Skocz do zawartości
Kośmid

Gdzie sprzedać złoty łańcuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Orientuje się ktoś z Was gdzie lub jak najkorzystniej sprzedać złoty łańcuszek ?

Próba 585, 55cm, 33gramy wagi. Skup złota odpada.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komu zerwałeś?

Puść znajomemu lub allegro bo ceny żadanej na skupie nie osiągniesz.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata skądś ma, nie wnikam w szczegóły, licze na % za sprzedaż :D

Boje się, że na allegro nie dostane realnej wartości.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIgdzie takiej nie dostanie, wiem bo wyceniałem pierścionek biełe złoto + diamenty osadzone w srebrze (nie stosuje się od bbaaardzo dawna) i szlif diamentu stosowany przez żydów w 2 wojnie światowej...

grosze dać chcięcli a piwrścień to rzecz spadkowa po pra babci i w ok 50m roku był wartości samochdu . (tu tracę bo do tej pory nie mam certyfikatu diamentów) ale to szczegół.

Ps. akw. za to byłoby niezłe.. jakieś 2 tyś l profesjonal :)

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no ładnie ,akwarystyka morska wciąga ,to łańcuszek ,to pierścień ,a ja ps3 chcę sprzedać :thumbup:

Edytowane przez MAREK75 (wyświetl historię edycji)

4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, PS 3 to dla mnie krótkotrwałe oderwanie si od ryecyzwistođci, obyś ne żałował tej decyzji. Ja za parę miechów kupuję 2-gie dla syna PS 3


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wielu centrach handlowych poustawiały sie sklepy "skup zlota".skupuja za gotowke ale tez za grosze ;)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, PS 3 to dla mnie krótkotrwałe oderwanie si od ryecyzwistođci, obyś ne żałował tej decyzji. Ja za parę miechów kupuję 2-gie dla syna PS 3

masz racje ,ale musze zmienić tryb życia ,za kierownicą siedze ,w domu siedze ,mało ruchu ,a latka lecą :wallbash:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej złoto sprzedaje się w ... Antwerpii , wim , daleko ale jak byś był np. przejazdem, tylko ta próba... do najlepszych nie należy.

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi, dlaczego słaba próba?? 585 to standardową próba

kośmid, jaką to wg ciebie realna wartość?


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi, dlaczego słaba próba?? 585 to standardową próba

kośmid, jaką to wg ciebie realna wartość?

Jeśli dmuchane złoto, trzy razy lżejsze o podobnym wzorze kosztuje > 4000 to i ja chciałbym minimum 4tyś dostać za to.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złoto może być warte tyle co brązowa kupa jeśli nikt go nie będzie chciał , cene dyktuje klient nie sprzedawca.Nigdzie nie sprzedasz korzystaniej niż na allegro i przynajmniej poznasz jego faktyczną wartość.

W końcu to używka więc musi kosztować dużo mniej niż nówka w galerii mokotów.

Lepszym rozwiązaniem jest zostawić w spadku przynajmniej wiesz że użytek będzie więcej warty niż dostanie się teraz. :geek:

Na szybko od 3 tys w lepszym przypadku moze z czwórkę dostaniesz.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekac na kolejny kryzys swiatowy, wtedy ceny zlota w kazdej postaci podskocza do gory :)

Na dzien dzisiejszy, jesli ktos Ci zaoferuje >100pln/g zastanow sie dobrze czy to nie przekret jakis....


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jego realna wartosc. To, ze ktos wystawil podobny wyrob w takiej cenie nie znaczy, ze taka jest jego realna wartosc. Na allegro wyroby sprzedaja sie w przedziale miedzy 90-110 zl za gram i jesli uda ci sie uzyskac ta wyzsza kwote to powinienes sie bardzo cieszyc. realna wartosc zlota dyktuje gielda, a nie sklepy typu apart, ktore maja 250% marzy.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.