Skocz do zawartości
Piotr K.

Targi zoologiczne InterZoo 2012, Norymberga - foty i filmy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Przedstawiam trzy pierwsze albumy fotorelacji z największych europejskich targów zoologicznych InterZoo 2012, które odbyły się w zeszłym tygodniu w Norymberdze w Niemczech. Kapitalna impreza, kapitalne akwaria, firmy z całego świata, a materiału filmowego mam tyle, że chyba do przyszłego roku wszystkiego nie obrobię ;) Więc póki co zdjęcia na Facebooku:

Fotoreportaż z targów InterZoo 2012, Norymberga - część 1

Fotoreportaż z targów InterZoo 2012, Norymberga - część 2

Fotoreportaż z targów InterZoo 2012, Norymberga - część 3

Będzie jeszcze czwarty album, właśnie nad nim pracuję :) A przy okazji zapraszam też do "polubienia" mojej strony telewizyjnej na Facebooku :)


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za obszerną relację. Tą edycję musiałem odpuścić, a dzięki Twojej relacji czuję się jakbym tam był :thumbsup:


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polubione:) Dużo słodkości ale to tez akwarystyka, nie?;)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna relacja, dzięki temu mogę zobaczyć te targi z innej perspektywy. Mając trochę klapki na oczach nastawione na słone tematy, pewnych rzeczy nawet nie dostrzegłem... ze słodkowodnych na dłużej przystanąłem jedynie przy dyskowcach :) Pozdro

tutaj link do pierwszego tematu InterZoo 2012


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus za relację !

Widzę, że był jeden duży wyładowany życiem morski zbiornik :thumbup:

Czy na targach mozna było kupić np. ryby czy korale LPS ?

Czy to typowo targi sprzętu ?


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna bylo kupować. Pisałem o tym w drugim temacie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Targi kosmos, dzięki za foto relację:D


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna bylo kupować. Pisałem o tym w drugim temacie.

Kupować to zawsze można, tylko trzeba się na to dogadać jeszcze przed targami.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować to zawsze można, tylko trzeba się na to dogadać jeszcze przed targami.

to jest oczywiste, że mozna bylo cos sie dogadać z odbiorem po targach! Ponieważ jak pisałem poprzednio, wszyscy byli wydygani sankcją karną jaka targi zagroziły wystawcom w tym roku i tyle w temacie. Ja wracałem w sobote do PL wiec niczego nie rezerwowałem z życia, ani też nie czatowałem na "rozbiórki" :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu organizator targów również groził wystawcom, że będą kary, 6 lat temu też, 4 lata temu nie wiem, bo nie byłem :)

W sobotę na pewno nikt nic (albo prawie nic) nie sprzeda, bo co będą w niedzielę wystawiać...


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że zechciałeś się podzielić zdjęciami. Ode mnie "plusik"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snocho no nie mam takiego doświadczenia w wyjazdach jak Ty, ale przekazuje zdziwienie, powtarzane zaskoczenie wielu "starych wyjadaczy", wystawców którzy którzy kładli nacisk na to nawet jak dają wieksze upominki, żeby ktoś ich nie posądził o handel i tyle.

Kolega w temacie spytał czy mozna bylo na targach kupować - nie mozna bylo.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba można było coś kupić skoro dwa skepy z W-wa oferują zwierzaki przywiezione właśnie z Norymbergi


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, OK, nie można było i najpewniej nie można będzie. Choć z drugiej strony zwierzaki, które przywiozłem z targów 3 edycje temu, wspominam do dziś.

Jak do stoiska podchodzi klient, którego wystawca nie zna i z bomby pyta czy da się to i tamto kupić, to na pewno nie można :)


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już ugryzę w jezyk i nic nie napiszę wiecej :) Rozmawiam z Wami jako kolega, a nie firma. Opisujemy tutaj imprezę branżową, na którą są wpuszczani ludzie głównie z branży. Autor tematu robi piękne relacje i otrzymał możliwość zrobienia tam zdjęć, dzieki którym mozecie zobaczyc oficjalny obraz targow.

Uważam za bezsensowne, że wdałem się w przekomarzanie z zakupami w Norymberdze bo wyszla z tego technika kupowania na targach, co nie bardzo powinno być tutaj rozpisywane (offtop, zły gust etc.). Ktoś sprzedaje życie pod hasłem Korale z Norymbergii i jeśli to dodatkowo działa pobudzająco na wyobraźnie to bardzo dobrze. Po coś się jedzie na te targi, szuka, wybiera, żebyście Wy byli jeszcze bardziej zadowoleni ze swojego hobby. Pozdrawiam. Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym kiedyś pojechał na takie targi. Kiedy i gdzie bedą następne i jak jest z wstępem?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba można było coś kupić skoro dwa skepy z W-wa oferują zwierzaki przywiezione właśnie z Norymbergi

dzym, na przedmieściach jest dobrze zaopatrzony sklep z morszczyzna , może tam robili zakupy, ja tez po targach tam właśnie pojechałem i przywiozlem piękna tubastrea'e i quadri.


zbiornik 150 / 50 / 60h , odpieniacz by Sebastek na pompie tunze 9420 , NJ 4500, cyrkulacja tunze 6065 + Jebao WP40

lampa 2x140W panele LED grzalka 300W

55kg LR 18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, najwyższy czas co dodać oprócz zdjęć :)

Oto pierwszy film z Norymbergi - krótki trailer, pokazujący wybrane przykłady z tego co będzie można obejrzeć w kolejnych częściach :)

Miłego oglądania! :)


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Pierwszy odcinek polskiej wersji reportażu z targów InterZoo 2012. Na początku, przy napisach, gadam strasznie usypiająco, ale potem się rozkręciłem ;)

Miłego oglądania! :)


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.