Skocz do zawartości
markL

moherowe be

Rekomendowane odpowiedzi

Stary niezawodny Big Cyc komentujący aktualny obraz społeczeństwa polskiego. :)


""" Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszech?wiat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewno?ci"" Albert Einstein"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja sie trochu wetne w temat. jechalem sobie wczoraj samochodem i klient jakis puscil przez CBradio hiphopowa piosenke wysmiewajaca ojca dyrektora. nie umial mi jednak powiedziec kto to spiewa ani jaki to tytul. wie ktos moze ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos moherowego beretu, juz calkiem na powaznie i za calkiem spore pieniadze

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76024382

Przynajmniej cel szczytny.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również już całkiem poważnie i za jak najmniejsze pieniądze:

W związku z narastającym stanem zagrożenia pilnie kupię 2 moherowe berety dla dorosłych i jeden dla 1,5 rocznego dziecka (teściowa z teściem mają już swoje to nie potrzebują). Do prośby mojej proszę podejść poważnie i potraktować ją jako pilną.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rah

nie dasz rady sie ukryc.

Rozpoznaja Cie ze ty Obcy.

Rozpoznaja po inteligetnym wyrazie twarzy, blysku w oku. Zabiora akwarium i oddadza ojcu dyrektorowi w ofierze.

ech... ostatnie wyznaniowe panstwo nowozytenj europy :)

Jak byla komuna, to przynajmniej ich krotko trzymali, i bynajmniej nie za beret.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak mam być szczery to mam już dość tej masowej nagonki na Rydzyka, mnie on tam nie przeszkadza bo radia jego nie słucham, tak jak mi Urban nie przeszkadz bo jego gazety nie czytam, obie zresztą zarówno radio jak i gazetę uważam za durne, ale skoro są ludzie w których potrzeby to trafia to OK.

Przeżyłem rządy socjalistów bezbożnych to przeżyję i rządy socjalistów pobożnych, co za różnica dla mnie, skoro obie siły polityczne różnią sie tym że jedne łażą na pielgrzymki a drugie w paradach gejów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tylko tyle z tego wszystkiego rozumiesz.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie panowie spokoj polityc tutaj. jaki sobie narod rzad wybral, taki ma. to nie wina moherowych beretow ze mlodzi ludzie byli za leniwi zeby isc do wyborow. co mnie dziwi to to, ze partia ktora tylko minimalnie slabsza wypadla nie jest w koalicji z wygranymi, tak jak to sie stalo w niemcach. nie sadze ze to jakos super sluszne posuniecie, ale tego zyczyli sobie wyborcy i tak powinno byc

EDIT

@rah

http://allegro.pl/show_item.php?item=75787175:haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomasz

niby czego nie rozumiem? tego że lewica zabiera mi w imię sprawiedliwości społecznej, a pseudo prawica zabiera mi w imię miłości bliźniego? dla mnie to wszystko jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest z czego jeszcze brać to nie jest źle!

Takiemu bezdomnemu to juz nikt nic nie weznie!

no chyba że jakaś banda degeneratów zabierze mu życie (jak się czasami zdarza)


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.