Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, korale wyłażą mi już z akwa(mimo, że na jesieni powiększyłem szkło) więc mam na sell i wymiane troche korali(seriatopory-3 odmiany, digitaty-4odmiany, echinoporę, lobopytona szczepki, eufylia, pavona, zoa, miekkie bez nazwy:) słowem wszystko prawie mogę ukroić(pod ochroną są u mnie tylko talerzówki i 5 spsów). nie wysyłam, zamienie na ryby i inne(chromisy, babki, błazny, salariasa, kraby, rozgwiazdy, ślimaki itd.) najlepiej przyjechać obczaić na żywo(dużo gratisów Ci co u mnie byli moga potwierdzić) zdjęci poglądowe z zaznaczonymi koralami które w całości chcę pogonić wraz z cenami reszta wiadomo jak się połamie i ile się weźmie. kontakt 784-516-452 pozdro aiiiiii

post-8857-0-47525000-1339352512_thumb.jpg

Edytowane przez UNSU (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up! + spagetti glon, cauwlastrea brązowo zielona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widac na foto, reszta to są całe duże korale od których mogę odłamać wedle uznania powiedzmy szacunkowo 30/szczepka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, właśnie pojechało 12 szczepek spsów(w tym 3 gratisy) za 140 także 11-15zł za szczepkę(acropor, pocylopory, digitat, seriatopory, montipory) chyba psuję rynek cenami;/, ale cóż ciasno mam parzą się, wyłażą górą wiec pogonić musze

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, właśnie pojechało 12 szczepek spsów(w tym 3 gratisy) za 140 także 11-15zł za szczepkę(acropor, pocylopory, digitat, seriatopory, montipory) chyba psuję rynek cenami;/, ale cóż ciasno mam parzą się, wyłażą górą wiec pogonić musze

pozdro

tak powinno być po to chyba jest to forum żeby oddawać za prawie darmo to co ma się w nadmiarze

BRAWO!!!!!!!

Edytowane przez peterbart1976 (wyświetl historię edycji)

ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, kolejne korale poszły w świat, szczepki ze wszystkich korali na fotce(poza kilkoma pod ochroną) a zaznaczone chciałbym całe pogonić

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, dostałem cały wór szczepek, jest w czym wybierać w szczególności w spsach.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up!, fota słaba ale kto był może potwierdzić jakość i kolory

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, wróciłem z obozu sportowego z dzieciakami, więc zapraszam na korale(które wyłażą z akwarium mi już ;P) łatwe spsy, lpsy, miekkie, jak zwykle tanio jak barszcz, warto przyjechać bo na razie niestety nadal odbiór tylko osobisty(chyba że ktoś chce wysyłkę ale to od 500zł-można się w kilku zrzucić)

pozdrawiam

UNSU

784-516-452

p.s.

kumpel jeździ regularnie do Łodzi także może tam podrzucić

Edytowane przez UNSU (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ze Szczecina jest czymś zainteresowany aby zrobić wspólną wysyłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, kolejne korale poleciały do nowego baniaka, mogę tez hurtowo do jakiegoś sklepu wstawić ładny zestaw np. 50, 100 szczepek w zamian za np. sól, sprzęt(na którym i tak handel ma około 40%marży)

p.s jestem z Warszawy, Odbiór osobisty(co ciągle powtarzać muszę), chyba że od 5stów wysyłka(bo za dużo zachodu mnie to kosztuje-był o tym artykuł wyczerpujący ostatnio na forum, polecam)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Calustre fluo rowniez sprzedajesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następne 12 szczepek za 150 poszło, zapraszam resztę

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie polecam :ice:

po pierwsze:trzeba sobie zarezerwować minimum 2h na miłą pogawędkę(przy okazji można się sporo dowiedzieć)

po drugie:kolega nawalił mi tyle szczepek,że potem musiałem pół dnia spędzić na klejeniu do podstawek

korale śliczne ,zdrowe,normalnie masakra :rofl:

oczywiście jak najbardziej polecam

jeszcze raz dzięki

pozdrawiam


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa robi wrażenie, jak na rafie aż nie chciało się wychodzić.Trzy worki łupów i dwa dni zabawy z klejeniem. Warto kolegę odwiedzać wybór duży i wszystko zdrowiutkie.

Pozdrawiam

Edytowane przez gogol11 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały up!

1. przykro mi ale ze względu na pogodę nie wysyłam na razie żadnych zwierzaków(pks,pkp,kurier)

2. z przykrością informuje że nie sprzedaje ukwiałów(przepraszam osoby które je rezerwowały)

3. oddam za darmo xsenie i zielone grzybki(duża ilość-można sobie np. komin zapuścić cały xsenią)

4. nadal chętnie wymienię się na ryby lub sprzęt, śmiało pisać i wpadać na oględziny zwierzaków

pozdro aiiiii

p.s. 784-516-452

p.s.2 10 sierpnia kumpel jedzie do Krynicy Morskiej może pake zwierzaków na trasie gdzieś podrzucić

p.s.3 regularnie do Łodzi, Fabianek mam transport więc pake autem można puścić

Edytowane przez UNSU (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up!, proszę o czytanie ze zrozumieniem: "NIE WYSYŁAM"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, kolejny szczęśliwy kolega(mam nadzieje) zaopatrzył się w szczepy, jak zwykle dużo tanio różnorodnie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak najbardziej, nie dużo;/, ale zawsze się podziele, poza tym: up kolejny kolega mnie wczoraj opóścił 18szczepek za 140zł(w tym duże szczepy po 3-4 głowy eufyli i cauwlastrey)...chyba już przesadzam;/

pozatym cały czas jestem chetny na wymiany

Edytowane przez UNSU (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.