Skocz do zawartości
nowy_zarażony

Material na nano:)

Rekomendowane odpowiedzi

hihi, ja za jakiś rok spróbuję założyć akwa 125ml, i sump 50ml, oświetlenie ledami, do tego down-draft, grzałka, komin, filtr zraszany, reaktor i system uzupełniania odparowanej wody, ale jak zrobić TAKIEGO down-drafta? ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, trudno by było zrobić taką małą pompkę, jako powrót z sumpa bym podłączył jakiś słabiutki napowietrzacz z bubble stopem, a zamiast downdrafta możnaby użyć zwykłego kostkowego ze strzykawki 5ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi po co Ci wogóle takie akwarium??


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet wersja niebieska jest co do nano reef ideał


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem takie cos z calkiem rozsadnym swiatlem 7500K a produkuje to Red Sea.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77243102

jesoo, za takie cos powinien byc przewidziany jakis paragraf w KK.

Chyba ze rybki sa na bateryjki.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racja, coś mnie nie przekonuje napis żeby wpuścić ryby, nawet jeśli to może narybek, albo płotkę mrożoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skalke z Zoanthusem czy innym grzybkiem mozna smialo wsadzic. To jest typowe "biurkowe" akwarium, nikt chyba nie wpadlby na pomysl zeby w tym jakas rybe trzymac?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałoby się tam wpuścić taką rybkę z filipin, nie pamiętam jak się ona nazywa, miała chyba 9mm o ile dobrze pamiętam.

aquamaniac, o ile się nie mylę zoanthus to nie grzybek, prawda? ja bym tam włożył xenię i zoanthusy albo cladiellę, albo ricordię ;):D:D albo wieloszczeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet przez mysl mi ryba nie przeszla. Trzeba zapytac kolesia co to za swiatlo.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ze 2-3miechy to akwa (niebieskie ;) ) i dałem je mojej drugiej połowie jako karcer dla kraba którego mi nie pozwoliła wywalić za zbrodnie.

Działa bez odpieńka - kaskada całkiem niezłe zawirowania daje w akwa. Świetlówka to 7W 7500K - bardzo dobrze się nadaje do mikro morskiego


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.