Skocz do zawartości
anx

[K] Akwarium 100-200l Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Kupię akwarium 100-200l ze sprzętem i życiem.

Warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena do 2000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Cena do 2000zl

Na ReefMaxa powinno wystarczyc

akurat

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ReefMaxa powinno wystarczyc

akurat

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Reef Max 1200zeta to ci zostanie 800stówek na piach sól skałe testy filtr RoDi dolewkę jak o czymś zapomniałem to sorki.A tak na serio to maz już jakieś doświadczenie?bo na gotowym baniaku nie zdobędziesz go zbyt dużo..lepiej to przejść od początku.Bo jak ci w gotowym baniaku zacznie wszystko padać to się zrazisz i odechce ci się rybek

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej za 1200 zł zamów akwarium ok 200l, za tę cenę powinieneś kupić szkło + sump a stelarz sam zrób. Będziesz mieć akw. ok 200l, ba może 300l a reefmax troszkę mały dla mnie jest. I nie bój się tego co chłopaki piszą bo mnie też kurka straszyli a idzie jakoś.. i to nawet w miarę. Jak nie spróbujesz to się nie nauczysz :)

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej za 1200 zł zamów akwarium ok 200l, za tę cenę powinieneś kupić szkło + sump a stelarz sam zrób. Będziesz mieć akw. ok 200l, ba może 300l a reefmax troszkę mały dla mnie jest. I nie bój się tego co chłopaki piszą bo mnie też kurka straszyli a idzie jakoś.. i to nawet w miarę. Jak nie spróbujesz to się nie nauczysz :)

A ja dalej sądzę ze jak kupi sobie na start 200L z gotowym życiem to nie utrzyma tego bo przeprowadzki mogą spaprać parametry,Ale każdy robi to co chce więc udanego szukania.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodziło o gotowe życie, napisałem że za cene ok 1200 zł może kupić akw. 200-300 l z sumpem a reszta to co innego. Po prostu będzie się cieszył z większego akwarium to po co pchać 1500 zł na akwarium 3xmniejsze?


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef Max 1200zeta to ci zostanie 800stówek na piach sól skałe testy filtr RoDi dolewkę jak o czymś zapomniałem to sorki.A tak na serio to maz już jakieś doświadczenie?bo na gotowym baniaku nie zdobędziesz go zbyt dużo..lepiej to przejść od początku.Bo jak ci w gotowym baniaku zacznie wszystko padać to się zrazisz i odechce ci się rybek

Mam na razie szklo 112l i szafkę ale po oszacowaniu na sprzęt wychodzi okolo 1800zl bez życia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lido 120 z szafką, 20 LR, oswietlenie T5 4x24W, Hydor odpieniacz slimskim 250 wewnętzny, filtr przepływowy wewnętrzny

sarcophyton duży, sinularia, 2x błazen, hexatenia, brzydal, krewetka, slimaki

mam 500 l morszczaka, także dożucę jakieś szczepki

cena 1500 zł

pozdr

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co wciskać koledze reefmaxa nowego za kupę kasy(ni to ładne ni funkcjonalne ni ekonomiczne-moja opinia) jak na np. Gumtree fajne baniaki chodzą za parę złoty, używane ale za to większe z kominami sumpami itd.

kilka chińczyków na dzień dobry do cyrkulacji, światło samoróba i jazda...a po życie zapraszam do mnie:-P

Edytowane przez UNSU (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.