Skocz do zawartości
kocan1

ZOO Chorzów

Rekomendowane odpowiedzi

10b.jpg

to jest zebrasoma desjardinii a nie veliferum :welcome:

Generalnie całkiem fajnie jak na ogród zoologiczny, chociaż ja i tak wolę pooglądać zwierzaki w acroporze :harhar: nie powalają mnie takie publiczne akwaria w polsce


140x70x50, Pacific Sun Diuna T5 8x54W, Royal Exclusiv Bubble King 160, 2x Jebao OW-40, AquaTrend DoserOne Evolution, AquaTrend Levelautomatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu zapisałem się na wolontariat właśnie na dział akwarystki w Chorzowskim Zoo. Pierwsze dnia odbierałem poród jakiś tam pyszczaków F0 i potem osobiście dbałem o narybek. Niestety ludzie którzy tam pracowali to głównie pracownicy nie hobbyści.

Ten żółw sępi jest nieco sparaliżowany, otóż przegryzł grzałke i popieściło go.

Wtedy były jeszcze duuuże piranie pacu które tak jak i gurami i sumy jadły z ręki.

Filtracja morskich to zestawy aqua medica czyli spore pieniądze nienajlepiej wydane.

Gdyby mi zaoferowano 1 500 na miesiąc to akwaria byłyby perełkami. Sporo elementarnych błędów i nieprzemyślanie połączenia ryb ( mówie o słodkowodnych również ).

Oko jest na czym zawiesić ale zboczenie zawodowe podpowiada inaczej :)

Kiedy jak będe bogaty to odpicuje im zbiorniczek i osobiście będę wpadał na inspekcje.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to co napisałeś mnie odpycha od takich miejsc, to widać. Zbiorniki wyglądają jak prezent na komunię który się znudził. Poza rybami nie ma w nich nic przyciągającego wzrok. Szkoda, że w tym kraju normą jest, że wszystkim zajmują sie niewłaściwi ludzie.


140x70x50, Pacific Sun Diuna T5 8x54W, Royal Exclusiv Bubble King 160, 2x Jebao OW-40, AquaTrend DoserOne Evolution, AquaTrend Levelautomatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.