Skocz do zawartości
Toxik

Ciekawe zwierzatka z charakterem Co polecacie??

Rekomendowane odpowiedzi

z charakterem jakim?

Zabójcy?

klałna?

:)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Toxik, ja ci powiem, że jak zaczynasz tak jak ja to teraz robię, to cię nawet ślimaki fascynują i każde inne co się w zasięg wzroku dostanie,no chyba, że jestem inny :wink


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toxic juz chyba ma cos wiecej w tym akwarium niz tylko slimaki :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebrasoma flavescens znana jako żółtek. w porownaniu z nudnymi blazenkami i wiecznie tlukacymi sie garbikami o na jej zachwanie az przyjemnie popatrzec. rozpoznaje domownikow, ma swoje "tiki" i nawyki, swietna rybka


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi blazenkami to masz racjie sa nudne kupilem je na poczatku bo niby powinny byc ale nie sa za ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 5 miesiecy plywaly praktycznie w jednym miejscu, nigdy jeszcze nie wyplynely ze swojego kata i juz raczej nie wyplyna bo teraz wlazly do ukwiala i wcale z niego nie wychodza


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tym ich caly urok jak sie tula do ukwiala. A jak sie chce miec ruch w akwarium to wtedy rzeczywiscie pokolce sie nadaja :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakies dziwne blazenki jak chcialem nakarmic ukwial to mu wyrywaly jedzenie a jak dotchnelem go to mnie atakowaly. Chcialbym cos dokupic nie wiem jeszcze co ale cos bardziej widocznego. Zebrasoma flavescens juz mam i zgadzam sie ze jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie po prostu jakieś dziwne te błazenki - mój frenatus to nieodłączny towarzysz zebrasi - razem jedzą, razem pływaja...tylko go jeszcze żółtek nie nauczył glonów skubać ;]

Co do ryb, które dodają uroku baniakowi to stawiam na salariasa - chłopak kipi majestatem, jest najbrzydszym stworzeniem jakie matka ziemia stworzyła...no i te brewki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja doloze jeszcze parke babka - kreweta. duo jak z monty pythona


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noje blazenki zaczely plywac po baniaku zmusilem je bo jedzenie podawalem z drugiej strony.

A co do tych zakupow to dalej nie wiem jeszcze co mieszkam na dolnym slasku a tu jest kiepsko ze sklepami i nie ozna sobie na zywo nic zobaczyc :)(:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.