Skocz do zawartości
BeRsErK

Szukam pracy dla... :)

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie widzisz.. mam o tyle problem ze jestem Warszawiakiem.. i jak to napisales... rasowym.. i mam w d*pie wszystko do okoła.. a przedewszystkim opinie na moj temat :) :*

Sami sobie robicie "ta opinie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mam w d*pie wszystko do okoła..

tym akcentem zakończyłbym ten temat


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym zakończył tą polemizację.

Kogo uraziłem przepraszam, nie taki był zamiar. Kto nie zrozumiał mojej intencji zapraszam do lektóry kilku krotnej aż do skutku.

Autora przepraszam za zaistniałą sytuację. I pragnę podkreślić że wywody moje nie miały nic wspólnego z jego osobą ani jego naj bliższymi, pragnołem tylko nakreślić problem znalezienia pracy i utrzymania sie w Warszawie.

Z mojej strony to tyle, pozdrawiam wszystkich.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Warszawy przyjechali z Radomia bo im prace zabrali z Kielc. Ci nie mieli zatrudnienia bo im zabrali robote z Tomaszowa. Ci z kolei nie mieli szansy bo przyjechali z Piotrkowa itd. Mozna tak wymieniac wszdluz iw szerz calej Polski. Ten Problem dotyczy nie tylko Warszawy wiec pretensji ciezko jest sie doszukac. Wiele osob trafilo i dalej szuka przyszlosci w stolicy bo niestety ale jest ona swojego rodzaju centrum businessu. Osoby wykwalifikowane maja szanse na prace w swoim zawodzie. Niestety wiele stracilo bardzo duzo trafiajac do Warszawy i te 2k zl to gratka na przetrwanie. Stolica jako miejsce wycieczek do palacu kultury juz nie istnieje. Zycie przybralo inny obrot. Czasy dla tzw. srednio ambitnych zawodowo w Polsce sie skonczyly. Rozpoczela sie przepychanka o lepsze. Latwo jest narzekac i marzyc o starych czasach. Dzis trzeba sie wykazac i czesto zapomniec o tytule magistra. Nawet praca na zmywaku to kwestia bytu na jutro. Nie wiem Warszawiak czym sie kierujesz ale jestes gotow podwinac rekawy i sprzatac w kawiarni po godzinach zeby zaplacic czynsz czy dalej bedziesz sie odchaczal w posredniaku bo czekasz na prace w zakladzie samochodowym. Masz fach, jesli jestes dobry to nie narzekaj tylko startuj i sie nie ogladaj. Jak sadzisz ze za drogo to zrob to na "prowincji". Pozyjesz na "obcym terenie" moze zmienisz zdanie. Gdybys chociaz raz zaliczyl "wyprawe" po sofixy do Radomia to nigdy bys tego nie napisal.

Bez urazy. ;):welcome:

Pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech narodzie.... :D w polsce to dopiero jest zycie malinowe. Paczki swiezutkie co rano, kielbasa prawdziwa :) takie rzeczy sie licza ! :)

A co do kolezanki to klasycznie niestety bardzo.... Wyksztacenie - wyzsze, tytul-magister, specjalizacja-humanista, specjalizacja zawodowa - aktywny poszukiwacz pracy. Cholernie popularne ostatnimi czasy.... Zasady sa brutalne i od lat niezmienne. Nie wazne czym sie zajmujesz. JEsli jestes w tym dobry - bedziesz dobrze zarabiac.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i wnioskuje ,my polacy lubimy narzekać ,warszawiak ma trochę racji ,ale do czego zmierzam ,zaniżanie zarobków przez przyjezdnych i emerytów którzy chcą dorobić np'; pracowałem u prywaciarza i pracował emeryt ,no i stawka 10zł za godz ,wzystko ok ,po jakimś czasie pracodawca żaczyna płakac ,że nie ma kasy itp, a emeryt ja moge pracowac za 5zł i poczekac z 2 miesiące na wypłate :realmad: ,no to ja do niego k............ chłopie idz na działke i nie zabieraj pracy młodym ,i nie zaniżaj stawek ,jaki morał z tego ja straciłem prace ,a emeryta zostawił ,i to jest p........ polska nic więcej,a fakt młodzi po studiach mają przechlapane ,ja w swoim mieście to co chwile widze ja ludziki studiują ,a ja sie pytam kto będzie inne zawody wykonywał ,jak myślicie ,ludzie po studiach będą zamiatać ulice i tak to będzie

kolego co założyłeś temat życze żeby córka znalazła prace za godne pieniądze ,a nie jak to bywa w kraju za 1500zł brutto pozdrawiam


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tak kończą się podobne tematy. Na początku skasowałem offtop. Nim sie obróciłem były kolejne. Każdy mądry, a dziewczyna nadal pewnie potrzebuje pomocy. Kto może i chce pomóc to pisać na pw prosze do autora tematu. Zamykam. Pozdrawiam

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.