Skocz do zawartości
smk

Internet zawsze i wszedzie za 50zeta!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie siedze sobie w pociągu intercity relacji Szczecin - Warszawa i klikam z laptopa do was na forum :)

Pomijam high life w intercity gdzie jest poręczne gniazdko do laptopa (które żeby działało wymagało interwencji u konduktora - skąpią na prąd :) a za bilet 100zeta skasowali), ale dzięki mojemu wczorajszemu nabytkowi mam nieograniczony dostęp do internetu tam gdzie jest zasięg sieci telefonii komórkowej. I to za 50zeta za miesiąc i ani grosika więcej!

Nie bede kłamał że chodzi jak burza, bo prędkość przesyłu na trasie tak jak w modemie telefonicznym i właściwie jest zadowalaająca w warunkach polowych, ale w miastach bedzie działał EDGE lub UMTS albo nawet WLAN i to bedzie już rewelacja.

Teraz to mają wszystkie sieci ERA (blueconnect), PLUS (iPlus), Orange

No prosze w jakich fajnych czasach przyszło nam żyć :)

Aha - co do problemów jakie zauważyłem jak narazie - jak pociąg przejezdza z jednej stacji bazowej do drugiej to potrafi sie soft nie przełączyć i potrzeba wtedy rozłączyć i połączyć, co eliminuje możliwość ściaągania większych plików na trasie, ale do przglądaniaa ston, gadu-gadu i poczty jak znalazł.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razja, techniak rozwija się w dużym tempie, w akwarystyce też , np. żarniki HQI 2 lata temu były nawet 2 razy droższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk, będę lepszy, waśnie kupiem Sony-Ericssona P910i, i...chyba sprzedam laptopa;) Stronki ogladasz jak na kompie, poczta jak w outlooku, do tego rozpoznaje ręczne pismo, ma kartę Memory stick, wiec mogę ogladac fotki z aparatu cyfrowego, o reszcie nie muszę pisać:)

Tylko prędkość internetu mogaby byc lepsza. No i coś nie laduje mi sie nano-reef, ale musze z tym pewnie powalczyć:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, mialem kiedys palmtopa ale ten ekran taki malutki - nadluzsza mete niepraktyczny. W p910i jest niestety jeszcze mniejszy (ale o lepszej rozdzielczosci)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko komórka ta p910i mój brat ma takową :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remik a w jakiej sieci masz te problemy z handoverami? Z tego co wiem to Plus ma ostatnio takie problemy. A generalnie nie jest latwo postawic siec wielowarstwowa i np. Era zrzuca natychmiast polaczenia z 900 na 1800 a Plus nie i stad sa problemy z przeciazonymi stacjami bazowymi. Konfiguracja sieci w Plusie to temat na duuuuzy osobny off-topic :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w plusie - na początku były problemy z przeskakiwaniem ze stacji do stacji ale jakoś mu przeszło. Może faktycznie potem był cały czas zasięg 1800mhz a problemy mogły występować z przełączenia z 900 na 1800.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej super sprawa, UMTS z tego co wiem bedzie mial nawet calkiem spory zasieg a EDGE ma byc docelowo wlaczony na wszystkich stacjach bazowych (no ale wymaga to troche pracy bo nie wystarczy prosta zmiana softu w BTS-ie). Ja sobie testuje na razie UMTS szefa telefonem :) i przyznam ze na gwiazdke chyba sobie taki bajer sprawie :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMK- dopytaj sie w biurze obsługi klienta ery 602900000 czy takie klikanie z pociagu jest wliczone w cene 50zeta. Z tego co pamietam hugony maja haczyk; UMTS działał tylko w warszawie, natomiast co do korzystania w innych miejscach to tylko mozna było korzystac z GPRS, który był naliczany oddzielnie.

Pisze w czasie przeszłym i moge się teraz mylić. Ale lepiej wiedziec jaki rachunek przyjdzie. Na necie tez niechetnie piszą o tym.

Pozdrawiam! Niedźwiedź.


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.