Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Czym sie zajmują użytkownicy z forum

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam chyba najlepiej - po 45 latach pracy odpoczywam na emeryturze przy akwariach ( już ponad 8 lat).

Taki to pożyje....... :playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House Manager :D


500l w obiegu

Start 9.08.2014, wsparcie Męża - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem prawnikiem, pracuję w małym domu maklerskim jako dyrektor departamentu prawnego, przy okazji robię aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyk o specjalności miernictwa komputerowego który po studiach nie mógł znaleźć pracy.

Obecnie obsługuję maszyny CNC jak laser, giętarki do rur oraz prasy krawędziowe.

Mile widziane propozycje dobrze płatnej pracy w centralnej Polsce. Proszę pisać na PW ;)


Akwa: 150l Opti + sump 92l + 13kg suchej skały

Cyrkulacja: koralia evo 2800 + Tunze 6015.Obieg: AM EcoRunner 2700.

Odpieniacz: Turboflotor 1000 na pompie NJ 2300 igła

Oświetlenie: 6x24W T5: 4 niebieskie + 2 białe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat jak fale Dunaju to i JA popłynę.

Dzisiaj miałem akcję (jako strażak co maskuje mój Nick) bezpośrednio nad sklepem Aqua Medica. Mniejsza o to co było przyczyną, ale wchodzę do środka i mówię: " zarządzam ewakuację, koralami i zwierzętami się zajmę!" Ni chu..chorobka p. Jarosław nie uległ i pozostał "na posterunku". Mimo obecności Policji odstąpiłem od czynności i nie zastosowano "przymusu bezpośredniego" w przypadku nie zastosowania się do poleceń kierującego akcją.

Na Nasze szczęście w sklepie strat nie było....uff...w lokalu powyżej okna i drzwi wygenerowały znacznie niższe odszkodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.