Skocz do zawartości
Marius

Co to KUR** jest

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli sie spelni to co jest w tym linku to 3/4 ludzi wyemigruje z Polski

http://wiadomosci.onet.pl/1197431,11,item.html


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytaty z audycji RM:

Słuchacz: - W Oświęcimiu nigdy nie było komór gazowych. Ta propaganda głoszona jest przez lobby homoseksualistów amerykańskich. Ojciec Piotr: - Chyba przez lobby żydowskie. Słuchacz - A to nie na jedno wychodzi?

telefon do RM: - Ja sobie taką modlitwę wymyśliłam sama. Mogę powiedzieć?

- Prosimy...

"Jak to dobrze, że jesteś, ojcze Rydzyku, jak to dobrze, że ciebie ta mama urodziła, niepokalana...

ekspertka RM: - Telewizja i gry komputerowe mogą być przyczyną masturbacji, która będzie później przeszkadzała w tworzeniu więzi rodzinnych. Badania na całym świecie wskazują, że masturbacja jest główną przyczyną rozwodów na całym świecie.

słuchacz RM: - Chciałem pozdrowić moją zmarłą siostrę. Żeby zawsze była zdrowa.

modlitwy na antenie RM: - Słuchamy, Radio Maryja... w czyjej intencji modlitwa?

- Ja bym chciała się pomodlić za wszystkich oszustów, kłamców i złodziei... no i za ojca dyrektora oczywiście.

Słuchaczka: - Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja. o. Jerzy: - To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?

Więcej tutaj:

http://kulturystyka.com.pl/a/30580

http://humor.imro.pl/articles.php?id=77

Życzę miłej zabawy.


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce mi się wierzyć że to są autentyczne wypowiedzi... Przecież przedstawiciele tej grupy społecznej (LPR, Samoobrna, PiS) rządzą teraz krajem. Ciemnogród i katoland będzie. Czarno to widzę.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak: największym błędem rzydzyka było to że się urodził, to po prostu OBURZAJĄCE, marius, sorry że napisałem w twoim temacie ale to off topic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po eurowizji-wstyd na całą Europę, po wyborach- wstyd na cały świat. A teraz to...I gdzie tu kurde wyjechać, żeby palcami nie wytykali???I jeszcze tylko nie wiem jak spakować akwarium, bo Nemo do Bełtyku nie wypuszczę...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się nasunęło jeszcze, że świat byłby przyjemniejszy gdyby rodzice Iwana i delfina, Kaczyńskich i Rydzyka używali prezerwatyw...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co Wy sie martwicie.

Oszolomy dostaly sie do wladzy ... i co z tego? Ze bedzie w kraju jeszcze smieszniej?

I tak wycyckani z forsy beda ci idioci ktorzy na nich glosowali. Naiwniacy mysla ze ktos im cos da, tylko dlatego ze na wyborach powszechnych postawili krzyzyk przy tym a nie innym nazwisku.

A ludzie ktorzy maja kase - i tak dadza sobie rade.

Spoko.

Drug, sex and rock`and`roll oraz akwarium morskie forever :)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby moja mama mogła sobie załatwić jakaś pracę w anglii to bymsmy jechali bez wahania, oczywiście po podstawówce bo do klasy takiej a nie innej się przyzwyczaiłe, przecież tam ośmiornice są tańsze :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kazdy kraj ma swoje problemy, Polska to zaden wyjatek. Cieszcie sie ze nie macie pare milionow fanatykow islamskich tak jak Francja, Niemcy czy Holandia. To jest dopiero problem!

Tak wszyscy narzekacie na tego Rydzyka a ktos go do sadu podal??? Przeciez z jego wypowiedzi zebraloby sie ze 100 zarzutow, gdyby sie pare osob uparlo to mozna by niezle kolesia zalatwic. A za oszustwa? Za defraudacje? Nikt nie zlozyl nigdzie zadnego doniesienia o popelnieniu przestepstwa? Przeciez to sa sprawy ewedentne, zdefraudowal kupe pieniedzy!


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale musicie przyznać że najgorszy jest kaczyński, obiecywał, obiecywał i nic z tego nie wyszło ! co za zbieg okolicznośći!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem że klika radia maryja to nic innego jak SEKTA. Działają dokładnie tak samo jak sekta tyle tylko że pod płaszczykiem kościoła.

