Skocz do zawartości
Lizard

SZUKAM Akwarium Fluval Edge I WHITE

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, obdzwoniłem pół kraju, nikt na stanie nie ma, nikt nie jest w stanie ściągnąć..

Może forum przeglądają jacyś sprzedawcy/właściciele sklepów. Chciałbym zamówić akwarium firmy FLUVAL, dokładnie chodzi mi o model EDGE I w kolorze tylko i wyłącznie białym.

fluval_edge_6g_white.gif

RTUJKZCBM1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak firma pokazuję to na swojej stronie i nie ma napisane produkt nie dostępny to przy zamówieniu nie będzie problemu.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich powyżej:

Tak, trafiłem na tą stronę również.. Też myślałem, że skoro nie mają napisane "niedostępny" to powinno dać się zamówić.. Ale okazało się inaczej :(

Z Niemiec raczej nie ma sensu akwa zamawiać .. Liczę na to, że ktoś po prostu handluje FLUVAL'em i będzie w stanie mi to zamówić.

A akwa chce w firmie na biurku postawić.

Edytowane przez LiZaRd (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich powyżej:

Tak, trafiłem na tą stronę również.. Też myślałem, że skoro nie mają napisane "niedostępny" to powinno dać się zamówić.. Ale okazało się inaczej :(

Z Niemiec raczej nie ma sensu akwa zamawiać .. Liczę na to, że ktoś po prostu handluje FLUVAL'em i będzie w stanie mi to zamówić.

A akwa chce w firmie na biurku postawić.

Kiedyś zaopatrywałem się w Rybniku w Zoo Afryka,mieli dużo z Fluvala,teraz nie wiem.Właściciel chyba ówczesny coś miał z tą firmą wspólnego,ale mogę się mylić,zapytać zawsze można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zaopatrywałem się w Rybniku w Zoo Afryka,mieli dużo z Fluvala,teraz nie wiem.Właściciel chyba ówczesny coś miał z tą firmą wspólnego,ale mogę się mylić,zapytać zawsze można.

Dzięki Marku w czwartek będę dzwonił :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.