Skocz do zawartości
Pawflo

Kupię zestaw Aquael Reef Max 60

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię używany zestaw Aquael Reef Max 60 (musi być 80 litrowy - wynik negocjacji z żoną maksymalnej pojemności zbiornika...). Czekam na oferty - najchętniej z Warszawy.

Uzupełnię(zgodnie z wątkiem poniżej), że teraz jestem zainteresowany po prostu zestawem Reef Max.

Edytowane przez Pawflo (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ReefMax jest dostępny tylko w jednej pojemności - 105 l brutto (z panelem), ok. 80 l. netto. Innych póki co nie ma :welcome:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ReefMax jest dostępny tylko w jednej pojemności - 105 l brutto (z panelem), ok. 80 l. netto. Innych póki co nie ma :welcome:

W kilku sklepach internetowych jest np.Tutaj

Tylko chcę taniej używany.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku sklepach internetowych jest np.Tutaj

Tylko chcę taniej używany.

pozdrawiam

Bzdura, czeski błąd jeset jeden reefMAX 60, tak jak napisał kolega wyżej ma w sumie ~105 litrów brutto, występuje w 2óch kolorach, białym i czarnym. Wsio! :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef Max 60 oznacza (domyślnie), że toto ma 60cm szerokości, eta wsio :) Czasem sklepy taki piszą, bo "się" od dwóch lat tworzy Reef Max 100 o długości 100cm i pojemności 300l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef Max 60 oznacza (domyślnie), że toto ma 60cm szerokości, eta wsio :) Czasem sklepy taki piszą, bo "się" od dwóch lat tworzy Reef Max 100 o długości 100cm i pojemności 300l.

Ok. Teraz rozumiem. Wiedziałem, że jest Reef Max, który ma netto 80, a brutto ma 105 l.

Więc się ucieszyłem jak zobaczyłem Reef max 60 z opisem, że ma pojemność 80l, myśląc, że

60 w nazwie to 60 litrów netto i 80 litrów brutto.

A ucieszyłem bo 60 litrów to miał byc kompromis z żoną między Nano Reef 30, a Reef Max....

Dzieki za odpowiedzi :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymaj zonke w słodkiej niewiedzy

i bedzie miodzio :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef Max 60 oznacza (domyślnie), że toto ma 60cm szerokości, eta wsio :) Czasem sklepy taki piszą, bo "się" od dwóch lat tworzy Reef Max 100 o długości 100cm i pojemności 300l.

400 a nie 300


W akwarium co dobre nie dzieje się szybko

Oprócz zakupu sprzętu i zwierzaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymaj zonke w słodkiej niewiedzy

i bedzie miodzio :D

Uzgodnione z żonką, że jak nie ma posredniej opcji to będzie po prostu Reef Max :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300. Mnie nie interesuje brutto po szybach i z panelem (100x70x55 to akurat 385l po krawędziach zewnętrznych). Netto użytkowe wody jest 285l.

Nie wiem kto ma tu znjomości a Aquael'u ja czy ty ale na pewno ja i jest nazywany czterystką


W akwarium co dobre nie dzieje się szybko

Oprócz zakupu sprzętu i zwierzaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puknij do sPRYTnego. On oferował do sprzedaży.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do sprzedania NOWEGO Reefmaxa ( pelny komplet ) za 900 zł - niestety nie moge go odpalic z przyczyn osobistych wiec odsprzedam osobie zaintersowanej wiec jak jestes chetny to pisz :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.