Skocz do zawartości
premiero

Podpisy pod postami

Rekomendowane odpowiedzi

Mam innowacyjną propozycję zamieńmy miejscami treść posta i sygnaturę. Bo jak się odwróci monitor to wygląda to forum całkiem zacnie - każdy ma dużo do powiedzenia ;) i zdjęcia są... i filmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubek_77 obróciłem monitor, ale jakoś trudno się czyta.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, ale ty masz w "czysty" ten podpis, a u niektórych czcionka z podpisu jest większa niż treść. Ja nie mówię żeby usuwać wszystko z podpisów ale dam przykłąd:

Post napisany pre naszego kolegę: (przepraszam z góry kolegę tytan69 za posłużenie się jego postem). http://nano-reef.pl/topic/45665-co-to-za-koralowiec/page__view__findpost__p__445348

____________________________________________________________________

Racja to fungia i niema o czym więcej dyskutować harhar.gif

112L; 4x24w; 7000l/h; 12-13.5kg LR; 9kg LS

Życie:

jakiś krab i jakaś krewetka

Ślimaki

- 5 ślimaków Cerithium sp. -Fissurella sp. kilka sztuk -Collonista costulosa - 1 ślimak Turbo brunneus -Homalopoma pilulum kilka sztuk -Stomatella varia

Korale miękkie

- Actinodiscus/Discosoma (8 odmian!) --- (Zoanthus 4 odmiany)--- Xenia --- Protopalythoya sp.0 --- Corynactis sp. 01 --- Ricordea Yuma orange ---Pachyclavularia violacea

Korale twarde

- Pavona decussata

- Montipora digitata 3 odmiany

- Acanthastrea brevis

- Seriatopora hystrix (2 odmiany)

- Echinophyllia (2 odmiany)

_____________________ ____________________________________

A teraz wersja poprawiona przeze mnie

__________________________________________________________

Racja to fungia i niema o czym więcej dyskutować harhar.gif

112L; 4x24w; 7000l/h; 12-13.5kg LR; 9kg LS

Życie: jakiś krab i jakaś krewetka,Ślimaki: 5 ślimaków Cerithium sp., Fissurella sp., kilka sztuk Collonista costulosa, 1 ślimak Turbo brunneus, Homalopoma pilulum kilka sztuk, Stomatella varia

Korale miękkie - Actinodiscus/Discosoma (8 odmian!), (Zoanthus 4 odmiany), Xenia, Protopalythoya sp.0, Corynactis sp. 01, Ricordea Yuma orange, Pachyclavularia violacea

Korale twarde: Pavona decussata, Montipora digitata 3 odmiany, Acanthastrea brevis, Seriatopora hystrix (2 odmiany), Echinophyllia (2 odmiany)

_________________________________________________________________________________

Prawda,że lepiej i czytelniej?

Edytowane przez premiero (wyświetl historię edycji)

300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to ja nie wiem co kolega tytan69 ma do sprzedania....kurcze widzial ktos moje okulary? :harhar:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, to napiszesz pw bo stopka to rzecz dobrego smaku i dbania o to by nie przeszkadzała innym


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko żeby ktoś później nie nucił:

Kolorowych podpisów,

Linijek bez liku,

Pierzastych czcioneczek,

Filmików z Youtubików

Foteczek strzelonych,

Litraży nie zliczonych,

Setek kilowatów mocy

i pomp niehałasujących w nocy.

:ice:

Podkład muzyczny - kolorowe jarmarki coby ktoś nie rozpoznał :)

Wracając do tematu to kiedyś były modne tzw. userbary teraz rzadko spotykane. A szkoda bo ładne były i niepowtarzalne.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna ciotke co Jej przeszkadza czerwone światełko od tv jak jest wyłączony to sobie przykrywa książką.Może i tu to by zdało egzamin jak myślicie ?


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ilu się na to nabierze ?Skoczek ,zauważyłeś ? może tak zostać ? :welcome:

Ja na twoim miejscu wpisał bym "Właściciel forum" !!! Jak pajacować to na całego :harhar:


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wpisał bym "Właściciel forum" !!! Jak pajacować to na całego :harhar:

A pewnie,co se będe żałował :harhar:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.