Skocz do zawartości
MAREK75

TARGOWISKO SPRZEDAŻ I ODBIÓR OSOBISTY

Rekomendowane odpowiedzi

gadać aby gadać czy to coś zmienia, ja nie wysyłam bo jak pomyślę że za 30-100zł mam lecieć do castoramy po pudło, kupić taśmę, worki, gumki, potem na pocztę albo co gorsza do dworca gnać 10km w korkach bojąc się czy zdążę, czy paczka nie będzie za duża, czy ją przyjmą a potem jeszcze nerwowe oczekiwanie czy doszło, czy się podoba czy wszystko ok, czy nic się nie udusiło albo zagotowało. A tak przychodzi kolega z forum, kawka, herbatka, rozmowa, wszystko widzi więc pretensj potem jak przy wysyłce mieć nie może, łamie tyle ile chce, widzi na żywo jak kolory d*pę urywają, a nie na jakimś słabym zdjęciu musi się domyśać jak to w realu wygląda(albo znać), także poco gadać aby gadać, jak jest dobry dill to można śmignąć w trasę do 2h jak dłużej to można wziąć całą rodzinę i wycieczkę zrobić, no ale można zawsze w sklepach kupować i łykać jak pelikan ich kosmiczną marżę:-D, oni chętnie wyślą.

pozdro

Edytowane przez UNSU (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadać aby gadać czy to coś zmienia, ja nie wysyłam bo jak pomyślę że za 30-100zł mam lecieć do castoramy po pudło, kupić taśmę, worki, gumki, potem na pocztę albo co gorsza do dworca gnać 10km w korkach bojąc się czy zdążę, czy paczka nie będzie za duża, czy ją przyjmą a potem jeszcze nerwowe oczekiwanie czy doszło, czy się podoba czy wszystko ok, czy nic się nie udusiło albo zagotowało. A tak przychodzi kolega z forum, kawka, herbatka, rozmowa, wszystko widzi więc pretensj potem jak przy wysyłce mieć nie może, łamie tyle ile chce, widzi na żywo jak kolory d*pę urywają, a nie na jakimś słabym zdjęciu musi się domyśać jak to w realu wygląda(albo znać), także poco gadać aby gadać, jak jest dobry dill to można śmignąć w trasę do 2h jak dłużej to można wziąć całą rodzinę i wycieczkę zrobić, no ale można zawsze w sklepach kupować i łykać jak pelikan ich kosmiczną marżę:-D, oni chętnie wyślą.

pozdro

i wszystko w tym temacie :thumbup:


500 litrów, Deltec, Lampa - 150W LED,

http://nano-reef.pl/...25l-z-mikolowa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to postanowione na początku przyszłego tygodnia robie tutorial z pakowania korali ale to już w innym dziale i temacie...

Wracając do tematu wysyłek uważam że każdy ma prawo do decydowania o tym czy i jak wysyła chociaż dla wielu forumowiczów w tym dla mnie było by to bardzo miłe udogodnienie więc serdecznie zachęcamthumbup.gif

W tej chwili mieszkam 100km od najbliższego dużego miasta i z 10km od miejscowości z pocztą i jakoś daje rade ale rozumiem nie każdy ma pracę która pozwala na dokonywanie jakichkolwiek wysyłek więc jestem daleki od wieszania na kimkolwiek psów o to czy wysyła czy nie wysyła ale chciałbym też aby osoby nie wysyłające zrozumiały że nie zawsze i nie każdy jest w stanie podjechać po korale nawet głupie 80 czy 100km nie wspominając już o kilkuset kilometrach

Osobiście znam nawet osoby które z powodu braku dostępu do życia po cenach bardziej przystępnych niż sklepowe zrezygnowały z akwarystyki morskiej no ale to było kilka lat temu...


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie chce się wysłać ,lenistwo?,brak czasu ?

Co cie to obchodzi ? nie pasuje to nie kupuj.

Podobnie z handlem nie życze sobie aby ktoś narzucał mi warunki,zasady to moja wola i decyzja.

Tak lenistwo dokładnie,nie trawie chodzić na pocztę ani nie chce mi się bujać z pakowaniem, no chyba że mi zależy czasem się zdarza.

Czasu mam ale chcesz kamere do domu wsadzić i zobaczyć czy robie kupe,spie czy pracuje czy to ważne? wole go inaczej przeznaczyć czesto daje też odbior osobisty.

:welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż - tez nie cierpię łazić na pocztę i nie chodzę - nie ma opcji - a dodam ,że mam ją na parterze hyhy,

ale znalazłem złote rozwiązanie - pakuję paczkę, szykuję adres,a na pocztę wysyłam żone :D


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się jeszcze - może mały offtop, ale powiązany.

Mam drobną sugestię dla osób zamieszczających ogłoszenia tylko z odbiorem osobistym - piszcie proszę w opisie tematu tą informację i miasto w którym obowiązuje to ogłoszenie (nawet jeśli macie podane w profilach - na liście ogłoszeń nie widać kto jest skąd ) - dla Was to kilka sekund a ułatwiłoby to wstępną selekcję tematów wszystkim czytającym.


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na targowisku są też ogłoszenia w kategorii ODDAM !

sam wystawiałem xenię czy capnellę - oczywiście tylko i wyłącznie z odbiorem osobistym,

nie jestem na emeryturze żebym nie miał co z wolnym czasem robić i latać na pocztę (czytaj kolejki) czy PKP (czytaj opóźnienia pociągów, gonienie kondziora)...

pakowanie zwierząt, adresowanie i wysyłka zajmuje kupę czasu ... mojego wolnego czasu, którego mam jak na lekarstwo dlatego go sobie cenię !

Wiem, że niektórzy chcą aby im wysłać zwierzęta wystawione za free czy za 20-50zł np. kurierem czy Pocztą Polską podkreślając że to na ich odpowiedzialność... ale co jak kurier rzuci paczką czy upadnie mu na ziemię, zepsuje mu się samochód i paczkę dowiezie dzień później, wystawi na słońce czy mróz itp itd ... 90% kupujących będzie miało pretensje do sprzedającego że coś zrobił nie tak...

Dlatego proste i uczciwe zasady - odbiór osobisty (widzisz co kupujesz, decydujesz) lub szybka wysyłka PKP w przypadku zakupu za większą kwotę.


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już wymieniamy narządy ciała po imieniu oraz nawóz w kupkach zamykam temat.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.