Skocz do zawartości
snajpa

Kalendarz 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w stanie z organizować akcje z kalendarzami zrobionymi profesjonalnie na przyszły rok.

2 rodzaje kalendarków:

Kalendarz planszowy

Papier: kreda błysk 250g

Format A3
7 kartek: 
50 szt. - 22 zł/szt.
100 szt. - 17 zł/szt.

13 kartek:

50 szt. - 28 zł/szt.
100 szt - 24 zł/szt.

Format A4
50 szt. - 19 zł/szt.
100 szt. - 15 zł/szt.
13 kartek:
50 szt. - 22 zł/szt.
100 szt - 18 zł/szt.

Orientacja pozioma albo pionowa.

Kalendarz Biurkowy Personalizowany

Wymiary kalendarza: 150 x 150 mm

Papier: Karton Alska 300g

Folia: błysk jednostronnie

Kalendarium

Wymiary: 150 x 130 mm

Papier: Kreda 200g

Kalendarium: 12 kartkowe, każda kartka kalendarza może być zupełnie osobnym projektem

100 szt. - 20 zl/szt

Jak wrócę z pracy to napisze co i jak. Bo schody dopiero przed nami Panie i Panowie, ale trzeba wierzyć że się uda.

Peace

Edytowane przez snajpa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem edytować ale znikła opcja edytuj..

No to zaczynamy po kolei:

Dlaczego tak wcześnie? Kalendarz będzie drukowany w profesjonalnej drukarni i odpowiedni termin trzeba zarezerwować wcześniej.

Cena może ulec zmianie bo im więcej tym taniej.

Do ceny należy doliczyć koszt wysyłki ale o tym później, Warszawiacy i Ci co maja blisko do stolicy oczywiście bez wysyłki, można się gdzieś umówić albo wpadnę na :coffee: ;]

Materiały na kalendarze dostarczacie Wy. Na forum jest grono ludzi co potrafi robić zdjęcia. Jest też TOTM, do września na pewno się coś wybierze.

Proszę nie robić listy typu: ja 8, on 2 itp Listę chętnych na kalendarze robię ja. Nie wiem jeszcze czy przez allegro czy w inny sposób bo nie zamierzam się potem bujać z kartonem kalendarzy.. Więc też może się zdarzyć, że będę wymagał wpłaty za kalendarz już teraz jako potwierdzenie zakupu.

Jak się komuś nie podobają warunki nie musi kupować, jeżeli mój plan działania jest nie trafiony wystarczy powiedzieć nie będę zbędnie napędzał tej maszyny i tracił swojego i czyjegoś czasu. Po prostu jest nie jest to mała akcja a ja chce to przeprowadzić profesjonalnie.

Aaa zapomniałem projekt kalendarzy z podesłanych materiałów wykona mój znajomy, zawodowy grafik.

Jest też możliwość zrobienia innych gadżetów: smycze, wspomniane w innym wątku naklejki, kubki, długopisy itp.

Jak chce ktoś coś wiedzieć to pytać tutaj.

Jak to ma wyglądać w załącznikach.

post-12584-0-91660100-1336840153_thumb.png post-12584-0-93251600-1336840167_thumb.png

Peace

Edytowane przez snajpa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.