Jump to content

mirekaju

Klubowicz
 • Content Count

  1021
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  MIREK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mazowieckie
 • Akwarium
  http:youtube.de/_T02JEZurRQ

Recent Profile Visitors

2051 profile views
 1. mirekaju

  Mała hanna Kh

  Hanka marine polecam tak prosta w obsłudze że moje dzieci robią nią testy
 2. mirekaju

  Mój Swiat

  Współczuję ale żeby po jednej nocy wszystko padło , zapewne nie było cię w domu bo można by było próbować napowietrzyć wodę chociażby przez chlapanie ręką co jakiś czas po lustrze wody.
 3. mirekaju

  Czy to wirki ?

  Tak też walcze z tą plagą
 4. Będzie działać. Do reaktora najlepiej krótka elektroda
 5. Nie zrozum mnie źle to nie atak na twój pomysł lecz sam też przerabiałem pelety i pomimo iż xxl były w filtrze przepływowy co jakiś czas trzeba był je mieszać bo powstawały gluty bakteryjne. Poza tym aby takie rozwiązanie zdało egzamin przydało by się aby odciek był blisko odpieniacza. W stu litrach bez sumpa to trochę problem. Sam mam reefmaxa i poza odpieniaczem wystarczają co tygodniowe podmiany.
 6. Moim zdaniem dwa razy tyle zasypu co masz załatwi sprawę, masz za mały reaktor do tego przydała by się pompa perystaltyczna ok tygodnia aby wszystko ustawić i dopasować odciek.
 7. Kombinować można na wiele sposobów tylko pytanie czy potrzebne są pelety w 100l ? co dzięki nim chcesz osiągnąć ?
 8. Ciekawe jak by nemo skomentował ? Ryba jak z księżyca całkiem inna niż karp
 9. Została ostatnia godzina aby wziąć udział w licytacji ZAPRASZAM Kolejna WOŚP w której wspólnie z dziećmi chcemy pomóc W tym roku przeznaczyliśmy 5 pięknych dużych korali Zapraszamy do licytacji http://aukcje.wosp.o...skiego-i4040591
 10. mirekaju

  GŁĘBIA OCEANU

  Przygotowania i przesiadka do nowego szkiełka
 11. Ja mam dobre zdanie jeśli chodzi o działanie sprzętu akwarystycznego. Używam sprzętów droższych w zakupie lecz jak widać nie oznacza to droższych w dalszym użytkowaniu. Większość sprzętu działa trzy cztery lata a nawet od pierwszego mojego zbiornika czyli sześć lat. w tym czasie uszkodzeniu uległa pompa obiegowa Red Dragon-wymieniona na gwarancji i pompa Waveboxa gdzie ułamał się czpień - kupiłem drugą. Poza tym wszystko śmiga bez zarzutów, jednak aby tak było trzeba dbać o sprzęt czyścić pompy elektronikę oczyścić z kurzu co jakiś czas i trzymać jak najdalej od wilgoci.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.