Skocz do zawartości
Ben_sage

Przypominam tym co zapomnieli o

Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszu Adamku , jak sam powiedział będzie przed walką oglądać mecz.

03:00 sobota-niedziela

Tomasz Adamek - Eddie Chambers Boks

POLSAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie zapomniałem, dzięki za przypomnienie. Trzeba kupić więcej piwka na wieczór/noc :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre, prawie wroce z pracy, Zapowiada sie piekna noc :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre, prawie wroce z pracy, Zapowiada sie piekna noc :)

To gdzie ty chłopaku pracujesz ??? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak skończe prace teraz to jade robić foty ślubne :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje Ben, to moze poprawi humory :welcome:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem się, że z Rosjanami wygrają.. był remis.

Założyłem się, że z "Czechosłowacją" zremisują.. przegrali.

Jak to mówi starszyzna:

„Chłopcy kopią piłkę, mężczyźni trenują sporty walki”

;)

O której walczy Święty Tomasz z Gliwic z Szybkim Eddiem?

O 4-5? Będę musiał się przebudzić.


100x50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej gala od 3 do 6 myślę ze tyłek trzeba będzie koło 5 posadzić , ja tam pomęczę się i przeciągnę czas csi miami albo NR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez obstawiam okolice godz. 5 rano. No coż moze dotrwam. Niech mi poprawi humor, a za tydzien chyba Szpilka walczy.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Góral" ma serce do walki i to widać. Dobry pojedynek z dobrze wybranym przeciwnikiem a nie jakimś "półamatorskim Andorrą" by zaliczyć zwycięstwo przed mocnym laniem doświadczonym w zasadniczym starciu. Niepokoję się wiema rzeczami. Przeniesieniem się Adamka do kategorii wagowej wyżej. Po niekąd rozumiem, że tylko to zapewniało kolejne wyzwania nie mniej widać, że to nie takie proste być cięższym. Druga sprawa to wzrost a co za tym idzie zasięg rąk. Walka z jednym z braci Kliczko czy już w mniejszym stopniu z Hayem nie jest łatwa. Ale mam nadzieję, że przyjdzie czas, że "Góral" "wytłumaczy im" na ringu kto tutaj jest szefem :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem od szóstej rundy. Walka całkiem niezła.

Kliczkom raczej nie zdoła nic wytłumaczyć, ale takiemu Povietkinovi? Kto wie...

Edytowane przez cthulhu (wyświetl historię edycji)

100x50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem od szóstej rundy. Walka całkiem niezła.

Kliczkom raczej nie zdoła nic wytłumaczyć, ale takiemu Povietkinovi? Kto wie...

Trzeba mieć wiarę w sercu, pomysł w głowie i podkowę szczęścia w.... rękawicy :lol: . To jest ring i wiele zdarzyć się może. Kolejne walki przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba walka Adamka.

Moim zdaniem przy braku lewej reki u przeciwnika powinien mocniej naciskać, on więcej jak pół walki szedł na wstecznym.

Kontuzja uratowała skórę Adamkowi.

Żal mi tego zawodnika coś jak polskiej reprezentacji w gałę.

Jest zawodnik/cy brak trenera/sztabu szkoleniowego.


666 w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka faktycznie słaba. No i zero ciosu jak na wagę ciężką.

Ale ja bym nie porównywał do reprezentacji w gałe. Bo zaangażowanie, wola wygranej to u Adamka jest na najwyższym poziomie.


3940_3946.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek, w przeciwieństwie do reprezentacji w nogę, wygrywa. A kontuzja Chambersa, to jego problem, nie Adamka.

Trenera zdaniem wielu osób ma złego, ale sam go sobie wybrał i wygląda na to, że jest nim zachwycony (niestety).

Co gorsze podobno nikt ze sztabu Tomasza nie domyślił się, że Eddie jest kontuzjowany.

ouch.gif.

Edytowane przez cthulhu (wyświetl historię edycji)

100x50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przypomniałem niedawną walkę Artura Szpilki. Niby nic się nie stało, ledwo co "drasnął" przeciwnika rękawicą a ten "nieoczekiwanie" aż przykląkł i było po walce... To nie jest waga musza, choć i w niej zdarzają się "nagłe zejścia", lecz ciężka. Jak ponad 90kg zawodnik zadaje cios, pomijając przyspieszenie, to nie jest to jedynie waga ręki.

Jak mawiał Mike Tyson "Czułem jak jego tkanki mięśniowe załamują się od mojej siły. To absurdalne, że ci śmiertelnicy w ogóle próbują wkroczyć do mojego świata." W tym coś jest :yes .

Co do reprezentacji haratającej w gałę to wypadałoby sobie jedynie życzyć by "na wstecznym" bez ładnie, za to przy udziale dużej ilości, zdobytych bramek zostali mistrzami Europy... W sportach gdzie jest oceniana skuteczność a nie piękno tylko to się liczy. A jak mają chłopaki zacięcie do robienia pięknie to niech się przerzucą na jazdę figurową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenera zdaniem wielu osób ma złego, ale sam go sobie wybrał i wygląda na to, że jest nim zachwycony (niestety).

[/img].

Nie miał równych w swojej kategorii to osiągnięcie tomka i trenera nie bardzo wiem co oznacza niestety, w kategorii ciężkiej osiągnął już max(siebie) i tak wysoko zaszedł nie mając wielkich predyspozycji a waga moim zdaniem dużo mu odebrała, bo kondycyjnie już się nie placze po jajkach i bokach tylko cofa się do tyłu(oglądam jego walki od conajmniej 10 lat).Nie oczekujmy od niego tytułu mistrza świata w ciężkiej bo przeszedł już samego siebie i wielu.Serce ma a trener z niego wycisnął soki nam polakom już udowodnił.

Teraz powinien oszczędzać zdrowie i iść na emeryture godnie pożyć - zapracował ja bym tak zrobił bo już mu nie idzie tak lekko jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie dąży do jeszcze jednej walki o opas. I niezależnie od wyniku odejdzie z boksu, albo bogatszy, albo bogatszy i z pasem:)


3940_3946.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.