Skocz do zawartości
bober6662

Tania wycieczka do Egipptu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z powodów czysto osobistych muszę zrezygnować z wakacji w Egipcie,wczasy są dla dwóch osób w piekne miejsce baardzo blisko rafy koralowej 50metrów od plaży,hotel z 3 basenami wszystko na wypasie All inclusive,wylot z Wrocławia 23 sierpnia powrót 30 sierpnia,wycieczkę zaliczkowałem w kwietniu nie świadomy tego ze będę ojcem taka niespodzianka i niestety muszę z żoną zrezygnować gdyż wysoka temperatura i zmiana klimatu nie jest dobra dla kobietki mojej,takze dla zainteresowanych koszt to 1870zł za 1 osobę za dwie 3740zł,mam wpłaconą zaliczkę w wysokosci 1100zł reszte trzeba uregulować do 23 lipca,hotel jak w linku http://www.oasistours.com.pl/egipt/hurghada/harmony-makadi-bay/?oferta=3309465-2-2-3 zainteresowanych zapraszam na priv lub dzwońcie pod nr 603 216 641 pzdr

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie wycieczka z "Sky Club"?


Zbiornik 250l + sump 40l, 35kg LR, 200W LED, Cyrkulacja 2x tunze6045. Algescurber, Odpieniacz Deltec APF600, OC3500, Reszta w budowie;-)

www.toronegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no co ty


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ojcostwa,ale,że tak powiem mam nadzieję,że należycie do tych co myślą,że ciąża zabija całe życie towarzyskie ?Jeśli ciąża jest zagrożona to co innego,ale można podróżować i korzystać z życia dalej.Wiele kobiet w ciąży widziałem w Egipcie czy innych krajach a nawet z rodziny byli tam i wszystko OK.

Nie gniewaj się za pisanie nie na temat,ale coś w tym temacie mam doświadczenia.Jedzcie tam i się bawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Inmar ciąża absolutnie nie jest przeszkodą w dalszym uprawianiu życia towarzyskiego natomiast latanie samolotem w drugim trymestrze ciąży jest absolutnie nie wskazane ze względu na zmiany ciśnienia, możliwość zakrzepu, odklejenia łożyska i kilku innych zagrożeń czychających na na ciężarną w czasie lotu.

Także serdecznie gratuluję tego cudownego czasu oczekiwania a tymczasem życzę udanego wypoczynku w Polsce :yes


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze kolega o czasie ciąży.Na pewno lepiej dmuchać na zimne i tu się zgodzę a pierwszy dzidziuś to chyba coś najważniejszego w życiu.Tak ogólnie wspomniałem bo na co dzień ludzie psują sobie życie myśląc,że ciąża to choroba.Znów nie w temacie,ale piszę w interesie rodziców.Pozdrawiam :unworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żonka będzie w 6 miesiącu więc sobie odpuścimy ten wyjazd,a życie towarzyskie jak najbardziej jasne że istnieję.A więc szukam chętnych bo szkoda fajnej miejscówki no i mojej zaliczki :harhar:


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Inmar ciąża absolutnie nie jest przeszkodą w dalszym uprawianiu życia towarzyskiego natomiast latanie samolotem w drugim trymestrze ciąży jest absolutnie nie wskazane ze względu na zmiany ciśnienia, możliwość zakrzepu, odklejenia łożyska i kilku innych zagrożeń czychających na na ciężarną w czasie lotu.

Także serdecznie gratuluję tego cudownego czasu oczekiwania a tymczasem życzę udanego wypoczynku w Polsce :yes

zalezy od ciazy , i akurat lekarze w drugim trymestrze mowia ze najlepiej podrozowac , w pierwszym mozna poronic , w trzecim urodzic i zreszta nawet cie nie wpuszcza do samolotu , ja sie dorobilem trzeciego dzidziusia i podrozojemy z zona dosc duzo , wlasnie zonka jest w drugim trymestrze i juz leciala 4 razy , krotko @bober nie panikuj idz z zona do lekarza powiedz ze chcesz leciec itd. i jezeli nie ma problemow z ciaza sam ci powie ze mozecie leciec

, chlopie pomysl ze nastepna okazje bedziesz mial najszybciej za jakies 3 lata :whistle: (jak dzidzius podrosnie) a takie pierdoly o tych trymestrach to chyba z tanich poradnikow dla panikarzy :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam nie ma chętnych na nurkowanie w pięknej rafie


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.