Skocz do zawartości
Gość buczi82

Vortech

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

Mam pytanko, czy kazdy vortech na sterowaniu ma literke "W" ? czy tylko wersja wireless ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

To skrót od wireless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Tak wiem, ale czy na kazdym jest standardowo czy tylko z opcja wireless ?

Bo moze byc tak ze literka bedzie na kazdym, ale nie kazdy bedzie z opcja wireless...

Podobno tak jest, ale nie jestem pewny, a jak jest to literka sie swieci...

Ja mam literke, ale nie widzialem zeby sie swiecila, no i z tego co wiem to nie jest wireless, wiec po co literka "W" skoro nie jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo możesz potem kupić wireless upgrade kit, wymieniasz środek i wtedy w świeci i masz wireless.


65L Tank + Deltec MCE600 + Eheim Pro 3e 2078 Canister (only live rock) + custom made Bio-Pellets reactor. 2xVortech MP10W. Pacific Sun "Black Python" 160W Cree LED. No socks. No sump. No water changes.

Feeding daily: Live Reef Flourish, Oyster Relish, Rotivits - enriched rotifers

Galeria

2207_2219.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Strona ecotecha.

The MP10wES comes equipped with the EcoTech RF wireless module pre-installed. The MP10ES does not have wireless capability standard but can easily be upgraded to an MP10wES by installing the RF module. An RF module can be purchased through the EcoTech parts store or from your local retailer.

Trzeba dokupić jakiś moduł do MP10ES, ale MP10wES powinien być od razu wireless .

U mnie w sklepie sprzedają od razu z wirelessem.

All “w” denominated VorTech pumps come with a RF module installed standard. The RF module will allow up to 8 “w” pumps of any type to work together in sync, anti-sync or coordinated modes.

Edytowane przez kapitan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

no na stronce jest upgrade do es, wiec pewnie robia obudowe z "w" zeby sie nie bawic, a tylko plytki sa inne, chyba ze moze by wystarczylo softa zmienic, jakos sie podpiac i zobaczyc, ale musialbym poczytac najpierw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w na moim sterowniku tez jest w chociaz nie mam wireles


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

no z softem nie da rat, trza modul kupic :/ a moze ktos by umial dla zabawy zrobic cosik takiego?

backside_chip1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

moze ktos ma i chcialby sie podzielic :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.