Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z adminów mógłby mi powiedzieć, dlaczego moje posty sprzedaży na targowisku się nie ukazują?

Po wciśnięciu przycisku 'dodaj' pojawia się informacja, że po sprawdzeniu przez moderatora itd ale się nie ukazują. Widzę, że posty innych osób się ukazują, a moje nie. :(

Edytowane przez Adam_Szczecin (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena i ilość jest, fotki nie ma ale nie wszystkie oferty sprzedaży są ze zdjęciami.

Wcześniej dodawałem i działało, a teraz nie.

Sprzedaję pojedyncze rzeczy, a niektórzy sprzedają jak sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale w tym przypadku podaję informację o chęci sprzedaży skały, która jest pod innymi skałami i zdjęcie jest po prostu niemożliwe, bo i tak jej nie będzie widać, może jakiś skrawek. Opis jest dokładny, a oprócz tego podaję informację, iż preferowałbym odbiór osobisty, aby osoba zainteresowana mogła sobie tę skałę przed zakupem obejrzeć. Jakbym zrobił zdjęcie, pokazałbym nie tę skałę, którą mam sprzedaż.

I tak źle i tak niedobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację,ale nikt nie kupi skały w ciemno,są różnej jakości,kształtach i z różnymi mogą być niespodziankami.To raczej nawet W Twoim interesie jest zrobić fotkę a i tak trzeba będzie ją wyjąć.Fotka niestety jest wymagana podstawowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar, dzięki...

Chyba każdy trochę racji ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób chociaż zdjęcie skał w baniaku, stan zbiornika też świadczy o jakości skały. Jak jest syf z gilem, to nikt się na kupno skały nie rzuci (nie mówię, że tak jest u Ciebie-to tylko przykład).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem dodałem dziś ofertę sprzedaży pomp dozujących Grotecha i też jej nie widać o co chodzi były zdjęcia cena a oferty nie ma


540 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem dodałem dziś ofertę sprzedaży pomp dozujących Grotecha i też jej nie widać o co chodzi były zdjęcia cena a oferty nie ma

Ja też swego czasu czekałem kilka godzin na akceptację (wszystkie informacje były zamieszczone) ale to chyba nie problem, trzeba dać czas moderatorowi na sprawdzenie i akceptację, przecież nie tylko tym się zajmuje.

Natomiast moja propozycja jest taka ażeby moderator po akceptacji zrobił jakiś mały wpis w temacie ażeby ogłoszenie pojawiło się na pierwszym miejscu w momencie akceptacji. Jeżeli akceptacja jest po kilku godzinach, temat przepada w gąszczu innych.

Edytowane przez biesiu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.