Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Miałem zamawiać sprzęt ale przyhamowała mnie jedna sprawa prywatna i problem z podziałem sumpa.

Akwarium 90 x 50-55 x 50

Chciałbym na start zrobić podstawowy sump, czyli komora 1 spływ ze skarpetą , odpieniaczem i grzałką, komora 2 na siporax, komora 3 na powrót/pompę , jesli jest skarpoeta to chyba już nie ma sensu robić przegrody na watę, czy mam rację ?

Jak to podzielić ? Jaka wysokość sumpa , jakie wysokości przegród , jakie wymiary komór ? Mam do dyspozycji w szafce ok. 80 x 45.

Tyle różnych projektów i o ile akwarium i komin to sprawa względnie dla mnie nowicjusza prosta to nieco się w tym gubię przy sumpie.

pdz

pdz

Miałem zamawiać sprzęt ale przyhamowała mnie jedna sprawa prywatna i problem z podziałem sumpa.

Akwarium 90 x 50-55 x 50

Chciałbym na start zrobić podstawowy sump, czyli komora 1 spływ ze skarpetą , odpieniaczem i grzałką, komora 2 na siporax, komora 2 na powrót/pompę , jesli jest skarpoeta to chyba już nie ma sensu robić przegrody na watę, czy mam rację ?

Jak to podzielić ? Jaka wysokość sumpa , jakie wysokości przegród , jakie wymiary komór ? Mam do dyspozycji w szafce ok. 80 x 45.

Tyle różnych projektów i o ile akwarium i komin to sprawa względnie dla mnie nowicjusza prosta to nieco się w tym gubię przy sumpie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.