Naprawdę najbardziej mnie oburza fakt że sam kościół nic z tym nie robi - a niby są przeciwni działaniom "o.dyrektora" (który jest cwaniakiem mającym kupe kompleksów, niezbyt równo pod sufitem i niesamowicie żądny władzy)

A co do kaczorów - no a kto logicznie myślący wierzył w te ich puste obietnice wyborcze? Przecież oni obiecywali co tylko każdy sobie wymarzył - więc jasne było że idą po trupach do władzy a nie zmieniać polskę.

Ja się w sumie cieszę że jest jak jest - PiS dopadl się do władzy i są jeszcze gorsi od SLD. Całe szczęście nie spełniają swoich obietnic wyborczych bo to dopiero by był burdel i wstyd na cały świat. Martwi mnie tylko wyniesienie samoobrony i LPRu do rangi partii rządzących. Oni są nawiedzeni i przez to niebezpieczni. Mam nadziej że kaczory ich wykręcą tak jak to zrobili z PO i zanim minie kadencja zjedzą te partie na śniadanie.

A mieliśmy szanse na drugą Irlandie dyby PO udało się przeprowadzić reformy - no co tu się wściekać - mamy głupi narud więc nie zasługujemy na lepsze warunki widicznie.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remik Episkopat jak najbardziej popiera Rydzyka bo Rydzyk mowi to czego Episkopatowi mowic nie wypada:) Biskupi zdecydowali 10 lat temu ze na ambonie o polityce mowic nie beda ale za to maja swoje radio a Rydzyk jest w razie czego kozlem ofiarnym :)

A co do nawiedzonych fanatykow z Samoobrony to polecam ten wywiad, ja malo z fotela nie spadlem:

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,3020809.html

przeczytajcie koniecznie!

@Adi polityka polega na obiecywaniu a potem na odwracaniu uwagi od tych obietnic :) W tej chwili wszyscy politycy juz bez zenady mowia przed kamerami "to byly tylko wyborcze obiecanki".


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aqamedic - nie no zniszczyłeś mnie tym linkiem!!!

Widze 3 rozwiązania:

- endrju za długo siedział na solarium i mu troche mózg przesmazyło i paradoksalnie z korzyścią

- w koluszkach waktycznie wylądowali kosmici i endju został porwany przez nich i teraz siedzi jakiś przeprogramowany klon

- (najmniej prawdopodobne hehe) endrju poczuł smak kasy i luksusu i ani myśli teraz porzucać tego, no i zamarzyła mu sie większa władza a to oznacza pozyskanie szerszego elektoratu - ma niegłupich doradców


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no co Wy przecież rydzyk tylko ogołaca babcie z połowy emerytur, a teraz nawet stara się oszczędzać i zmienił brykę na audi A8 za jedyne 540 000, ale przecież to zwykły ksiądz który ślubował m.in ubóstwo :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju ma calkiem madrych doradcow a i sam jest nieglupi.

Ale szok ten wywiad co? Myslales kiedys ze Lepper wypowie takie slowa? Ja sie tylko dziwie ze nie boi sie utraty swego zelaznego elektoratu ale moze szuka innego. Zreszta cholera wie co on kombinuje. Cholera wie co kombinuja Kaczory. Zaczelo mnie naprawde ciekawic co z tego wyjdzie ale obawiam sie ze nic dobrego... Dobrze ze sie temu z boku przygladam no ale w Niemczech w sumie jest tez bardzo ciekawa sytuacji i tez chyba nic dobrego z tego nie wyniknie...

Trza uciekac do Australii....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olekszwarc :

Nie no co Wy przecież rydzyk tylko ogołaca babcie z połowy emerytur, a teraz nawet stara się oszczędzać i zmienił brykę na audi A8 za jedyne 540 000, ale przecież to zwykły ksiądz który ślubował m.in ubóstwo :):):D

no nie przesadzaj A8 to nie żaden luksus :), toż to zwykły samochód którym się jeżdzi do pracy


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Rydzyk wyraznie powedzial: "A co, mam na krowie jezdzic? Krowy kolo studia nie zaparkuje przeciez?". Jedyna rozsadna alternatywa jest dla Ojca oczywiscie Audi A8 chociaz kiedy o tym mowil to posiadal akurat Mercedesa S600. I podejrzewam ze z tym Maybachem to bylo tak ze jak zrobiono z tego afere to mu Episkopat wytlumaczyl ze to jednak lekka przesada i niestety S600 musi nieszczesnemu na jakis czas wystarczyc.

