Skocz do zawartości
darekkuku

nie ma SAMI WIECIE KOGO!!!

Rekomendowane odpowiedzi

odkąd nie ma SAMI WIECIE KOGO na naszym forum ,jest tak jakoś cicho ,spokojnie , wszyscy rozmawiamy na temat i pomagamy sobie nawzajem .oby tak dalej!

nie chce zagłębiać sie w ten temat ,ale taka refleksja mnie naszła :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi troszke szkoda, ze nie ma Tego-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymieniać:) (hehe...idę dziś na Harrego:)) Czasami fajne rzeczy pokazywał, a czasami mącił wodę:) Ale chyba forum bez kłutni i gorących rozmów o niczym jest lepsze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Szramek

buhahahaha TAK ADI

CEIBIE NAM BRAKOWAŁO buhahahhahhaha

"Ale jeżeli chodzi o tego którego imienia nie wolno wymieniać" to jest gdzie indziej......... :)

"A tam gdzie jest ten którego imienia nie wolno wymieniać" czyli na www......... to też jest cisza i spokój i można sobie z nim SUPER porozmawiać.

Nie sądze aby ten "którego imienia nie wolno wymieniać"

był niewporządku......... SĄ LUDZIE I SĄ LUDZIE

Ja też jestem jaki jestem-niektórzy to lubią a niektórzy nie. SAMO ŻYCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o kogo chodzi? bo ja nie wiem.

PS: można się śmiać choć to że tego nie wiem wcale nie jest śmieszne hahahahahaha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko spoko - jestem pewien że Swirlej czyta to forum. Poza tym nie na niego należy zwalać ten cały bajzel jaki był na forum. Po prostu były jakieś takie chore klimaty i zbychu przelał czarę goryczy, zrobił się młyn i się część osób wyprowadziło na inne forum.

Na plus zaliczam że :

+ zrobiło się spokojniej (ci co przesadzali uspokoili sie)

+ więcej doświadczonych morszczaków które do tej pory nie zabierało głosu od jakiegoś czasu znowu zaczyna pisać posty

+ powstało nowe forum gdzie też można sobie spokojnie poklikać

na minus:

- dwa fora ciężej czytać (czas)

- dział DIY bez swirleja to już nie to samo (choć nie tylko on się tam udzielał - no i zawsze można poczytać sporo o DIY na tym drugim forum)

A co do Harrego Pottera IV - film jest niezły - już powoli mrocznym klimatem zbliża się od baśni braci grim do władcy pierścienia, choć uważam że wersja filmowa i tak była o niebo łagodniejsza od IV części książki. A przecież tu umiera tylko 1 osoba - w V i VI części czarodzieje padają jak muchy :) - ciekawe kiedy następne części dostaną literkę R przy ratingu. Na tej części w kinie dzieci już ryczały (bez jaj - płakały jak bobry).


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopowo

SMK - ostrzysz tez sobie zeby na "Narnie" ??


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że go tu nie ma, ale ja się nie wyprowadzę bo trochę już się do was przyzwyczaiłem, a w ogóle to może ktoś wie jak zrobić odpieniacz dwon-draft do akwarium 125ml? :):):) do sumpa 50ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony naprawde wielka szkoda ze Zbyszka nie ma juz na tym forum bo wiedze to on ma, oj ma. I jeszcze chetnie sie ta wiedza dzieli i ma na to czas :)

Z drugiej strony rzeczywiscie zrobilo sie nieco spokojniej chociaz Adi od czasu do czasu podgrzewa atmosfere.

Mimo wszystko troche szkoda....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wildtom - no jasne że "Narnja" wygląda bardzo zachęcająco i się łamię czy czekać na polską premierę do stycznia czy ściągać na początku grudnia po premierze oficjalnej (u was w niemczech pewnie bedzie wcześniej)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi Zet :

szkoda że go tu nie ma, ale ja się nie wyprowadzę bo trochę już się do was przyzwyczaiłem, a w ogóle to może ktoś wie jak zrobić odpieniacz dwon-draft do akwarium 125ml? :):):) do sumpa 50ml

Oj Adi jesteś podszyty Judaszem a to mi sie niepodoba w twoim wieku trzeba uważać na to co się pisze i gaaaaaaadaaaaaaa....a ty jak dmuchawiec tu i tam i nie pisz na forum że kogoś lubisz bo jesteś fałszywy ....ja potrafie sie przyznać do tego czy tamtego ... a ty hmmmmm dorosnij nie do akwa!! lecz do konwersacji A chcialem ci podarowac pare fajowych bajerów do akwa ......... dwulicowość człowieka to jak dla mnie= JUDEA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk

czekaj, czekaj, idz do kina, daj sie poniesc atmosferze. dziadowski rip z kina chocby nawet na projektorze ogladany to kicha.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój w końcu na serio tak mogłoby być, do odważnych świat należy, ale jak mi wyjaśnisz co chciałeś mi dać to mogę tego posta skasować

PS: nareszcie odbanowany :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi Zet :

daj spokój w końcu na serio tak mogłoby być, do odważnych świat należy, ale jak mi wyjaśnisz co chciałeś mi dać to mogę tego posta skasować

PS: nareszcie odbanowany :):):)

Za ten tekst powinienes dostac nastepnego bana.

@piona to dzieciak straszny on nawet nie wie co znaczy ze czlowiek jest dwulicowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu tak pisze, to że czasem dziwnie pisze to nic, jest wporzo i to jest ważne :) :szok

a buźkę zrobiłem tak sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Szramek

buhahhahahahahaha nie mogę naprawdę spadłem z krzesła!!!!!!!!!!!!!

Swirlej2Swirlej2Swirlej2Swirlej2Swirlej2Swirlej2Swirlej2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JESTEŚ THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie tak Adiego zestresować to on biedak prosi żeby mu coś wysłać nawet ośmiorniczke w liście - a Ty Pioma mu mówisz że stracił szanse na coś fajnego...:D


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja perdykam swir skad ty bierzesz te fotki

?:D:):D:):D


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Szramek

a szkoda że go Tu nie ma....... Ale ja też TAM jestem i spox. Jak zwykle ma GENIALNE i DEBEŚCIACKIE pomysły DIY ale to na JEGO forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslę,że wazelina zadziała bardziej na TAMTYM forum aquaflora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Szramek

źle myślisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.