Skocz do zawartości
Stani

Sylwester Morszczakow w Lebie

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Kochani!

Boze Narodzenie, Sylwester, to dni ktore chce sie spedzic z bliskimi.

Chcac w zimie troche rozruszac forumowiczow, organizuje sie:

Bal Sylwestrowy Morszczakow.

Po dluzszych poszukiwaniach, porownywaniu cen i mozliwosci roznych hoteli i pensjonatow, wybor padl na pensjonat Angela w Lebie (niektore pensjonaty juz sa zarezerwowane, w innych ceny za nocleg dochodza do 400 zl…).

Miejsce jest sprawdzone (przed dwoma laty), fajna właścicielka - bardzo rodzinnie dba o gosci, pare atrakcji, dobre jedzenie i zabawa. Jest też gdzie pójść na miasto.

Interesujacy jest 3-dniowy Pakiet Sylwestrowy (30-01.-01.01.2013 za 537 zl/osoba). Zaoszczedzilismy pieniadze, nie kupujac cypla na Wdzydzach, wiec mozemy sobie pozwolic na opanowanie malego pensjonatu.

Osobiscie nie chcialbym 1-go jezdzic samochodem, wiec wykupie dodatkowo 1 dzien i z Leby wyjade 2-go stycznia.

Istnieje mozliwosc “zaliczenia” samego Balu Sylwestrowego (rowniez z tylko jednym noclegiem) lub “dolozenia” do pakietu kilku dni z przodu lub tylu.

I teraz uwaga – liczba miejsc jest ograniczona. Chetnych prosze o zadzwonienie do pensjonatu i dowiedzenie sie, czy mozna wplacic zaliczke. Dopiero po wplaceniu zaliczki, prosze dopisywac sie do listy, ktora za chwile zapewne powstanie.

Utalilem z wlascicielka pensjonatu haslo ; "Morszczaki".

Podajcie je przy zalatwianiu pobytu i przelewach, to pomoze w zakwaterowaniu i usadzeniu nas na balu w jednej gromadzie.

Wyglada na to, ze mozemy miec pierwszego dnia wieczor integracyjny przy muzyce mechanicznej wraz z kolacja, na drugi dzien, po sniadaniu, ognisko, grzaniec i pieczenie kielbasek, a wieczorem bal.

A jedzenie tam jest dobre. Morszczaki – laczcie sie… i to szybko.

Jeszcze raz prosze nie robic zadnych “rezerwacji” itp. tu, na forum. Sprawa jest prosta: telefon do pensjonatu, czy sa jeszcze dla “Morszczaka” wolne miejsca, dokonanie wplaty zaliczki i dopisanie sie do listy.

Na koniec ; zostane powiadomiony, gdy miejsc juz nie bedzie i oczywiscie ta informacja sie tu podziele.

Ps; pensjonat lezy w poblizu dworca PKP.

http://www.sylwestro...bal-sylwestrowy

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Stani +1 (zaliczke przeslalem) :animier:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję Ci Staszek temat.Fajnie by było razem spędzić takiego Sylwka,ale znów dla mnie daleko.Blisko mam do Zakopanego a jeszcze się nigdy na Sylwka tam nie wybrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja milenium w zakopcu spędziłem na krupowkach fajnie było wiary.Leba Hmm No pewnie na moje jedna z lepszych miejscowek szczególnie wydmy.ciekawe czy ktoś będzie spędzał Sylwka na piaskach na szczycie o 12 szampana sie napić


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu byłem w Łebie na urlopie,mieszkałem w pensjonacie Gaja,polecam,choć dużo Niemców było,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wielu zapewnien na zlocie we Wdzydzach, ze oczywiscie itp. mam wrazenie, ze bedzie romantycznie i kameralnie. :secret:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek,

umawialismy sie bedac na Wdzydzach, na Sylwestra w Lebie.

O to pytales ? :wallbash::sorcerer:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze jeszcze mozna sie zalapac.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie bede podbijal, bo zaraz nie bedzie miejsc :santa::sorcerer::guitar::fun::gathering::zorro::playing:googleye:stuart::sleeping::cry::smile_clown:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do siego roku, domatorzy. Wszystkim, ktorzy pod koniec wrzesnia mnie zapewniali, ze "oczywiscie", "nie ma sprawy" itp. , dziekuje (ok. 20 osob?).

Juz wiecej takiego bledu nie popelnie. :thumbup: Nie z Wami.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób się zebrało? Tylko Ty?


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i Gosia.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.