Skocz do zawartości
Qlfon

Nano-reef Chapter Lublin....

Lubelskie spotkania morszczaków  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. By?oby fajnie?



Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - ma ktoś hodowlę fito u nas? Taką większą bo chętnie co jakiś czas odkupowałbym porcyjkę....


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że tak z ciekawości zapytam - po co? :) coś się rozmnożyło i będziesz hodował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie rozmnożyło..podkarmiłbym trzodę:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zieleniną? mięso dawaj a nie sałatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vege w modzie....


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rozgrzebałem lampę - składam nową - nie wiem czy nie przeliczyłem się z projektem. Jak nie wyjdzie, mam dość dłubania. Będę potrzebował kupić lub pożyczyć na gwałt coś do oświetlenia kostki 60x60x60. Jak by ktoś chciał się pozbyć, lub mógł ewentualnie poratować na dzień-dwa - proszę o kontakt. Zainteresowany jestem głównie t5 lub hybrydą t5 i ledy, ale i samymi ledami nie pogardzę :) Tylko wymiar maksymalny - około 60 cm (65 maks mi wejdzie :(((((((( ). Co do ceny - dogadamy się, być może będę miał nóż na gardle :(

Obecnie świecę 8x24W.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam luźną 6x39 z nowymi świetlówkami .. ale chyba nie wejdzie

i jedną 2x24 ati.. ale raczej bez świetlówek

Edytowane przez Fox (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawełku :) Świetlówki mam :) Jak nie złożę dziś do wieczora, uśmiechnął bym się ewentualnie o tą 2x24W :) - wyporzyczyć czy odkupić - wedle uznania Twojego :) Jeżeli możesz, puść mi tylko numer Twój na PW w celu łatwiejszego kontaktu :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos chemiclean, mam spory wysyp cyjano, potrzeba mi max na 3 dawki. Odwdzięczę się złocistym trunkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezmę ze sobą jak chcesz do roboty - jestem w centrum i będę od 12 dostępny lub jak chcesz wcześniej to widziałem ostatnio w Murenie na półce a oni są od 10


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim.

Czy ktos z Lublina lub okolic posiada jakies korale miękkie lub LPS do nowo zalozonego akwarium(2msc)?

Bylbym wdzieczny za pw od osob z Lublina. Napewno sie jakos dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje ślimaków do piachu jak by ktoś miał coś to najlepiej priv

pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nic nie znajdziesz to polecam kakadu w olimpie, po 15zl slimaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ;) mam do Was pytanko, czy znacie może sposób jak wytępić caulerpę? rośnie mi to cholerstwo na skale i ani wyskubywanie ani parametry wody nic nie dają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ;) mam do Was pytanko, czy znacie może sposób jak wytępić caulerpę? rośnie mi to cholerstwo na skale i ani wyskubywanie ani parametry wody nic nie dają...

Czesc. A jakie masz no3, po4? Jak zbilem prawie do zera to mi sie ten glon rozpuscil doslownie. Zostala po nim biala mgielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no3 i po4 są niewykrywalne, chociaż myślę, że to może być złudne bo pewnie glon wszystko wciąga. Podmianki robię co tydzień 10%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam morszczakow a w szczegolnosi z Lublina i okolic. Temat nie do końca dobrany do wątku ale pomyślałem ze tu prędzej trawie do większej ilości osób, mianowicie przesiadłem się do ciut większego zbiornika i troch pusto mam w nim może ktoś miał by jakies szczepki do odsprzednia mile widziane LPS w środę będę w Lublinie (odbiorę osobiscie)

A skoro już klikam to może można by było zorganizować jakiś a'la opłatek ;) pokłony w stronę Fox lub Qlfona (chłopaki jak za początkują, podlapia to zazwyczaj spotkania wypalaja ;) ) pozdrawiam i z góry dzieki


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miśki, nie wybiera się ktoś do Bielska-Białej do Skrzydlicy? Maja małe Tridacny w rozsądnej cenie tylko nie ma połączenia.

Na kuriera raczej bym się nie decydował.

Może ktoś by poratował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek te same mają w Murenie :) - no chyba że od środy wszystko się rozeszło ...


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, dzięki za info

już ich męczę

edit

no to pomęczyłem :(

w Murenie po 290zł a w Skrzydlicy 200zł

nie lubię przepłacać

a może pisze się ktoś to razem jakoś je ściągniemy?

edit.

wstępnie mam dogadane, jakby koś z Lublina chciał się podłączyć to zachęcam

koszty transportu będą niewielkie, około 20 zł a jeśli to jeszcze rozbijemy na kilku to ...

Edit 05.03.2015 r.

Dzisiaj jadę z Kraśnika do JadwigiMorskiej przez Lublin

Jacyś chętni?

No i poszukuję pułapki na kraba - pożyczyć bo szkoda na jednego kupować

Edytowane przez Nalesnick (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

pilnie kupie ślimaczki do piachu

jak coś to priv w lubelskim dojadę

pozdro jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.