Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trylogia "Hobbita" J.R.R. Tolkiena wg Petera Jacksona! Tak, tak, TRYLOGIA! Pierwsza część już w tym roku (światowa premiera 28 listopada), 2-ga część koniec 2013, termin 3-ciej jeszcze nieznany!!! :D

Co myślicie o podzieleniu? Chcielibyście zobaczyć Silmarilion na ekranie kinowym? Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać, jestem wielkim fanem twórczości Tolkiena. :thumbsup:

Edytowane przez LiZaRd (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to lubie, jak byłem młodszy to siedziałem w tamtym świecie. Być może jak obejrzę to wrócę wspomnieniami:). Zobaczymy jak im wyjdzie ta ekranizacja.


3) Zbiornik 120x80x73h -700L  - start 15/05 2020, + sump 130x55x55 - 390L + szczepkarium 100L

2) Rafka 130x55x55L - 390L (z panelem), start 23/10/2016

1) Początek słonego - Akwa 190L  start 24.08.2011

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiazki i owszem :-) natomiast ostatnia czesc Wladcy Pierscieni byla dla mnie pierwszym filmem, na ktorym wyszedlem z kina w polowie :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie bo będzie wiecej dobrego fantasy do oglądania z drugiej przeraża mnie, że końcówke podróży hobbita będę oglądał już jako prawie 40latek ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa kasa kasa

komercja aż kipie


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest popyt to czemu nie miałby na tym Jackson trzepać kasy - nie rozumiem? Zresztą nikt nie zmusza iść na to do kina ;]

Ja osobiście czekam jeszcze na Cloud Atlas Wachowskich - zapowiada się miodny mózgotrzep :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiazki i owszem :-) natomiast ostatnia czesc Wladcy Pierscieni byla dla mnie pierwszym filmem, na ktorym wyszedlem z kina w polowie :)

Trzeba było nie czytać książki, wtedy byś z przyjemnością obejrzał do końca. :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Hobbit jest aż tak złożony żeby dzielić go na 3 części ? Moim zdaniem powstanie z tego jakaś opera mydlana.

Natomiast Silmarilion... TAK, bardzo chciałbym obejrzeć go na ekranie. Ale to chyba zostawili sobie na koniec bo to pewnie najtrudniejszy "scenariusz" do zekranizowania.

Edit...

Osobiście chenie obejrzałbym dobrze zekranizowany cały cykl Diuny Herberta.

Edytowane przez TomekSz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co wy :D 3 części z tego będą :D

ale 3D nie planują ??


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia pujde :) to zawsze jakies oderwanie od tej szarej diabelnej rzeczywistosci w naszej polsce. a potem zawsze pomarzyc sobie mozna o tym lepszym swiecie ^^


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie popsują. Hobbit rozpoczął zamiłowanie do Tolkiena, mam nadzieje, że ekranizacja tego nie zakończy. Btw. u mnie w mieście jakiś maraton ogłosili w kinie helios, noc z Władcą pierścieni, ale chyba nie dam rady wysiedzieć :sleeping::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trylogia "Hobbita" J.R.R. Tolkiena wg Petera Jacksona! Tak, tak, TRYLOGIA! Pierwsza część już w tym roku

Musialem 3 razy przeczytac , bo nie rozumialem....Ło matko - toż to bedzie sieczka....

Ci co nie czytali, polecam Silmarilion, Hobbit, Wladca Pierscieni - dokladnie w takiej kolejnosci :harhar:

offtop:

Ja czekam na "Wieczna wojne" Ridley'a Scotta, ale chyba sie nie doczekam :(

Edytowane przez patersan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wladcy Pierscieni chyba wiecej sie dzieje i te 3 duuugie czesci byly OK, ale czy wystarczy Hobbita?

Oby ekranizacja dorownala geniuszowi Tolkiena. Film Wladca Pierscieni chyba dorownal, prawda?

Moje ulubione sceny (m.in. ze wzgledu na muzyke) to przejscie Morii i scena, w której Tuk spiewa Denethorowi z przebitką szarży konnicy.

A wasza? :)

ps. na starość, znużony poważnymi tematami "prawdziwego życia" uciekam jednak częściej do Swiata Dysku niż świata baśni Tolkiena :D

Edytowane przez AdamB (wyświetl historię edycji)

dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, obojętne jest to czy podzielą go na 2 czy więcej części czytałem wszystkie książki i nie czekam specjalnie na film.

A co do Silmarilion-a to raczej nie da się tego sensownie nakręcić, jak ktoś czytał to wie o co chodzi.


Akwarium 100x50x50 + sump 63l zasolone 7.09.2012

3917_3922.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.