Skocz do zawartości

Historia edycji

fresh

fresh

Witam wszystkich. Potrzebuję opinii fachowców czy taki sump ma szansę obsłużyć zbiornik 160x60x60?
Odpieniacz,grzałka/filtry przepływowe/powrót,czujnik dolewki
Hydraulika będzie szła przez ścianę oraz wzdłuż niej na ok 2,5m. Mam lekkie obawy czy zmieści się cała woda po zaniku zasilania.
Piszecie też, że aby woda przelewała się bezgłośnie, różnica wysokości przegród to max 2cm, u mnie jest 3cm. Jak myślicie czy będzie miało to duży wpływ na chlupanie wody?

sump2.jpg

fresh

fresh

Witam wszystkich. Potrzebuję opinii fachowców czy taki sump ma szansę obsłużyć zbiornik 160x60x60?
Odpieniacz,grzałka/filtry przepływowe/powrót,czujnik dolewki
Hydraulika będzie szła przez ścianę oraz wzdłuż niej na ok 2,5m. Mam lekkie obawy czy zmieści się cała woda po zaniku zasilania.
Piszecie też, że aby woda przelewała się bezgłośnie, różnica wysokości przegród to max 2cm, u mnie jest 3cm. Jak myślicie czy będzie miał to duży wpływ na chlupanie wody?

sump2.jpg

fresh

fresh

Witam wszystkich. Potrzebuję opinii fachowców czy taki sump ma szansę obsłużyć zbiornik 160x60x60?
Odpieniacz,grzałka/filtry przepływowe/powrót,czujnik dolewki
Hydraulika będzie szła przez ścianę oraz wzdłuż niej na ok 2,5m. Mam lekkie obawy czy zmieści się cała woda po zaniku zasilania.
Piszecie też, że aby woda przelewała się bezgłośnie, różnica wysokości przegród to max 2cm, u mnie jest 3cm. Jak myślicie czy będzie miał to duży wpływ na chlupanie wody?

sump2.jpg

fresh

fresh

Witam wszystkich. Potrzebuję opinii fachowców czy taki sump ma szansę obsłużyć zbiornik 160x60x60?
Odpieniacz,grzałka/filtry przepływowe/powrót,czujnik dolewki
Hydraulika będzie szła przez ścianę oraz wzdłuż niej na ok 2,5m. Mam lekkie obawy czy zmieści się cała woda po zaniku zasilania.
Piszecie też, że aby woda przelewała się bezgłośnie, różnica wysokości komór to max 2cm, u mnie jest 3cm. Jak myślicie czy będzie miał to duży wpływ na chlupanie wody?

sump2.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.