Skocz do zawartości
SkoczekPL

Pomoc dla początkujących

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie wykminiłem żeby może zrobić na forum listę osób które są w stanie za kawę, kiełbasę czy za drobną opłatą - podjechać do początkującego kolegi vel koleżanki i pomóc przy stawianiu nowego baniaka. Pomóc w doborze sprzętu, pomóc przy klejeniu hydrauliki, montażu lampy itp itd.

Wiem że dużo osób wolałoby na początku pogadać z kimś oko w oko, czy przez telefon a nie przez PW na forum.

Sam ostatnio pomagałem kilku osobom, w tematach które dla mnie były pikusiem a dla nich czarną magią. Radość obustronna wielka a przy okazji nowi znajomi w różnych częściach polski.

Jak by wyglądała lista? A np tak:

1. SkoczekPL, woj: Lubelskie, miastoL Lublin, zasięg pomocy: do 200 KM lub dalej (po dogadaniu), telefon: na PW

Co Wy na to ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. SkoczekPL, woj: Lubelskie, miastoL Lublin, zasięg pomocy: do 200 KM lub dalej (po dogadaniu), telefon: na PW

2. tomcio, woj: wielkopolskie, miasto: Poznań, zasięg pomocy: do 100 Km lub dalej (po dogadaniu), telefon: PW

PS

POPIERAM !!! :thumbsup:


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh Tomcio :) spoko, to jest temat czujka z przykładem a jak już to listę zrobimy osobno i zamkniemy temat żeby nikt nie pisał w nim :welcome:

Ale dzieki za poparcie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:

Jakby co to moje dane już masz... :thumbsup:

Pozdrawiam

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny i cenny... ileż mniej stworów się zmarnuje i ileż mniej będzie postów typu (dzisiejszy/wczorajszy) "kupiłem helmona, czy on może mi zjeść ...?"

Pozdrawiam

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. A gdzie jest ta lista, żeby można było sie dopisać?

Adam, woj. zachodniopomorskie, miasto: Szczecin i okolica + mozliwość dogadania się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. SkoczekPL, woj: Lubelskie, miastoL Lublin, zasięg pomocy: do 200 KM lub dalej (po dogadaniu), telefon: na PW

2. tomcio, woj: Wielkopolskie, miasto: Poznań, zasięg pomocy: do 100 KM lub dalej (po dogadaniu), telefon: na PW

3. Adam_Szczecin, woj: Zachodniopomorskie, miasto: Szczecin, zasięg pomocy: Szczecin lub dalej (po dogadadniu), telefon: na PW

4. LiZaRd, woj: Śląskie, miasto: Bielsko-Biała, zasięg pomocy: do 100 KM lub dalej (po dogadaniu), telefon: na PW

Edytowane przez LiZaRd (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Skoczek kiedy mozesz podjechac do mnie?

mam problem z ustaleniem odpowiedniej dawki vodki ;)

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie :-) ta akcja ma rozmiar lokalny czy wymiar globalny? :-) to w czyim zasiegu jestem ? :-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl BARDZO FAJNY - popieram. :clap:

Jak bym byl madrzejszy tez bym sie na liste wpisal.

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pije tylko na imprezach :)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie :-) ta akcja ma rozmiar lokalny czy wymiar globalny? :-) to w czyim zasiegu jestem ? :-)

W moim :)

W sumie tyle ile wiem to rownież mogę dalej przekazać więc i mnie mozna dopisać :) UK - Birmingham ale po uzgodnieniu mogę dalej podjechać. :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie :-) ta akcja ma rozmiar lokalny czy wymiar globalny? :-) to w czyim zasiegu jestem ? :-)

yy to taka akcja, żebyś dał piątaka :lol:

Jeśli czujesz się na siłach to myślę, że prędzej czy później jakaś owieczka zabłądzi w Twojej okolicy i będzie szukała stada, a wtedy w odpowiednim dziale znajdzie namiar na Ciebie i skontaktuje się. Nie sztuka jest mieć za***iste akwarium, ale sztuką jest dzielenie się wiedzą i pomoc innym, dzięki temu sami nabieramy doświadczenia :rambo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może warto przypomnieć że jest coś takiego jak Member Map w pasku forum :welcome:


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie chce dzielic :-D ja chce kogos wykorzystac :-D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie chce dzielic :-D ja chce kogos wykorzystac :-D

Dobrze że Twoja zona tego nie czyta :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :-) wykorzystac w sensie "poprosicbo poklejenie hudrauliki" a nie gwalcic przecie :-)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w czyim zasiegu jestem ? :-)

Do dogadania :whistle: zapąłcisz mi bilet i jade :) czy tam lece :) ..........ale gwałt odpada, tego nie ma w usłudze pomocy :harhar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.