Skocz do zawartości
Gość AnT

[O,Z] ogólnie wszystko co do baniak :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnT

wątek dotyczy spotkania w Krakowie :)

AnT - wymiana sps na sps

kto chętny pisać lub dzwonić :)

kom. 793 098 579 - Daniel ( AnT )

sps z tego baniaka

sml_gallery_8687_2137_418695.jpg

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie,odsprzedam30zł szt lub zamienie, montipory czerwone, stalowe ,talerzówki zieloną dużą 15 cm 100zł ,seriotopory ,akroporki40zł na lps typu fawie ,favitas pisać na pv jak cośtylko na spotkaniu w krakowie

Edytowane przez akvarius (wyświetl historię edycji)

Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cena??? w tytule Oddaam i zamienie a w poscie sprzedam i to bez ceny - :thumbdown: nie ładnie


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

o racja :) juz poprawiam

Grzegorz teź popraw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

z racji pytań na pw

nie wysyłam korali -chwilowy brak czasu

AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na wymianę turbinarie i favie zielone oba egzemplarze korale duże, korali miękkich tez by się znalazło trochę, wymienię je na korale typu tubki,rico,lps'y jak coś pisać na pw to sie dogadamy.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w ofercie:

- Glon spaghetti (zawsze) oraz szczepki innych makroglonów

(Luft)

- Czyściki pływające M (szyba do 5mm) oraz L (szyba do 10 mm)- (rezerwacja roboakwa)

- Wodny roztwór jodu - około pół litra, mogę przygotować w buteleczkach po 15ml z zakraplaczem.

(AnT 2 sztuki)

- wylewka do osmozy z dwoma kurkami

- ujście osmozy do kanalizacji na rurce giętkiej 50mm

-Biodegrader Reef Evolution firmy Aquarium systems (Rezerwacja Kozik)- ponoć jakieś bakterie, co usuwają zbędne azotany. Pojemnik 250ml, nigdy nie używany (ja nie wierzę w takie cuda, bakterie w płynie itd)

Było w soli jako gratis ale jakoś mnie nie przekonało, może komuś się przyda

http://nano-reef.pl/topic/26048-reef-evolution/

-2 wkłady do osmozy liniowe z węglem aktywnym montowane na wężyku do dodatkowego oczyszczania wody po membranie plus obejmy

Wszystko do ODDANIA chyba, że ktoś ma ładne akwarium z sps-ami to wtedy za szczepkę jakiegoś małego krzaczka.

post-11401-0-66338600-1341062584_thumb.jpg

Edytowane przez imperator (wyświetl historię edycji)

*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jakie licho ci bateria do umywalki w akwarium :harhar: imperator


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była w zestawie jak kupowałem osmozę. Na poprzednim mieszkaniu miałem tą wylewkę przy umywalce i piłem wodę z osmozy po mineralizatorze z sokiem albo do herbaty. Zawsze można zrobić żonie kranik na wodę do żelazka ;)


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

- Wodny roztwór jodu - około pół litra, mogę przygotować w buteleczkach po 15ml z zakraplaczem.

to dwie buteleczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja "bakterii w płynie" - Kozik.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę robactwo jak ktoś ma na zbyciu kiełże,weżowidła,wieloszczety i jak ktoś ma nie potzrebne ślimaki tez bym wzioł.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię: 0,5 litra fito na 0,5 napoju chmielowego

Posiadam na sprzedaż nieużywane opakowanie 0,5 kg absorgenta krzemionki Sery na sprzedaż (30 zł) lub wymiana na zoa ( do uzgodnienia ilość)

Do wymiany mam dwie malutkie skałki z parazoantusami ( po 6-7 polipów na skałce) - na zoa lub grzybka lub 15 zł szt

Skałka z rhodactisem fluo - na jednej skałce 2 korale - jeden 3 cm średnicy drugi około 6 cm - zamienię na jakiegoś lps , zoa lub 40 zł

Jak ktoś ma koralie nano lub kaskadę fzn 3 lub coś podobnego gabarytowo do kaskady to kupie/zamienię/przyjmę

Zdjęcia korali wrzucę jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.