Skocz do zawartości
tomm

kontakt do forumowicza MrMayer

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktoś ma wiedzę jak skutecznie skontaktować się z kolegą MrMayer.. jego komórka milczy (końcówka 556),

nie odwiedza forum. nic (!) nie sugeruję, mam do odbioru zapłaconą wcześniej skałę, a tu taka niespodzianka.

cóż okres wakacyjny... będę wdzięczny za info na pw.

pozdr.

Edytowane przez tomm (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt, nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ww. kolega prowadzi sklep?

ktoś posiada namiary?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwacentrum.pl" ul. Dworcowa 25, Płock

tel. 24 367 57 87


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki krzysiek I. trudno się zakłada akwarium bez skały... pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr. do sklepu mnie ucieszył. niestety nikt nigdy nie odbiera...

jeśli ktoś zna mrmayer (który napisał, że jest w Anglii, po czym przez kolejne dni milczy) lub jego żonę, która prowadzi interesy w Polsce, bardzo proszę o przekazanie informacji, że są poszukiwani przez klienta który próbuję odebrać 23 kg. skały za którą wcześniej zapłacił.

pozdr.

Edytowane przez tomm (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam z natury cierpliwy jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzial, gdzie w anglii przebywa?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Panowie za słowa wsparcia.

zakładam optymistycznie, że forumowicz wraz z małżonką jest obecnie na zasłużonych wakacjach.

dobijam się do niego od dłuższego czasu, i niestety sam również za kilka dni pragnę odwiedzić polskie góry.

tak czy inaczej po jednym kontaktowym mailu (11 lipca) z którego wynikało, że paczkę wyślę żona po umówieniu ze mną terminu, nie nastąpił już żaden ruch ze strony sprzedającego. wystarczyło podać nr. do kogoś kto jest w Polsce...

jak chcecie usłyszeć zabawny, profesjonalny komunikat po próbie dodzwonienia się do ww. sklepu to bardzo proszę. spokojnie nikt nie odbierze.

Akwacentrum.pl" ul. Dworcowa 25, Płock

tel. 24 367 57 87

nie znam miejsca pobytu poszukiwanego.

dodam dla równowagi, iż część odpowiedzialności jest po mojej stronie. za skałę zapłaciłem, miała być wysłana za jakiś czas, jak poskładam stelaż itp. zrobiło się z tego kilka tyg. gdy poprosiłem o wysyłkę (z przeprosinami) tel Mrmayera milczy, enigmatyczną odp. na maila otrzymałem po pięciu dniach.

pozdr. Szanownych

Edytowane przez tomm (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz forumowy kolega nadal milczy... zobaczę, co zdziałam kartką pocztową ze stosowną wiadomością wysłaną na adres z przelewu. może żona kolegi poczuję się do odpowiedzialności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz niesamowitą cierpliwość...podziwiam.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefony milczą, maile bez odpowiedzi, czas na kontakt mediami analogowymi. potem nastąpi zgłoszenie wyłudzenia. wpłaciłem koledze ponad pięć stów i pragnę je odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej przejechać się osobiście? Oczywiście za paliwo też musiałby zwrócić ;)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrmayer siedzi gdzieś w Anglii, żona ponoć jest w kraju. mam nadzieję, że kilka słów na kartce pocztowej wysłanej do żony naszego kolegi spowoduje zwrot kasy. Mr_Garden chyba Cie wynajmę, widzę że jesteś pewny swoich sił w trudnych negocjacjach :popo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze poszukasz kogoś z okolic aby podjechał i sprawdził adres? Jesli to w zachodniopomorskim to mogę sprawdzić pod koniec sierpnia.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz kolega MrMayer mieszka w Płocku, na taki adres poszedł przelew (550zł). ktoś z tego miasta może ma ochotę zapukać pod wskazany adres i przypomnieć forumowiczowi o zaległościach rozliczeniowych? wiem, że o zbyt wiele proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest adres,jest dowód przelewu to jaki problem zgłosić to gdzie trzeba ? Ja bym nie odpuścił !!

Trzeba wyrywać chwasty :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kartka pocztowa z wezwaniem do zwrotu wpłaconej kwoty została wysłana w środę. czekam na tel lub przelew. to ostatni mój pomysł na polubowny gest.

Edytowane przez tomm (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Jestem z Torunia moge się przejechać. Nienawidzę sku***!! ( myślałem, że wszystkie wulgaryzmy kropkuje )

Edytowane przez michalfa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalfa, zaskoczyłeś mnie totalnie. Płock- Toruń to odległość 103 km x2... poczekajmy dwa dni na odpowiedź na wiadomość która wczoraj wysłałem. w czwartek kartka pocztowa ma być w Płocku. mam nadzieję, że ktoś w rodzinie naszego szanownego forumowicza jest odpowiedzialny. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Prawie mamy autostrade do Płocka więc dam rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.