Jump to content

Roman.P

Szlachta Morska
 • Content Count

  4104
 • Joined

 • Last visited

About Roman.P

 • Rank
  Obserwator

Informacje o profilu

 • Imię
  Roman
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź-Górna
 • Zainteresowania
  Wszystko
 • Akwarium
  375 l + 120 sump + 80 l glonowisko

Recent Profile Visitors

5409 profile views
 1. Roman.P

  e-rybka komentarze

  Nie chcę wystawiać opinii e-rybce, ale daje do myślenia traktowanie klienta przez sklep. W moim przypadku zadałem pytanie e-meilem o parametry sprzęty a właściwie wkładu do rollera w dniu 26.12.2019. dostałem potwierdzenie że wiadomość dotarła ale do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi. Jestem ich klientem od 2009 roku. Wiec ??????
 2. Dopisuję się na 1 osobowy z całymi atrakcjami grilowymi
 3. Nie uważam się za "wilka morskiego" ale w życiu trochę popływałem po Bałtyku, Morzu Północnym, Morzu Śródziemnym, Atlantyku i Oceanie Indyjskim. Albo jako pasażer albo załogant. Na "morską chorobę" było zawsze jedno lekarstwo. Jak rzygasz to jedz żebyś mia czym rzygać. Po pewnym czasie objawy ustąpią.
 4. Ja też rozumiem aczkolwiek nie muszę się zgadzać z decyzją właścicieli. Ale jak napisałem w pierwszym poście chodzi o to niby życie marginalne które praktycznie jednoznacznie stanowią pokarm lub elementy filtracji zostały jednoznacznie zaszufladkowane. Nie szukam sposobu na obejście zakazu handlu koralami, rybami itd.
 5. Ano dlatego że pewnych form "życia" nie kupisz w sklepie a nie wszyscy mają konta na portalach społecznościowych lub chcą kupić coś od kogoś o którym się nic nie wie na OLX.
 6. Wyobraź sobie takie ogłoszenie. Sprzedam żywą skałę porośniętą koralowcami. Ktoś sprzedaje skałę a nie koralowce.
 7. O to właśnie chodzi.
 8. Przepraszam za nieprecyzyjne adresowanie pytania. Oczywiście do Właścicieli i Adminów. Aczkolwiek zdanie i opinia "zielonych" też ma znaczenie. Zapraszam do dyskusji na ten temat. Tylko bez GB.
 9. Proszę moderatorów o doprecyzowanie co jest "życiem" w akwarium a co nim nie jest i uwzględnienie tego w regulaminie targowiska. Fito i wrotka - życie czy pokarm? Asteriny - życie czy pokarm dla pewnego gatunku krewetek? Makroglony - życie czy pokarm dla pokolcy lub system filtracji? Ożywiona lub "żywa" skała - to życie czy system filtracji? Zwłaszcza jeśli są na niej resztki koralowców.
 10. Roman.P

  Popełniłem rollemata

  Nie mają mniejszych belek?
 11. Roman.P

  Popełniłem rollemata

  Znalazłem taką firmę. http://einmed.eu/pl/oferta/wlokniny Mają w ofercie włókniny filtracyjne między innymi do wody. Włóknina z polipropylenu z wykończeniem hydrofilowym. Takie jak z Niemiec z linków. Może to będzie dobry zamiennik.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.