Skocz do zawartości
Ra

Radwańska

Rekomendowane odpowiedzi

jaki kanał transmituje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport od godziny 15.00.


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Isiomania blisko.

Zaraz będziemy mieli miliony "fanów i znafców" tenisa.

TV już od rana dmucha balon. A tu może być gładkie dwa sety do 1,2 w plecki i będzie smrodek.

Dobrze że to nie TVP ma tą relacje, bo zaraz by się pojawiło jakieś studio, najlepiej na trawniku w centrum W-wy, jakiś wyżelowany pseudokomentator typu WKurzajewski i jego zaproszeni eksperci np. bracia Mroczek, Doda, Kasia Cichopek i oczywiście Michał Wiśniewski (tak dla kontrastu z zielenią trawy).

Mamy głód międzynarodowych sukcesów sportowych, oj mamy. No i oby Isia to zaspokoiła, bo w takim przypadku w newsach na świecie częściej się pojawi nazwa naszego kraju niż np. w przypadku Adasia, który gwiazdą sportu jest bez wątpienia, tylko że dyscyplinka była trochę lipna, i poza kilkoma krajami reszta świata nawet nie ma pojęcia kto zacz jest ten chłopina z wąsikami.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby do trzech razy sztuka ,wiec dwa razy się Jej nie udało wygrać z Serena w 2008 ,to może czas na rewanż w wielkim stylu .Wskoczy na 1 miejsce w światowym rankingu.Trzeba tylko i aż wygrać. Najważniejszy mecz w Isi karierze.Mam nadzieje ,ze będziemy dumni po tym meczu ,jakkolwiek by się nie skończył,bo kciuki trzeba trzymać. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

w meczu wyjdzie która lepsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę to że w polsce takich ludzi jak radwańska było by zapewne więcej ale nie kazdego rodzica stać na wysłanie 8 latka do prywatnego trenera,akurat jej się udało bo tata ją trenował,ale zyczę jej sukcesów zasłuzyła na wygraną,bo jak słyszę jak ją porównują do tej polki co grała ostatnio 30 lat temu to mi się nie dobrze robi.Radwańska górą choć sport taki ciekawy jak szachy


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

bardzo ciekawy sport

sam tłukłem od od 6-7 roku życia i tak do dziś jak jest okazja

przez chwile w klubie parę razy turniej ,do tego liga tenisowa

ale 20 lat temu to takie tanie nie było

p.s

właśnie wróciłem z kortu 2 godzinki pykania na cegle :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jest ktoś chętny na małą partyjkę w okolicach Gdyni??? Chętnie odkurzę swoją paletę (może wszystkiego nie zapomniałem?) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnT musimy kiedyś zagrać, myślałem że tutaj nikt nie gra w co cieżko mi było uwierzyć, a tu prosze turniejowy zawodnik z krwi i kości :)

Radwańska najważniejsze mecze ma jeszcze przed sobą i to jest najpiękniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

AnT musimy kiedyś zagrać, myślałem że tutaj nikt nie gra w co cieżko mi było uwierzyć, a tu prosze turniejowy zawodnik z krwi i kości :)

Radwańska najważniejsze mecze ma jeszcze przed sobą i to jest najpiękniejsze.

g

po turniejach to pare lat w stecz

ale zagrac pewnie :D

moze ktos jescze gra to i debla zagramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Weźcie pod uwagę to że w polsce takich ludzi jak radwańska było by zapewne więcej ale nie kazdego rodzica stać na wysłanie 8 latka do prywatnego trenera,akurat jej się udało bo tata ją trenował,ale zyczę jej sukcesów zasłuzyła na wygraną,bo jak słyszę jak ją porównują do tej polki co grała ostatnio 30 lat temu to mi się nie dobrze robi.Radwańska górą choć sport taki ciekawy jak szachy

W Polsce mamy wielu super sportowców tylko nie ma kasy na sport i zajmują się czymś innym.

W liceum chodziłem do jednej klasy z gościem który miał czasy 'olimpijskie' w biegu na 100m.

Tylko co z tego skoro zajęcie się sportem w PL to zapewne droga do śmierci głodowej, więc gość poszedł na Akademię Ekonomiczną.

W piłce jest to samo.

Dopiero od niedawna zaczyna się mówić o trenowaniu młodzieży, o otwieraniu klubów.

Ale skąd wziąć na to kasę, skoro szkoły trzeba zamykać bo jest za mało dla kolesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety radwańska przegrała . Ale pięknie grała .


..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba brać pod uwagę ,ze miała przeciwniczkę dwa ,a może i trzy razy większą.Co za tym idzie :siła i szybki serwis.

Ale walczyła do końca i za to kapelusz. :czapki z głów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

@MarcosB

po koniec lipca początek sierpnia(urlopik) mam wolne to może coś pomyślimy o gierce

czasem bywam w Krakowie to wezmę sprzęt i coś wymyślimy :D

p.s

jak ktoś jeszcze gra to niech się dołącza zrobimy gierkę nawet cały dzień :thumbsup: (debel ,singiel )

MarcosB - masz jakiś zaprzyjaźniony kort u siebie

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.