A teraz to on moze sobie kupic i 20 Maybachow i nikt mu nie podskoczy, slyszelisci jak Lepper mowil: wielka sile mamy: Lepper i Ojciec (tfu tfu) Rydzyk"

Bosz.....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Rydzyka nic nie mam. Radia Maryja nie słucham, złamanego grosza nigdy mu nie dałem, ale jak widać są tacy, który potrzebują takiej rozgłośni i jeszcze ją finansowo wspierają, mnie jako liberała jakoś to nie obchodzi, nikt nie trzyma wpłacającym datki pistoletu przy głowie, a jak już mawiali starożytni Rzymianie - chcącemu nie dzieje się krzywda. Jedyne co uważam za słuszne to podjęcie zdecydowanych działań przez Episkopat, aby odciąć się od Rydzyka, ale niestety jak się zaniechało pewnych rzeczy kiedy rozgłośnia była słaba to teraz już nie jest tak łatwo.

Coi do rządzących to dla mnie mogą sobie robić co chcą, jakoś przestałem już wierzyć że ktoś zrobi coś aby mi się lepiej prowadziło firme, teraz mam tylko jedną prośbę niech mi nie przeszkadzają, niech się kłócą o "palące problemy" kraju w postaci zapłodnienia invitro, pedałów, aborcji, a niech się od gospodarki odpie..olą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aquamaniac - uwazaj z austrii to Hitler przeciez był :)

Naprawde teraz nie wiem już co o tym myśleć - zbili mnie z tropu.

Polityka to zawsze bagno było i mówili co innego a robili co innego a teraz jak mówią wprost tak jak PiS na pytanie co z obietnicami wyborczymi "przecież to tylko taka gra przedwyborcza była", czy jak lepper "balcerowicz musi odejść to tylko takie hasło wyborcze, a balcerowicza on ceni" - to człowiek zaczyna się bać.

Tylko patrzeć jak zaczną mówić "nie ja nigdy nie wierzyłem w ideały, chciałem tylko dobrze zarabiać i uwielbiam mieć władzę" - normalnie serum prawdy ktoś rozpuścił w tej warszawie czy jak?!

Nie lubie czuć się niepewnie.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@teq no ja tez jestem liberalem i niech sobie ludzie robia co chca ale tylko do momentu kiedy jest to zgodne z prawem. Wyludzanie, pomawianie, naklanianie do nienawiscie rasowej: to juz sa sprawy dla prokuratora, Walesa powiedzial wlasnie przed chwila ze jak dalej beda mowic na niego per "agent" to ich do sadu poda. Potrzeba jeszcze paru takich odwaznych. A Episkopat przeciez sam sie od siebie nie odetnie :) Oni jasno powiedzieli ze odchodza od robienia polityki na ambonie ale nigdy nie powiedzieli ze w ogole odchodza z polityki. To jest ich sposob na uprawianie polityki. Jak widac calkiem skuteczny.

@SMK ja pisalem "Australia" :) Mam tam rodzinke ktora od zawsze zaprasza, jest niezle urzadzona i w razie czego pomoze na poczatku. Na razie sie wahamy ale pewne jest juz ze za kilka lat spadamy z Niemiec. My jestesmy takie niespokojne duchy co to na jednym miejscu za dlugo nie usiedza :) A na starosc na pewno wrocimy do Polski.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, staram sie sledzic rozwoj sytuacji w PL i dzis wlasnie sie zastanawialem kiedy kaczory zaczna jawnie sie na wyborcow wypinac. 10 minut pozniej przeczytalem ze juz pozmieniali "pod siebie" ustawe o walce z korupcja. wiec grunt pod swoje "rzadzenie" juz sobie przygotowali. to na nich glosowal? przyznac sie bez bicia :)

chociaz ... PO tez nie byloby lepsze jakby przyszlo co do czego.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze nie lepsze - PO na bank stworzyłoby lepsze warunki dla rozwoju businessu, a podstawa to żeby państwo twrzyło dobre warunki dla ekonomi i się nie wpier...niczało za dużo w jej rozwoj to się same pieniądze zaczną robić.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle zy raczej skonczylo by sie takim samym przekretem jakby sie dorwali do koryta. dlatego twierdze ze tak naprawde to nie ma na kogo glosowac, zarowno w Polsce jak i np. w Niemczech. Kolorowa bajka wyborcza konczy sie 5 minut po ogloszeniu oficjalnych wynikow wyborow.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.