Skocz do zawartości
witek2000

PACIFIC SUN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis podlaczylem sobie lampke METIS 2x100W.

Chcialem skonfigurowac sobie ustawienia lampy za pomoca komputera PC Win7 64bit.

Egralem program Pacific Sun 3ch live studio 8.1 -skonfigurowalem aplikacje Bluetooth pod win7 (komp. znalazl lampe BEZ parowania urzadzenia).

Pozniej chcialem juz zprogramu producenta za pomoca BT sie polaczyc -ale winows poprosil mnie o KOD parowania...niestety nie znam go i jestem w kropce...Drodzy uzytkownicy tej lampy -gdzie jest kod? z tylu lampy jest jakis kod BT

(-ale jak go wpisuje wyrzuca mi nieprawidlowosc....

pomocy!!

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo 1111,0000


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera dzieki -wpadlem na to zaraz jak to napisalem;)

ps.

a skad sciagnac jakies gotowe programy w postaci plikow PAR do tej lampki (ze sciemnianiem , swiatlem nocnym burzami itp.)?

dzieki

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przez ciekawość, masz tam program oświetlenia na Bali? Czy jeszcze tego softu nie ma?


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do mojej lampy nie ma-wiec go nie mam;)

Narazie dalem 80% mocy...coby nie popalic korali...zobaczymy jak z ta lampa bedzie dzialac akw...z t5 bylo OK -ale te koszta wymiany 2x do roku byly straszne...

pozdr

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

chyba jeszcze nie ma "gotowców" do lamp 3 kanałowych

Przemek jakiś czas temu obiecał coś stworzyć ale nie śledzę dokładnie wszystkich postów więc nie wiem czy już opublikował te nowe programy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmawiałem z Przemkiem niedługo coś ma być z aktualicacji dla lamp 3ch.

Też czekam.


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazłeś PAR karaiby ?


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko co do lampy Metis CRP - w ustawieniach jest opcja zachmurzenia ,burzy etc...mozna ja uaktywnic i wtedy moc ledow spada o 10% autoamatycznie...czy dobrze rozumiem-zeby byly efekty pogodowe aktywne i widoczne -trzeba posiadac modul GHL oraz komputer profilux?

W przeciwnym przypadku zaznaczenie tych dwoch opcji w programi PC niedaje nam nic poza -10% na mocy ledow....???

pozdr

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.