Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku probach nadal szukam akwarium o wymiarach min 100x50x50 niewieksze niz 120 dlg konieczxnie z bezbarwnym sylikonem i najlepiej przednia szyba opti szafka mile widziana :) kontakt pw/gg


aquarium1714.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj firmy Myciok z Mikołowa, zrobią Ci na wymiar, z kominem, wedle preferencji. Akwarium weź największe jakie tylko możesz bo i tak kiedyś będziesz zmieniać na większe (mi 400ka szybko się znudziła). Tylko niech zrobią koniecznie ze wzmocnieniem poprzecznym bo sporo takich 250tek pęka lub rozkleja się z powodu silnych naprężeń jak są tylko wzmocnienia wzdłużne.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytalem w mycioku ale moze ktos sprzeda uzywke taniej :)

nadal poszukuje


aquarium1714.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderz z pytaniem do sklepu w Zabrzu, ceny były bardzo konkurencyjne


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten temat i byłem pewien,że z tego nic nic wyjdzie bo raczej wymagania były nietypowe.To jest małe akwarium i cena takiego szkła przy późniejszych kosztach utrzymania to raczej drobnostka.Proponuję jak Koledzy wcześniej zamówić sobie na przykład w eRybce.Jedna ryba czasem kosztuje więcej niż te szkło a potem ją oglądać przez starą porysowaną szybę jest...bezcenne.Kup nowe a Będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chyba przyjdzie mi zrobic, erybka czy myciok maja w uslugach dowoz? niebardzo mam czym przewiesc takie szklo..


aquarium1714.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewieziesz samochodem osobowym takie akwarium.Możesz też zamówić baniaczek u Darka na elektrowni,nie popatrzałem wcześniej,że Jesteś z Rybnika,:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mojego sie takie raczej nie zmiesci ciezko byloby to zapakowac gdzybym jeszcze mial kombika ale do sedana niestety ciezko.. ano jestem z rybnika i chyba nawet o ile dobrze pamietam to kumpel ode mnie z roboty kupil od Ciebie odpieniacz? ale nie pamietam dokladnie czy to faktycznie o Ciebie chodzilo :whistle:


aquarium1714.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie byl to czasem Marcin J? ten Darek to na elektrowni? on robi akwaria?


aquarium1714.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorym miejscu ma ten sklep?


aquarium1714.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mojego sie takie raczej nie zmiesci ciezko byloby to zapakowac gdzybym jeszcze mial kombika ale do sedana niestety ciezko.. ano jestem z rybnika i chyba nawet o ile dobrze pamietam to kumpel ode mnie z roboty kupil od Ciebie odpieniacz? ale nie pamietam dokladnie czy to faktycznie o Ciebie chodzilo :whistle:

ja mam sedana i szkło 100x50x50 spokojnie weszło przez tylne drzwi. A w razie W to mogę Ci przewieźć


Start 1.03.2012 250L + 96L sump, LR 18kg, LS 18kg, NJ3000, Schuran Jetskim 120, ATI 6x39w, Tunze 6045 i 6095 probiotyka z AF

http://nano-reef.pl/...us/page__st__60

4718_4730.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sedana i szkło 100x50x50 spokojnie weszło przez tylne drzwi. A w razie W to mogę Ci przewieźć

ja bede raczej 120 dlg bral ale dziek wrazie co jak mi sie nie bedzie miescil to sie odezwe :)

co do tego sklepu na elektrownie mam niecaly kilometr wiec jak ogarnia tam akwaria to moze nie bedzie problemu

Edytowane przez tomorbk (wyświetl historię edycji)

aquarium1714.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.