Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz po zalaniu baniaka wyciągnąłem z filtra kraba. Był mizerny, mikry i ledwo zipał. Dostał własny kawałek skały słoik i żarcie dla krabów hikari. Przeszedł już ze 4 wylinki jest 2 razy większy niż na początku i ciągle nie mam pomysłu co z nim zrobić. Wiem, że wszystkie kraby to szkodniki, ale czy ten biedak jest jakiś szczególnie groźny? sumpa nie mam. Może ktoś z Was pomoże go zidentyfikować bo dobrze mu z oczu patrzy.

W bonusie moja Lybia przyzywająca deszcz :)

post-14097-0-91379400-1341870095_thumb.jpg

post-14097-0-14876600-1341870103_thumb.jpg

post-14097-0-97162000-1341870109_thumb.jpg

post-14097-0-47886400-1341870120_thumb.jpg

post-14097-0-70190500-1341870139_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam przesadzasz z tym, że każdy krab to szkodnik ja mam 3 dzikusy w skale 4 pustelniki i tylko jednego (calcinus elegans) złapałam na próbie morderstwa babilonii, wylądował w sumpie i tam mieszka. A ten to chyba nieszkodliwy słodziaczek, poszukaj na reeflex.net

http://www.reeflex.net/tiere/2605_Eupilumnus_sp..htm ten nawet podobny tyle z włoskami :)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, ale piszesz pewnie o pomponie? Bo takiego dzikusa (z pierwszych zdjęć) w sklepie nigdy nie widziałem.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kraby często się nawet kupuje,są w sklepach.

Jeżeli piszesz o Lybii to wiem, sam dziada kupiłem. Jest świetny i mieszka w baniaczku. W słoiku mieszka glut z 2 pierwszych zdjęć. Takiego w sklepach nigdy nie widziałem. Może ktoś jest w stanie rozpoznać co to za gatunek?

A w załączeniu jeszcze jedna prawie normalna fotka Lybii w bonusie. Odważna się ostatnio robi i wyłazi.

post-14097-0-97048300-1341905273_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszesz o Lybii to wiem, sam dziada kupiłem. Jest świetny i mieszka w baniaczku. W słoiku mieszka glut z 2 pierwszych zdjęć. Takiego w sklepach nigdy nie widziałem. Może ktoś jest w stanie rozpoznać co to za gatunek?

A w załączeniu jeszcze jedna prawie normalna fotka Lybii w bonusie. Odważna się ostatnio robi i wyłazi.

ja mam 3 sztuki takie kupiłem w sklepie ale niepamietam nazwy jest dość drogi tutaj i jest pożyteczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszesz o Lybii to wiem, sam dziada kupiłem. Jest świetny i mieszka w baniaczku. W słoiku mieszka glut z 2 pierwszych zdjęć. Takiego w sklepach nigdy nie widziałem. Może ktoś jest w stanie rozpoznać co to za gatunek?

A w załączeniu jeszcze jedna prawie normalna fotka Lybii w bonusie. Odważna się ostatnio robi i wyłazi.

ja mam 3 sztuki takie kupiłem w sklepie ale niepamietam nazwy jest dość drogi tutaj i jest pożyteczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.