozycję :)


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za głosy, co do Metallica zgadzam się z Wami, sam wychowałem się na czterech płytach z lat '80 "Among the Living", "So Far So good...", "Master of Puppets" i "South of Heaven". Widziałem Metallicę w 1991 r. w Chorzowie i wtedy były to już początki końca, brzmienie świetne ale czarna płyta to już komercja, w szczególności balladki, których Skid Row czy Poison by się nie powstydzili. Na Bemowo idę głownie dla Black Label Society, bo jak pomyślę, że cała czarna płyta ma być zagrana to średnio mi się chce ale mam nadzieję usłyszeć stare numery.

A Sreamaker... jak dla mnie świetna kapelka jak na polskie warunki, z mocnym głosem i świetną gitarą solową. Chłopaki odbyli kilka tras z Ceti i Turbo i zgarnęli w metalowych mediach świetne recenzje.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Dzięki za głosy, co do Metallica zgadzam się z Wami, sam wychowałem się na czterech płytach z lat '80 "Among the Living", "So Far So good...", "Master of Puppets" i "South of Heaven". Widziałem Metallicę w 1991 r. w Chorzowie i wtedy były to już początki końca, brzmienie świetne ale czarna płyta to już komercja, w szczególności balladki, których Skid Row czy Poison by się nie powstydzili.

Bo to były czasy gdy się już sprzedali i zaczęli grać "corporate rock". To już nie miała być muzyka dla fanów rocka tylko pop, czyli trafienie do maksymalnej liczby odbiorców i maksymalna sprzedaż płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky a wskaż mi polską kapelę, którą można nazwać oryginalną... nawet TSA czerpie z kapel amerykańskich. Moi przynajmniej przyznają się do inspiracji Iron Maiden, Judas czy Halloween.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darecky a wskaż mi polską kapelę, którą można nazwać oryginalną... nawet TSA czerpie z kapel amerykańskich. Moi przynajmniej przyznają się do inspiracji Iron Maiden, Judas czy Halloween.

Moja adrenalina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=SDv_Mb45z0o&feature=relmfu


Jakieś 5km po lini prostej z bielan

Nie wytrzymałem pojechałem i warto było nagłośnienie czadowe z każdej strony był wypas zwłaszcza w okolicy hangarów blizej powstańców.
Tam nagrałem nothing else matters.

http://www.youtube.com/watch?v=I8Nyen4w4Ps



http://www.youtube.com/watch?v=8KrrqvGwXxw

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałem się z córką jak co tydzień pograć w bilard w Cinema City Bemowo.Korek jak sto diabłów a po dotarciu na miejsce cały parking sklepowy zabity na dębowo jak również okolica aż do miejsca gdzie mieszkam "szoking".Wróciłem więc do domu tłumacząc po drodze dziecku dlaczego nie pogramy sobie dziś bilami.Jak dla mnie organizatorzy koncertu mają w :mooning mieszkańców okolicznych osiedli i przeżywanie tego typu tematów na naszym forum kto przed kim zagra zostawię bez dalszego komentarza :sick:


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie zauważył w jakim dziale temat się pojawił jak widzę, trudno, pozostawię to bez komentarza...

PS Scream Maker zajęli drugie "zaszczytne" miejsce w głosowaniu

Edytowane przez cromags (wyświetl historię edycji)

Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.