Skocz do zawartości
Przemek

Do wszystkich...

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Wam życzyć w imieniu swoim i swoich bliskich oraz współpracowników zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, mnóstwa akwarystycznych(i nie tylko) prezentów, jeszcze większych zbiorników i wszystkiego co najlepsze.

Myślę, że okres Świąt jest bardzo wyjątkowym czasem w którym powinniśmy zapomniec o tym co złe i skupić się na tym co najlepsze. Jeśli kogokolwiek przysżło mi w tym roku urazić czy w jakiś sposób skrzywdzić - przepraszam. Myślę, że nie warto tego przenosić na rok następny , a chciałbym żebysmy dalej spotykali się w tym samym gronie - ponad podziałami i wzajemnymi animozjami.

Pozdrawiam Was serdecznie

Przemysław Cybulski

Administrator Forum


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja także się przyłączam się do życzeń, oby w nowym roku znowu spotkac się w tak szacownym gronie zapaleńców:) oby nigdy nam ta psja nie minęła i obyśmy każdego dnia potrafili oderwać się na chwilę od szyby akwarium by spędzić trochę z bliskimi:D Szczęsliwych i spokojnych Świąt:D Moc prazentów pod choinką;)

Ja już dostałem swój prezent - 2 amphipriony percula pływają wesoło w czapeczkach mikołaja w 126l. słonej wody:) a to dopiero początek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja Wam życzę ciepłych i miłych świąt, zero kłopotów z baniakami i oby Wam bujnie koralowce rosły ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłych i spokojmych chwil w czasie świat oraz miliona nowych pomysłów na "usprawnianie" baniaków.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesolych swiat rowniez z Hamburga.

Wiecie, ze "oni" tutaj karpie jedza dopiero na Sylwka?

To chyba te co w Polsce nie poszly?

Pozdrawiam Braci Moza!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiat wszystkim i kazdemu z osobna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wszystkim zycze Wesolych Swiat i akwarystycznych prezentow pod choinka!


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze dolaczam sie do zyczen ( co prawda to nie moje mysli, ale fajne sa ;)):

Śniegu po pachy smacznej kiełbachy prezentów kupe rózgi na dupe do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szczęśliwego wskoku do nowego roku.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja życzę przede wszystkim zdrowia dla nas jak i dla naszych podopiecznych i wszystkiego naj naj naj w Nowym Roku


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również chcę wszystkim życzyć Wszystkiego Dobrego !

I żeby każdy z nas coś pod choinką znalazł.!


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też życze wam spokojnych ciepłych i rodzinnych Świąt i szampańskiej zabawy w Sylwestrową noc:) Przekażcie ode mnie życzenia swoim podopiecznym:)

Grzesiek


akwa 126 l i większe w drodze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..no tak

wiec...zdrowka zycze...Wam i Waszym podopiecznym...spokiju.. cierpliwosci.....pieniedzy fury...i oczywiscie spelnienia marzen...nie koniecznie akwarystycznych...;))

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf

;))..pozdrowki


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życzę Wam samych miłych wspomnień ze Świąt i najlepszego ze wszystkich dotychczasowych Nowego Roku 2006-ego. i oby w Wigilię Wasze Zwierzęta były miłościwe i delikatne w opiniach ;)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do zyczen - zdrowia, szczescia, pomyslnosci i solniczki najwyzszej jakosci ;) ;)

M.Kawecki


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i niech (roz)gwiazda Betlejemska jasno świeci ;-) kolęd nie będę śpiewał bo Was lubię, a tym katuje tylko najgorszego wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z życzeniami wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, a w Święta miłej rodzinnej atmosfery i wielu doznań kulinarnych i nie tylko - Darek S


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem tu nowy ,to życze Wam Zdrowych,Pogodnych i Wesolych Swiąt oraz pomyślnosci w Nowym Roku.

P.S zyczenia dla podopiecznych w solankach również ;)

Pozdrawiam.

Jarek


W planach piko-rafa 30ltr z miękkimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do życzeń

Paweł


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, to ja se pośpiewam:

pójdżmy wszyscy do lodówki

po kiełbasę i parówki

powitajmy schabowego

i kotleta mielonego

powitajmy schabowego

i kotleta mielonego

hehe a dalej nie pamiętam....... ;)

poza tym wesołych świąt, and a happy new year

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez życze wszystkim radosnych świat,zdrowia i wiele szczescia...[szczescia przedewszystkim,ci na "Kursku" to zdrowie mieli ale szczescie?] ;-)


"Plany...,plany ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to si? pochwal? prezentami:

-torba s?odyczy czyli:

12 sztuk kinder czekolada

5 kinder nispodzianek

ptasie mleczko

kitekat

mini prince polo

mini milkie way

toffie

klkadzisia cuks?w

2 opakowania zoozoli

opakowanie fruittelli

mega czekolad? z orzechami milka

itd.

a do tego spodnie z reservd'a ericsson T610, z bluetoothem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.